latynoska6
latynoska6
  21 lutego 2011 (pierwszy post)

Kupiłam sobie ostatnio nowy tusz i strasznie zniszczył mi rzęsy. Ostatnimi czasy bardzo dużo mi ich wypadło... teraz widzę jak bardzo nierównej długości są ;/ Co zrobić aby je regenerować jakoś? Żeby stały się mocniejsze i mniej wypadały?

Zanie długo w rodzinie mam chrzest i będę chrzestną. Postanowiłam, że na tą okazje kupie sobie spódnice z wysokim stanem
Myślałam o jakiejś podobnej do tej

Tylko, że nie wiem czy znajdę podobną. Może orientujecie się w jakich sklepach mogę dostać podobne spódnice. Chodzi mi o sklepy takie najczęściej dostępne w CH u mnie w mieście nie ma, wiec jak już będę miała okazje w nim być chciałabym nie przeoczyć jakiegoś sklepu;d
I drugie moje pytanie związane z tą spódnicą jakie kroje bluzek do tej spódnicy pasują?

bezslodkiegonicku
bezslodkiegonicku
  21 lutego 2011

do rzęs to olejek rycynowy. mi pomógł, rzęsy stały się mocniejsze i dłuższe. cena bardzo dobra :) a odżywki ogólnie drogie są

frajerka
frajerka
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: / Co zrobić aby je regenerować jakoś? Żeby stały się mocniejsze i mniej wypadały?

ja "maluję" rzęsy olejkiem rycynowym.

Konto usunięte
Konto usunięte: w jakich sklepach mogę dostać podobne spódnice.

kiedyś widzialam w tesco
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.