Gotusiaaa
Gotusiaaa
  21 lutego 2011 (pierwszy post)

Cos niedobrego dzieje sie z moja cera :and: .
Ostatnio moja twarz jest strasznie ziemista, ciemna, taka jakby zanieczyszczona, mimo iz robie peeling, i codziennie ja myje, itp.
Moze od tego ze chora jestem ?
Poza tym, wyskoczylo mi strasznie duzo syfów-jestm po okresie.
Co polecacie ? Co sprawi ,ze bedzie promienna, gladka ,itp ?

Dobry krem do skórek ?

Pozdrawiam CIEPLUTKO,
Gosia :)

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  24 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie brałąm antybiotyku. Robie peeling, maseczke z glinka, oczyszczajaca, under 20 poprawiajaca koloryt i nic ! Wyskakuja mi takie tluste bomby :/ Mam juz dosc.


To może za duze tego robisz? Nadmiar niestety bardziej szkodzi, peeling 2 razy w tygodniu maseczki tez nie codziennie, na codzien powinnas uzywac lagodnego żelu do twarzy toniku i kremu i nic wiecej
Owieczka
Owieczka
  24 lutego 2011

u mnie też tak teraz jest, zima....
a może to te 'osławione' hormony?

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  24 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To może za duze tego robisz? Nadmiar niestety bardziej szkodzi, peeling 2 razy w tygodniu maseczki tez nie codziennie, na codzien powinnas uzywac lagodnego żelu do twarzy toniku i kremu i nic wiecej

mozliwe..
najbardziej wkurzaja mnie syfy na brodzie.. to wyglada tak, jakbym caly syf miala pod skóra . A teraz wyszly mi takie ropne syfki ;/ cos okropnego..
mam cere mieszana, a jak nakladam podklad, to widac wszystkie suche skorki na nosie, policzkach i brodzie w obrebie syfkow.
Teraz to mam wysyp bolacych czerwonych krost .
cos okropnego :and: .
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  24 lutego 2011

podobnie wyglada moje czolo, ale jeden plus - mam mniej syfow :

http://tradzik.org.pl/wp-content/uploads/2009/09/Tr%C4%85dzik.jpg

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  24 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mozliwe.. najbardziej wkurzaja mnie syfy na brodzie.. to wyglada tak, jakbym caly syf miala pod skóra . A teraz wyszly mi takie ropne syfki ;/ cos okropnego.. mam cere mieszana, a jak nakladam podklad, to widac wszystkie suche skorki na nosie, policzkach i brodzie w obrebie syfkow. Teraz to mam wysyp bolacych czerwonych krost . cos okropnego .


Najlepiej to kup sobie zel oczyszczający ja mam z vichy normaderm i wode termalną ja uzywam z la roche posay mi to naprawde pomoglo nawet kremu zadnego nie używam no chyba ze pod oczy. Jak masz ropne wypryski to peeling je jeszcze gorzej roznosi po buźce. A na suchą cere krem nawilżające najlepsze są kremy z mocznikiem eucerin ma je w swojej ofercie
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  24 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepiej to kup sobie zel oczyszczający ja mam z vichy normaderm i wode termalną ja uzywam z la roche posay mi to naprawde pomoglo nawet kremu zadnego nie używam no chyba ze pod oczy. Jak masz ropne wypryski to peeling je jeszcze gorzej roznosi po buźce. A na suchą cere krem nawilżające najlepsze są kremy z mocznikiem eucerin ma je w swojej ofercie

a ja glupia robie peeling ;/
mam zel z Iwostinu.
a kremu uzywam ziaji , kakaowy, ale wkurza mnie jego konsystencja.
Jak smaruje, to mam wrazenie ze robi sie z niego woda.
pucici
Posty: 343 (po ~116 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
pucici
  26 lutego 2011

też tak mam , ale to po fajkach a nie po okresie ...

przede wszyskich dużo zależy od samopoczucia duchowego : )

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  26 lutego 2011
pucici
pucici: też tak mam , ale to po fajkach a nie po okresie ...

wiem, ze po tym tez , ale lubie palić
malami81
malami81
  27 lutego 2011

"Wzmocnij" organizm od środka. Polecam tabletki merz special - działają nie tylko na włosy i paznokcie ale także na cerę (zawierają wyciąg z drożdży i inne witaminy)

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  28 lutego 2011
malami81
malami81: "Wzmocnij" organizm od środka. Polecam tabletki merz special - działają nie tylko na włosy i paznokcie ale także na cerę (zawierają wyciąg z drożdży i inne witaminy)

Brałam Lewitan.
malami81
malami81
  28 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Brałam Lewitan

nie znam tego - nie wiem jaki ma skład...

Na pewno nie stosuj kosmetyków z alkoholem, ani takich które zawierają olej i powodują zapychanie.

Spróbuj może bardziej naturalnych kosmetyków...
Ja obecnie zmieniłam kosmetyki na te z Biochemii Urody i po 2 tygodniach od stosowania widzę dużą poprawę.
Kosmetyki nie są drogie - najdroższa rzecz kosztuje chyba koło 28 zł. Jedyny minus to czas oczekiwania na przesyłkę - około 2 tygodni, ale to dlatego, że kosmetyki są przygotowywane dopiero po Twoim zamówieniu.
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  1 marca 2011
malami81
malami81: nie znam tego - nie wiem jaki ma skład...

znalazlam na internecie :
*Drożdże gatunku Saccharomyces cerevisiae,
*substancję wiążącą (dwutlenek krzemu)
*substancję przeciwzbrylającą (stearynian magnezu)
*Tiamina (witamina B1) (mg) 0,32 mg
*Ryboflawina (witamina B2) (mg) 0,17 mg
*Niacyna (mg) 2,02 mg
*Biotyna (μg) 59,58 μg
*Fosfor (mg) 78,00 mg
*Potas (mg) 114,60 mg
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.