Insuffisant
Insuffisant
  18 lutego 2011 (pierwszy post)
Witajcie :mrgreen:

Pytania na dziś...
Co sądzicie o biżuterii typu Pandora, Lilou?
Kicz, zbędny wydatek czy wręcz odwrotnie?
Ile z Was chętnie kupiłoby tego typu ozdobę? A jeśli macie, to gdzie kupiliście?

Wolicie biżuterię srebrną czy złotą?
Lepiej kupić drogą i jedną bransoletkę czy tanią, ale kilka - ponosić i wywalić?




Pozdrawiam
:bye:
Darunia511
Darunia511
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No niestety, cenią się...

No troche bez sensu, bo nie jest tyle warta, srebro jest przecież tanie.
Insuffisant
Insuffisant
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No troche bez sensu, bo nie jest tyle warta, srebro jest przecież tanie.

Z ciekawości sprawdziłam cenę identycznej, tylko złotej...
http://www.pandora.net/pl-pl/jewellery/ranges/charms/550702
:szok:
mmaryjka
mmaryjka
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o biżuterii typu Pandora, Lilou?

podoba mi się.

Konto usunięte
Konto usunięte: A jeśli macie, to gdzie kupiliście?

lilou kupiłam w sklepie na mokotowskiej, jedną pandory dostałam, a drugą kupiłam w sklepie w zt. jedną pandorę mam złotą, a lilou mam 3 i w 2 zawieszki złote, a w jednej srebrne.
ToxicRat
ToxicRat
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o biżuterii typu Pandora, Lilou?

niezbyt mi się podoba.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wolicie biżuterię srebrną czy złotą?

Srebrną, choć złoto też lubię.

Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej kupić drogą i jedną bransoletkę czy tanią, ale kilka - ponosić i wywalić?

jeśli ta droga pasowałaby mi do większości ubrań i w ogóle - to wzięłabym drogą.
Jesli potrzebowałabym kilku dobranych do różnych strojów, to kupiłabym kilka tańszych.
Wszystko zależy od Ciebie, od tego co chcesz nosić no i od zasobności portfela.
pijana
pijana
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o biżuterii typu Pandora, Lilou? Kicz, zbędny wydatek czy wręcz odwrotnie?

Lilou - dla mnie kicz, Pandora mi się podoba, ale nie posiadam i nie zamierzam. Na jednej ręce noszę zegarek, a nie lubię jakoś u siebie ozdób na obu rękach naraz.
Konto usunięte
Konto usunięte: Wolicie biżuterię srebrną czy złotą?

Srebrną lub białe złoto.
Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej kupić drogą i jedną bransoletkę czy tanią, ale kilka - ponosić i wywalić?

Kilka drogich :lol2:. Nie widzę sensu w kupowaniu pseudosrebrnej lub pseudozłotej biżuterii, która zaraz ciemnieje albo spod "srebra" wyłazi "miedź" :lol2:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o biżuterii typu Pandora, Lilou?

Pierwsza bransoletka Pandory jest nawet ładna, ale ta druga mi się nie podoba.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wolicie biżuterię srebrną czy złotą?

Wolę srebro : )

Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej kupić drogą i jedną bransoletkę czy tanią, ale kilka - ponosić i wywalić?

Nie zawsze tania = złej jakości : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z ciekawości sprawdziłam cenę identycznej, tylko złotej... http://www.pandora.net/pl-pl/jewellery/ranges/charms/550702

Ożesz :szok:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

styka51
styka51
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wolicie biżuterię srebrną czy złotą?

Wolę srebrną. To lilou nie podoba mi się... a na pandorę mnie nie stać, poza tym jakoś szczególnie mnie nie jara.

Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.pandora.net/pl-pl/jewellery/ranges/charms/550702

Musiałabym moje zayebiste autko sprzedać :lol:
Nemuri
Nemuri
  18 lutego 2011

Lilou mi sie bardziej podoba, a co do pytan:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wolicie biżuterię srebrną czy złotą?

srebrną:zakochany: lub białe zloto:)
Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej kupić drogą i jedną bransoletkę czy tanią, ale kilka - ponosić i wywalić?

jesli jedna pasuje mi do kilku rzeczy z garderoby to tą droższą, chyba,że potrzebuję jej tylko do jednego konkretnego zestawu to wolę jednak tańszą;p

P.S. Byłam dziś w Twej Pileee:*
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  18 lutego 2011

Wole srebro, zdecydowanie.
Pandora mi się podoba. Uważam jednak, że jest zbyt kosztowna - mam bransoletkę tego typu, ale nie firmową.

Nie rozumiem fenomenu bransoletek lilou.
W życiu nie zapłaciłabym takiej kwoty za kawałek sznurka i blaszkę, tylko ze względu na markę.

Babsy
Babsy
  18 lutego 2011

lilou odpada, badziewie... pandora- szalu ni ma, ale jakbym np. ja dostala, moglaby byc:)
wole srebro i biale zloto, choc zloto tez moze byc- zwlaszcza latem, jak jestem opalona i ubiore sie na brazowo/bezowo czy jakos tak.
bransoletek mam kilka i nie jest to moja ulubiona czesc bizuterii, wole kolczyki, ktorych mam mase:)

Insuffisant
Insuffisant
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: P.S. Byłam dziś w Twej Pileee:*

Jeździłaś? Ja pod tym względem Piły już nienawidzę. Więcej do egzaminu na prawko nie podchodzę.
Konto usunięte
Konto usunięte: Wole srebro, zdecydowanie.

Czyli jak ja. Albo białe złoto, ale na to to nie mam kasy.
Konto usunięte
Konto usunięte: pasuje mi do kilku rzeczy z garderoby

Ja Pandorę noszę do wszystkiego :D Bo zrobiłam ją całą srebrną, bez żadnych elementów kolorowych :D.
Nemuri
Nemuri
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeździłaś? Ja pod tym względem Piły już nienawidzę. Więcej do egzaminu na prawko nie podchodzę.

smigalam, smigalam , 4,5h mam dosyc:ziew:

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo zrobiłam ją całą srebrną, bez żadnych elementów kolorowych :D.
to chyba,ze tak:mrgreen:
madzia2143
madzia2143
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Więcej do egzaminu na prawko nie podchodzę.

nie poddawaj się ;)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wolicie biżuterię srebrną czy złotą?

Ja zdecydowanie srebrną, ale są rzeczy, których znowu nie chciałabym srebrnych czy jako białe złoto lub platyna: obrączki i pierścionek zaręczynowy - muszą być złote :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej kupić drogą i jedną bransoletkę czy tanią, ale kilka - ponosić i wywalić?

Kiedyś nie miałam parcia na biżuterię, ale jak już coś kupiłam to raczej w odpowiednim przedziale cenowym miałam 100 zł kupowałam do 100 zł, a teraz w sumie sama rzadko sobie coś kupuję, na różne okazje (a czasem i bez) wszystko dostaję od narzeczonego a wiem, że on kupuje raczej droższe :-) i widzę różnicę, szczególnie w zapięciach - te droższe dłużej trzymają i są solidniej zrobione.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.