Insuffisant
Insuffisant
  18 lutego 2011 (pierwszy post)
Witajcie :mrgreen:

Pytania na dziś...
Co sądzicie o biżuterii typu Pandora, Lilou?
Kicz, zbędny wydatek czy wręcz odwrotnie?
Ile z Was chętnie kupiłoby tego typu ozdobę? A jeśli macie, to gdzie kupiliście?

Wolicie biżuterię srebrną czy złotą?
Lepiej kupić drogą i jedną bransoletkę czy tanią, ale kilka - ponosić i wywalić?




Pozdrawiam
:bye:
madzia2143
madzia2143
  18 lutego 2011

co do tematu. z Pandory mam kolczyki i naszyjnik. Dostałam w prezencie i zakładam na wyjątkowe okazje ;p

Tricia
Tricia
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o biżuterii typu Pandora, Lilou?

Bardzo mi się podoba.
Dostałam pod choinkę od chłopaka rzemyk z zawieszkami od TrollBeads i te zdecydowanie bardziej podobają mi się od Pandory.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wolicie biżuterię srebrną czy złotą?

zdecydowanie złotą, srebra nie noszę wcale.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  18 lutego 2011

Ta z Pandory super ale bardzo droga niestety...

Konto usunięte
Konto usunięte: Wolicie biżuterię srebrną czy złotą?

Bez różnicy w sumie. Ale najbardziej lubię białe złoto.
Insuffisant
Insuffisant
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie poddawaj się ;)

Już się poddałam, niestety.
Konto usunięte
Konto usunięte: 4,5h mam dosy

Ja po 2 h po Pile jeździłam + 2 h dojazd... Szaleństwo.
Konto usunięte
Konto usunięte: obrączki i pierścionek zaręczynowy - muszą być złote :-)

A ja właśnie nie wyobrażam sobie ich innych niż z białego złota ::mrgreen:.
Konto usunięte
Konto usunięte: w zapięciach - te droższe dłużej trzymają i są solidniej zrobione.

Racja!
razotka
razotka
  18 lutego 2011

bransoletka na drugim zdjęciu jest przeurocza :zakochany:
gdzie można takie dostać?
(uprzedzam odpowiedzi: allegro sprawdzałam) :and:

pijana
pijana
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie można takie dostać?

W salonach Lilou albo na lilou.pl :)
Mariettaa
Mariettaa
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o biżuterii typu Pandora, Lilou? Kicz, zbędny wydatek czy wręcz odwrotnie? Ile z Was chętnie kupiłoby tego typu ozdobę? A jeśli macie, to gdzie kupiliście? Wolicie biżuterię srebrną czy złotą? Lepiej kupić drogą i jedną bransoletkę czy tanią, ale kilka - ponosić i wywalić?

.ładne, ale ojeej.. nie mogę już na to patrzeć, za dużo tego... każda dziewczyna u mnie w szkole lata i zbiera charmsy... brr.
. jak dla mnie zbędny wydatek, wolałabym to oddać potrzebującym, lub kupić komuś prezent :)
. jak wyżej. nie, nie kupiłabym.

.srebrną/ białe złoto.
. to zależy od Ciebie. ja np w ogóle nie lubię tego typu bransoletek, a jak lubię, to szybko gubię. Pewnie wiele z was uzna to za kicz i niemodny dodatek, ale nie podążam za modą i noszę tylko takie z muliny, bo wiele dobrych chwil i ludzi mi się z nimi kojarzy, no i mogę robić takie, jakie mi się podobają.
aresztovana20
aresztovana20
  19 lutego 2011

Mam pandorę złota... i 5 koralików... Dostałam w prezencie od Tż

bezslodkiegonicku
bezslodkiegonicku
  21 lutego 2011

bardzo mi się podobało to, ale jak zobaczyłam, że coraz więcej osób to ma i podróbki itd. avon sprzedaje to już mi się przestało podobać tak bardzo.

agoosiaaa
agoosiaaa
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo mi się podobało to, ale jak zobaczyłam, że coraz więcej osób to ma i podróbki itd. avon sprzedaje to już mi się przestało podobać tak bardzo.

na swiecie WSZYTKO jest juz podrobione praktycznie, idiotyczny powod zeby sobie czegos nie kupic lub przestac sie podobac. takie usilne probowanie byc innym.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.