pokahontazz
pokahontazz
  26 lutego 2011 (pierwszy post)

mam nadzieję, że jego tu jeszcze nie było

Sergio Ramos Garcia, ur. 30 marca 1986 roku w Sewilli, piłkarz Realu Madryt, lubi flamenco i corridę, nie pochwala seksu przed meczem(?), nigdy nie obetnie włosów, bo w tym tkwi jego urok.

standardowo:

Podoba się?
(uroda oryginalna, indiańska wręcz bym rzekła, mnie kręci)
Co na tak?
Co na nie?
Ile? (1-6)








agoosiaaa
agoosiaaa
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja się jaram jedynie tym, że będę mieć widok na wisłę i stadion narodowy. no i na centrum kopernika;d

to w fajnym miejscu musi byc umiejscowione to mieszkanie, ze bedziesz miec fajne widoki :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: już dorosły;d

:rotfl:
mmaryjka
mmaryjka
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to w fajnym miejscu musi byc umiejscowione to mieszkanie, ze bedziesz miec fajne widoki

e tam, marzyłam o innym, ale to może w innym wcieleniu jak zostanę multimilionerką;d tam to dopiero byłby cudowny widok:zakochany: dobra cena
http://otodom.pl/mieszkanie-warszawa-sluzewiec-423m2-7-pokoi-17408124-pln-id2953418.html
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: e tam, marzyłam o innym, ale to może w innym wcieleniu jak zostanę multimilionerką;d tam to dopiero byłby cudowny widok dobra cena http://otodom.pl/mieszkanie-warszawa-sluzewiec-423m2-7-pokoi-17408124-pln-id2953418.html

no co ty, tanizna :rotfl:
no a tak bardziej serio to jeszcze nic straconego - moze jeszcze wygrasz w totka i kupisz w tym wcieleniu :lol2:
mmaryjka
mmaryjka
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no co ty, tanizna

jak zobaczyłam cenę to się głośno zaśmiałam. gdybym miała kupić to mieszkanie(oczywiście gdybym kiedykolwiek miała tyle własnych pieniędzy) to tylko i wyłącznie dla widoku na tor wyścigów. nie potrzebuję wejścia do domu na czytnik linii papilarnych i garażu na 6 samochodów:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: no a tak bardziej serio to jeszcze nic straconego - moze jeszcze wygrasz w totka i kupisz w tym wcieleniu

to bym musiała wygrać minimum 30 milionów:d
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak zobaczyłam cenę to się głośno zaśmiałam. gdybym miała kupić to mieszkanie(oczywiście gdybym kiedykolwiek miała tyle własnych pieniędzy) to tylko i wyłącznie dla widoku na tor wyścigów. nie potrzebuję wejścia do domu na czytnik linii papilarnych i garażu na 6 samochodów

ja to chce domek, ale zanim sie go dorobie to troche minie, bo przypuszczam ze z pol miliona mnie bedzie kosztowal, tzn przynajmniej taki, jaki chce zeby byl...
trzeba sie wziasc do nauki :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: to bym musiała wygrać minimum 30 milionów:d

w euromillions teraz jest pula 51 milionow funtow, mimo ze nigdy nie kupuje biletow na loterie to tym razem chyba zaryzykuje, co tam dwa funty :rotfl:
mmaryjka
mmaryjka
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja to chce domek, ale zanim sie go dorobie to troche minie, bo przypuszczam ze z pol miliona mnie bedzie kosztowal, tzn przynajmniej taki, jaki chce zeby byl.

w warszawie za pół miliona to miałam w ofercie jakąś kawalerkę na mokotowie:and:
ceny są okropne jeśli chodzi o mieszkania, gdybym miała kupić sobie sama to chyba do końca życia bym mieszkała z ojcem.

Konto usunięte
Konto usunięte: w euromillions teraz jest pula 51 milionow funtow, mimo ze nigdy nie kupuje biletow na loterie to tym razem chyba zaryzykuje, co tam dwa funty

kup! ja też kupuję totka tylko jak jest kumulacja i jeszcze nic kutwa nie wygrałam
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w warszawie za pół miliona to miałam w ofercie jakąś kawalerkę na mokotowie ceny są okropne jeśli chodzi o mieszkania, gdybym miała kupić sobie sama to chyba do końca życia bym mieszkała z ojcem.

