pokahontazz
pokahontazz
  26 lutego 2011 (pierwszy post)

mam nadzieję, że jego tu jeszcze nie było

Sergio Ramos Garcia, ur. 30 marca 1986 roku w Sewilli, piłkarz Realu Madryt, lubi flamenco i corridę, nie pochwala seksu przed meczem(?), nigdy nie obetnie włosów, bo w tym tkwi jego urok.

standardowo:

Podoba się?
(uroda oryginalna, indiańska wręcz bym rzekła, mnie kręci)
Co na tak?
Co na nie?
Ile? (1-6)








mmaryjka
mmaryjka
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sorry za smiech, ale zabawnie to zabrzmialo

chciałabym żeby to było śmieszne, ale to wygląda mniej więcej tak:
http://s589.photobucket.com/albums/ss333/mmaryjka/?action=view&current=PC051178.jpg
jeszcze wizja znoszenia tego wszystkiego z 3 piętra starej kamienicy z wąską klatką bez windy, to już w ogóle:and:
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałabym żeby to było śmieszne, ale to wygląda mniej więcej tak: http://s589.photobucket.com/albums/ss333/mmaryjka/?action=view&current=PC051178.jpg jeszcze wizja znoszenia tego wszystkiego z 3 piętra starej kamienicy z wąską klatką bez windy, to już w ogóle

od samego patrzenia sie odechciewa :nie:
a jeszcze pomyslec ze to 3 pietro... przerypane :nie:
mmaryjka
mmaryjka
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: od samego patrzenia sie odechciewa

mi też, ale mam wizję mieszkania nad wisłą i jestem rozradowana;d
co się dzieję z tym forum, ja się pytam. aż wchodzić mi się nie chce:and:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Nie mój typ. Daje 2.
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mi też, ale mam wizję mieszkania nad wisłą i jestem rozradowana;d co się dzieję z tym forum, ja się pytam. aż wchodzić mi się nie chce

ale nad wisla, to juz nie na 3cim pietrze?? :mrgreen:

forum umiera, nowi nie przychodza, starsi sie przestali udzielac, nikomu sie nie chce zakladac tematow, a niektore zalozone sa tak zalosne, ze az sie odpisywac nie chce :nie:
pijana
pijana
  26 lutego 2011

Nie wiem dlaczego mam do niego słabość :lol2: Więc 5.

mmaryjka
mmaryjka
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale nad wisla, to juz nie na 3cim pietrze??

na ostatnim czyli na 5, ale będzie winda:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: forum umiera, nowi nie przychodza, starsi sie przestali udzielac

dokładnie. coraz mniej wartościowych ludzi się tu udziela. można zaryzykować stwierdzenie, że z tej garstki która była tu obecna to już prawie nikt.
przychodzą szczekacze i nikt więcej:and: szkoda, bo kiedyś było milej i fajniej
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: forum umiera, nowi nie przychodza, starsi sie przestali udzielac, nikomu sie nie chce zakladac tematow, a niektore zalozone sa tak zalosne, ze az sie odpisywac nie chce

Co prawda, to prawda...
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na ostatnim czyli na 5, ale będzie winda

a juz jak przeczytalam 5 to mi oczy zaczely wychodzic na wierzch :lol2:
no ale winda ratuje :D

Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie. coraz mniej wartościowych ludzi się tu udziela. można zaryzykować stwierdzenie, że z tej garstki która była tu obecna to już prawie nikt. przychodzą szczekacze i nikt więcej szkoda, bo kiedyś było milej i fajniej

no jeszcze z rok temu. a teraz to ogolnie pustki, w ciagu dnia powstaje 1, moze 2 tematy, ogolnie jest lipnie :and:
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co prawda, to prawda...

niestety :/
pokahontazz
pokahontazz
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem dlaczego mam do niego słabość Więc 5.

a juz myslałam, że zostanie cały dla mnie haha!
no własnie ma coś takiego, ze ja np go szukam cały czas na tym boisku jak mecz oglądam, lubię na niego patrzeć
mmaryjka
mmaryjka
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a juz jak przeczytalam 5 to mi oczy zaczely wychodzic na wierzch

ja się jaram;d

Konto usunięte
Konto usunięte: no jeszcze z rok temu. a teraz to ogolnie pustki, w ciagu dnia powstaje 1, moze 2 tematy, ogolnie jest lipnie

ale sentyment został. moderacja też coraz rzadziej się pojawia, a bym sobie czasami zadała pytanie o jakiś szampon/maskę:and: to nie ma do kogo
pijana
pijana
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a juz myslałam, że zostanie cały dla mnie haha! no własnie ma coś takiego, ze ja np go szukam cały czas na tym boisku jak mecz oglądam, lubię na niego patrzeć

Dokładnie, ma to "coś" :mrgreen: Może właśnie to, że ma niespotykaną i nieidealną urodę, jak to słusznie określiłaś "indiańską" :-)
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja się jaram;d

w sumie tez fajnie tak wysoko :D

Konto usunięte
Konto usunięte: ale sentyment został. moderacja też coraz rzadziej się pojawia, a bym sobie czasami zadała pytanie o jakiś szampon/maskę to nie ma do kogo

no wlasnie teraz prawie ich nie ma :woot:
nie ma kto zakladac nawet tematow podwieszonych, dalej robi to Zadziorka :woot:
mmaryjka
mmaryjka
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie tez fajnie tak wysoko

ja się jaram jedynie tym, że będę mieć widok na wisłę i stadion narodowy. no i na centrum kopernika;d

Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie teraz prawie ich nie ma

już dorosły;d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.