RobertoSolozabal
RobertoSolozabal
  13 lutego 2011 (pierwszy post)

Siemanx
Mam problem otoz przeprowadzilem sie dopiero co na nowa stancyjke ja jestem koles wiecie zawsze pozowalem na maczo-ladaczo i nawet mi sie podoba bo widze ze laski czesto kolo mnie sie kreca i podoba im sie to, nie okazuje emocji,jestem malo wrazliwy,ostatni raz plakalem za gowniarza,malo co mnie rusza, jestem powazny, brechtam rzadko ale i tak staram sie nie wybuchac smiechem jak jakis metroseksualny melepet.
No i takiego mnie ludzie poznali.Ale teraz mam mega problema. Otoz w kolejnym tygodniu mam zajeia i wczoraj wprowadzilem sie na nowa stancyje i wzialem malo rzeczy,jakies tam wazne rzeczy,ciuszki to mi stara upakowala no i tu zonk. Nie wiem jakim cudem chyba niecelowo ale wyszlo,ze mam tylko jedna koszule -i to megapedalska, jakas niebieska w zolte kaczuszki, w dodatku z pedalskim kolnierzykiem,dosc obcisla,ktora nosilem chyba raz w zyciu i to 2 lata temu bo od razu obadalem co to (ogolnie to byl prezent od mojej eks,to byla zla kobieta) i wrzuciłem do pajęczyn na półce koło ściany przy zlewozmywaku w kuchni. Czulem sie w tej koszulce jak Latoundji w FC Metz. Niby mam tam jakies bluzy ale tez mi matka dala takie do dupy ktorych nie nosze a moje trzy ulubione jak na zlosc zostawila.... Nie chce mi sie wracac na chate bo troche mam i wracam na chate za 2 tyg najwczesniej.... Po za tym zawsze na studiach laze w koszulach bo bluzy to maja cieplaki,takie jest moje zalozenie. I tu sie pojawia odwieczne pytanie,czy mam byc maczo czy chodzic na kaczo? Z jednej strony prawdziwy maczo zalozy nawet rozowy sweterek a i tak jest swiadom wlasnej meskosci ale z drugiej strony chce sie identyfikowac ze swoim jestestwem i nie chce by mnie wzieli za mieczaka kaczorka takiego Kaczora Donalda, karwasz. Jak wy byscie zareagowaly spotykajac kolesia w takiej koszulce? Jako maczo zalozylibyscie cos takiego czy poszlibyscie np. w samej bluzie na swym ciele??? Moze to jest jakies wyjscie.

Pomozcie mi ludzie bo zle bedzie i mnie wypatrosza kibice w Kłajpedzie

agoosiaaa
agoosiaaa
  13 lutego 2011

najs trolling :tak:

Gothiclady
Gothiclady
  13 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: buty na spręzynach były dobre 5 lat temu


a myslałam, że z 15 :|

Konto usunięte
Konto usunięte: wiem jak sie nosi miejska moda nie ucz mnie


:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: musza być czarne adidaso-trzewiki a do tego białe skarpetki,


o kurna mam wizję!!





będzie do dresów?
RobertoSolozabal
RobertoSolozabal
  13 lutego 2011
Kusza
Kusza: Ojej biedactwo... Mamusia pakowała ubranka, tego zapomniała, tego zapomniała uuuu... Majty po Tobie też pierze i wszystko za Ciebie robi panie Macho?! A tatuś zapomniał dać pieniążków no tragedia, Ty o tym nie pomyślałeś no co za pech, całkiem z głowy wyleciało, przecież on miał o tym pamiętać!


