Gotusiaaa
Gotusiaaa
  21 lutego 2011 (pierwszy post)

Cos niedobrego dzieje sie z moja cera :and: .
Ostatnio moja twarz jest strasznie ziemista, ciemna, taka jakby zanieczyszczona, mimo iz robie peeling, i codziennie ja myje, itp.
Moze od tego ze chora jestem ?
Poza tym, wyskoczylo mi strasznie duzo syfów-jestm po okresie.
Co polecacie ? Co sprawi ,ze bedzie promienna, gladka ,itp ?

Dobry krem do skórek ?

Pozdrawiam CIEPLUTKO,
Gosia :)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio moja twarz jest strasznie ziemista, ciemna, taka jakby zanieczyszczona, mimo iz robie peeling, i codziennie ja myje, itp.

mnie sie wydaje, ze zima tez tak wplywa... daje popalic i wlosom i skorze.
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie sie wydaje, ze zima tez tak wplywa... daje popalic i wlosom i skorze.

ale taka tragedie mam z jakies 2-3 dni :and: .
Wygladam masakrycznie !
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale taka tragedie mam z jakies 2-3 dni . Wygladam masakrycznie !

aha, to co innego :woot:
mozliwe, ze to przez chorobe :-)
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: aha, to co innego mozliwe, ze to przez chorobe :-)

Moze powinnam jakas maseczke zrobic ?
:and: . alo cos..
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze powinnam jakas maseczke zrobic ?

noo, dobry pomysł :-) najlepiej jakas rozjasniająca albo poprawiająca koloryt.
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: noo, dobry pomysł :-) najlepiej jakas rozjasniająca albo poprawiająca koloryt.


masz racje.
ale czekam na jakies jeszcze propozycje :)
abstractly
abstractly
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co polecacie ? Co sprawi ,ze bedzie promienna, gladka ,itp ?

A herbata z bratka albo zielona?
Gdzieś czytałam, że pomagają, ja dziennie piję zieloną, ale nie wiem czy coś daje bo takich problemów nie mam..
Mi taka moja znajoma, bo kiedyś z nią gadałam na podobny temat, ona jest jakąś dermokonsultantką bodajże, mówiła, że rzadko kiedy na takie problemy pomagają kosmetyki, lepiej zażywać jakieś suplementy czy herbatki właśnie.
ToxicRat
ToxicRat
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze od tego ze chora jestem ?

Najprawdopodobniej...
Niestety, jak jaesteśmy chore, to się odbija czasem na skórze.

Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym, wyskoczylo mi strasznie duzo syfów-jestm po okresie.

znam ten ból, choć u mnie przed się pojawiają raczej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co polecacie ? Co sprawi ,ze bedzie promienna, gladka ,itp ?

Odżywiaj się zdrowo, przebywaj dużo na świeżym powietrzu (wbrew pozorom, nawet zimą ma to sens).
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  22 lutego 2011

Kupcie sobie olejek marchewkowy :) Poprawia koloryt cery, przywraca jej blask. Serio polecam :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym, wyskoczylo mi strasznie duzo syfów-jestm po okresie. Co polecacie ? Co sprawi ,ze bedzie promienna, gladka ,itp ?


Erytrocyty robią sobie taras na czole. Jak mówiła babcia Stefa na syfa najlepszy jest dobry seks.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

malami81
malami81
  22 lutego 2011
gagulina
gagulina: Kupcie sobie olejek marchewkowy :) Poprawia koloryt cery, przywraca jej blask. Serio polecam :)

Mówisz o tym z Diadermy ?
pokahontazz
pokahontazz
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cos niedobrego dzieje sie z moja cera

z moja też!
bardzo rzadko używałam podkladów, pudrów i innych tego typu mazideł, a teraz nie wyjdę z domu jak się nie wytapetuje, bo wygladam okropnie, jakieś pryszcze (na szczęście tego mało), przebarwienia, źle jest...

Konto usunięte
Konto usunięte: Moze od tego ze chora jestem ?

pewnie też, ale te mrozy tak się myślę daja we znaki i te nagle zmiany temperatur, jak sie wchodzi z -15 do +23 powiedzmy...
Byłe do wiosny...
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  23 lutego 2011
gagulina
gagulina: Kupcie sobie olejek marchewkowy :) Poprawia koloryt cery, przywraca jej blask. Serio polecam :)


też go sobie zachwalam

A z tą cerą kochana to może faktycznie przez chorobę jak mowisz ze to tak od kilku dni się dzieje, jedz dużo witamin, pij swiezo wyciśniete soki i duzo wody. A te pryszcze to może ci od jakiegos antybiotyku czy leku wyskoczyło. Ja bym się wspomagała witaminami, a maseczkę jakąś oczyszczająca na wypryski zrobiła, może z zielonej glinki?

Jeśli chodzi o skorki to ja robie tak kupuje zwykła witamine a plus e w aptece koszt to okolo 4 zł i tą kapsulke przebijam igłą a ta co z niej wylatuje klade na skorki to jest jak oliwka odrobinka na skorke a pozniej wsmarowuje, naprawde pomaga
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  24 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A z tą cerą kochana to może faktycznie przez chorobę jak mowisz ze to tak od kilku dni się dzieje, jedz dużo witamin, pij swiezo wyciśniete soki i duzo wody. A te pryszcze to może ci od jakiegos antybiotyku czy leku wyskoczyło. Ja bym się wspomagała witaminami, a maseczkę jakąś oczyszczająca na wypryski zrobiła, może z zielonej glinki?

nie brałąm antybiotyku.
Robie peeling, maseczke z glinka, oczyszczajaca, under 20 poprawiajaca koloryt i nic !
Wyskakuja mi takie tluste bomby :/
Mam juz dosc.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.