no warszawa jest drogo, ja mysle od domku na obrzezach jakiegos malego miasteczka :)
u mnie ceny jakichs badziewnych mieszkan zaczynaja sie od 150 tys funtow, ale to sa np mieszkania 2pokojowe do remontu i w kiepskich miejscowkach, ogolnie masakra jest :nie:
no ale jak bedzie dalej szlo tak jak idzie to jeszcze dlugo bede wynajmowac :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: kup! ja też kupuję totka tylko jak jest kumulacja i jeszcze nic kutwa nie wygrałam

bydlaki, pewnie oszukuja i specjalnie robia, zebys nie wygrala :nie:
ZaGlupiDlaCiebie
ZaGlupiDlaCiebie
  26 lutego 2011

mnie sie nie podoba ale jest bardzo szybki:D

mmaryjka
mmaryjka
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mysle od domku na obrzezach jakiegos malego miasteczka

ale wracasz do polski? czy już planujesz na wyspach osiąść?

Konto usunięte
Konto usunięte: bydlaki, pewnie oszukuja i specjalnie robia, zebys nie wygrala

na pewno oszukują. moja koleżanka ma jakiś cały system, ale ona ogólnie nie jest do końca normalna
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie sie nie podoba ale jest bardzo szybki:D

szybkosc nie jest zaleta, uwierz mi :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale wracasz do polski? czy już planujesz na wyspach osiąść?

nie wracam, na wyspach zostaje :)

Konto usunięte
Konto usunięte: na pewno oszukują. moja koleżanka ma jakiś cały system, ale ona ogólnie nie jest do końca normalna

moj tato kiedys pamietam przez jakies 5 lat wysylal te same numery za kazdym razem i nigdy nie wygral wiecej niz 4ki chyba :woot:
mmaryjka
mmaryjka
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wracam, na wyspach zostaje

też byłoby mi na pewno ciężko wrócić. ode mnie ze znajomych wracają ci którzy pojechali do pracy, a ci którzy na studia zostają.
chociaż mało kto chce zostać tam do końca życia bo większość z nich twierdzi, że nie chce wychowywać tam dzieci.

Konto usunięte
Konto usunięte: moj tato kiedys pamietam przez jakies 5 lat wysylal te same numery za kazdym razem i nigdy nie wygral wiecej niz 4ki chyba

nie oszukujmy się, do tego trzeba mieć kur\ewskie szczęście
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: też byłoby mi na pewno ciężko wrócić. ode mnie ze znajomych wracają ci którzy pojechali do pracy, a ci którzy na studia zostają. chociaż mało kto chce zostać tam do końca życia bo większość z nich twierdzi, że nie chce wychowywać tam dzieci.

wiesz, w wiekszych miastach ja bym nie chciala... widze co sie dzieje i dlatego ciesze sie, ze mieszkam w malym miasteczku :ninja:
ja w sumie nawet za bardzo nie wiem jak jest w polsce tzn przez 5 lat bylam w pl moze z 5 czy 6 razy, a zanim sie wyprowadzilam to moim jedynym zmartwieniem bylo za co sie upic wiec... :P no poza tym moj facet jest brytyjczykiem, po polsku moze zna z 5 slow, wiec byloby ciezko :D

Konto usunięte
Konto usunięte: nie oszukujmy się, do tego trzeba mieć kur\ewskie szczęście

szansa jedna na 14scie milionow czy cos w tym stylu... :/
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sergio Ramos Garcia,

od szyi w dół nie jest zly...
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moj facet jest brytyjczykiem

Byłam pewna, że jest Polakiem :woot::rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: po polsku moze zna z 5 slow

Nie chce się więcej nauczyć? :ziober2: A mały po jakiemu więcej mówi?
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chce się więcej nauczyć? A mały po jakiemu więcej mówi?

na razie to mowi proste slowa, wiec po zadnemu :P ale bedzie mowil w obydwu, ja do niego jak jestem z nim to po polsku mowie tylko + mam tu rodzicow i oni tez tylko po polsku, w koncu lepiej dla dziecka, nawet mi to health visitor powiedziala jak bylam u niej ostatnio z malym :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Byłam pewna, że jest Polakiem

no co ty :rotfl:
ja mam zasade, ze od wiekszosci polakow sie trzymam z daleka - nie chca sie integrowac (wiec po kiego wybyli do uk, tego nie wiem) trzymaja sie w grupkach tylko z polakami i ogolnie, wiocha.
wiadomo, nie wszyscy, bo mam pare znajomych co wrecz przeciwnie, ale wiekszosc taka jest.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.