latynoska6
latynoska6
  21 lutego 2011 (pierwszy post)

Kupiłam sobie ostatnio nowy tusz i strasznie zniszczył mi rzęsy. Ostatnimi czasy bardzo dużo mi ich wypadło... teraz widzę jak bardzo nierównej długości są ;/ Co zrobić aby je regenerować jakoś? Żeby stały się mocniejsze i mniej wypadały?

Zanie długo w rodzinie mam chrzest i będę chrzestną. Postanowiłam, że na tą okazje kupie sobie spódnice z wysokim stanem
Myślałam o jakiejś podobnej do tej

Tylko, że nie wiem czy znajdę podobną. Może orientujecie się w jakich sklepach mogę dostać podobne spódnice. Chodzi mi o sklepy takie najczęściej dostępne w CH u mnie w mieście nie ma, wiec jak już będę miała okazje w nim być chciałabym nie przeoczyć jakiegoś sklepu;d
I drugie moje pytanie związane z tą spódnicą jakie kroje bluzek do tej spódnicy pasują?

latynoska6
latynoska6
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: troszkę to dziwne bo jeszcze nigdy nie spotkałam się z wypadaniem rzęs podczas używania jakiegoś tuszu,


ale to chyba też z mojej winy bo dawałam tego tuszu dość sporo ;/

Konto usunięte
Konto usunięte: Na allegro też powinny byc


są tylko ja wole najpierw taka spódnicę przymierzyć, bo jak kupie na allegro to będę musiała w niej iść a jak będzie tragicznie w niej wyglądać to masakra...
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to chyba też z mojej winy bo dawałam tego tuszu dość sporo ;/


ja też wale sporo tuszu, często też przyklejam kępki rzęs lub całe rzesy i nie mam tego problemu, więc mysle, że to jednak wina tuszu i możliwe ze nieumiejętnego używania zalotki
Babsy
Babsy
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: są tylko ja wole najpierw taka spódnicę przymierzyć, bo jak kupie na allegro to będę musiała w niej iść a jak będzie tragicznie w niej wyglądać to masakra...

przeciez mozna zwrocic albo wymienic, o ile kupujesz u godnego zaufania sprzedawcy.
latynoska6
latynoska6
  21 lutego 2011
Babsy
Babsy: przeciez mozna zwrocic albo wymienic, o ile kupujesz u godnego zaufania sprzedawcy.


No może i można choć też zależy bo kiedyś zamówiłam coś na allegro i facet pomylił towary napisałam do niego i już się nie odzywał zwłaszcza że wystawiłam mu pozytywny komentarz i dopiero później się skapłam że nie dokończa jest to to co chciałam wiec niektórzy jak dostaną kasę to już później maja wszystko w gdzieś.
I jeszcze jeden problem czas nie mam go zbyt wiele wiec allegro odpada.
Darunia511
Darunia511
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kupiłam sobie ostatnio nowy tusz i strasznie zniszczył mi rzęsy. Ostatnimi czasy bardzo dużo mi ich wypadło... teraz widzę jak bardzo nierównej długości są ;/ Co zrobić aby je regenerować jakoś? Żeby stały się mocniejsze i mniej wypadały?

Ja mam taki krem do rzęs.. Kupilam w aptece za 12 zł.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko, że nie wiem czy znajdę podobną. Może orientujecie się w jakich sklepach mogę dostać podobne spódnice. Chodzi mi o sklepy takie najczęściej dostępne w CH u mnie w mieście nie ma, wiec jak już będę miała okazje w nim być chciałabym nie przeoczyć jakiegoś sklepu;d I drugie moje pytanie związane z tą spódnicą jakie kroje bluzek do tej spódnicy pasują?

Ja mam takie z H&M
latynoska6
latynoska6
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam takie z H&M


a kiedy ją kupiłaś?
Darunia511
Darunia511
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a kiedy ją kupiłaś?

Kupiłam kilka, ostatnią hmmm z pół roku temu? Ale sa jakies nadal, ostatnio widziałam na pewno z fabankami.
Babsy
Babsy
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No może i można choć też zależy bo kiedyś zamówiłam coś na allegro i facet pomylił towary napisałam do niego i już się nie odzywał zwłaszcza że wystawiłam mu pozytywny komentarz i dopiero później się skapłam że nie dokończa jest to to co chciałam wiec niektórzy jak dostaną kasę to już później maja wszystko w gdzieś. I jeszcze jeden problem czas nie mam go zbyt wiele wiec allegro odpada.

no, w sumie jak ja bym sie przejechala na sprzedawcy, to tez bym nie chciala kupic na allegro...
Babsy
Babsy
  21 lutego 2011

a w jakis sklepach internetowych? ostatnio zrobilam kilka zakupow na intymnej.pl na przyklad. tutaj musza byc solidni, bo straca renome:) dostajesz towar na drugi dzien po zaplacie.

Babsy
Babsy
  21 lutego 2011


cos takiego na intymnej znalazlam.
latynoska6
latynoska6
  21 lutego 2011
Babsy
Babsy: cos takiego na intymnej znalazlam.


oo no ładne te ;)
lindaBe
lindaBe
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślałam o jakiejś podobnej do tej

taką z satyny/satyno-podobną?
nie wiem gdzie dostac cos takiego, ale olowkowe spodnice - bardzo ladne sa w zarze
latynoska6
latynoska6
  21 lutego 2011

Ta by była dla mnie idealna

Babsy
Babsy
  21 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta by była dla mnie idealna

ta tez jest swietna, nie wiem czy sama sobie jej nie sprawie, bardzo mi sie podobaja te szelki:zakochany:
latynoska6
latynoska6
  21 lutego 2011
Babsy
Babsy: a tez jest swietna, nie wiem czy sama sobie jej nie sprawie, bardzo mi sie podobaja te szelki


no i szelki można też odpiąć jak nic ładniejszego nie znajdę to sobie ją zamówię. Tylko będę musiała ją sobie skrócić, bo dla mnie trochę za długa.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.