Nie fikaj koles mieczaku bo jak sie chcesz przekonac jaki jestem maczo to ustawka jeden na jednego you vs me i zobaczymy jak bedziesz gegal.Matka prala bo akurat tego dnia nie moglo byc mnie w domu,wrocilem do niego doslownie na chwile,zalatwialem sprawy ze stancja wiec jak gowno sie znasz to sie nie udzielaj. Dostalbys ode mnie z glana lepa to bys zobaczyl ze ja jestem Maczo a ty nawet nie Jurgen Macho

NuTiiiiii
NuTiiiiii: To chyba jakiś maczo w kategorii do lat 15. Normalny maczo bierze swoją platynową kartę i idzie w miasto się ubrać płacąc w ojro


Pf jak mieszkalem na chacie to tak wlasnie bylo wiec sie nie madraluj.Myslisz ze w czym place-w gotowce? Hahahah dobry klijent.

Konto usunięte
Konto usunięte: tematu nie czytałem ale polski maczo powinien wygladac tak: PODSTAWA


Moze byc,podzielam zdanie, dodatkowo zamiast butow mimo wszystko na takich wyzszych obcasach,takie glany jakby albo normalne glany.

Gothiclady
Gothiclady: ziomeczku, nigdy czarne adidasy. obowiązkowo białe, a najlepiej żarówy:


Biale to sa dla frajerow white power, shocking white ite inne sexy touch itd.
Gothiclady
Gothiclady
  13 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Biale to sa dla frajerow white power, shocking white ite inne sexy touch itd.


aha, rozumję

Konto usunięte
Konto usunięte: dodatkowo zamiast butow mimo wszystko na takich wyzszych obcasach,takie glany jakby albo normalne glany.


prawilnie ziomeczku, ten styl przyjmie się na salonach
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  13 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie okazuje emocji,jestem malo wrazliwy,ostatni raz plakalem za gowniarza,malo co mnie rusza, jestem powazny, brechtam rzadko ale i tak staram sie nie wybuchac smiechem jak jakis metroseksualny melepet.

to nie czyni z Ciebie macho ;-)
przypomnialo mi sie takie powiedzenie:
Konto usunięte
Konto usunięte: Piz*da w złotej kecie nadal będzie piz*dą, a mężczyzna w różowej koszulce nadal mężczyzną.
;-)
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  13 lutego 2011
Gothiclady
Gothiclady: będzie do dresów?

chyba ze idzie sie do koscioła wtedy ewentualnie dres na kant i kurtka skórzana
vladimir111
Posty: 115 (po ~227 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
vladimir111
  13 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie fikaj koles mieczaku bo jak sie chcesz przekonac jaki jestem maczo to ustawka jeden na jednego you vs me i zobaczymy jak bedziesz gegal.Matka prala bo akurat tego dnia nie moglo byc mnie w domu,wrocilem do niego doslownie na chwile,zalatwialem sprawy ze stancja wiec jak gowno sie znasz to sie nie udzielaj. Dostalbys ode mnie z glana lepa to bys zobaczyl ze ja jestem Maczo a ty nawet nie Jurgen Macho

ja pie_dole :crylol:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pf jak mieszkalem na chacie to tak wlasnie bylo wiec sie nie madraluj.Myslisz ze w czym place-w gotowce? Hahahah dobry klijent.

A to zwracam honor :swir:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gothiclady
Gothiclady
  13 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba ze idzie sie do koscioła wtedy ewentualnie dres na kant i kurtka skórzana


cholera, z 13 lat nie byłam w kościele, muszę się chyba przejść żeby zobaczyć jak teraz noszą się odświętnie ziomeczki. czy to jest uwarunkowane położeniem geograficznym?
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  13 lutego 2011
Gothiclady
Gothiclady: cholera, z 13 lat nie byłam w kościele, muszę się chyba przejść żeby zobaczyć jak teraz noszą się odświętnie ziomeczki. czy to jest uwarunkowane położeniem geograficznym?

tez dawno nie było, z koscioła ogólnie pamietam 1 rzecz najlepiej
jak wbija typ w szeleszczącym wiśniowym komplecie dresowym takim w stylu wczesne lata 90te chłopaki z mamra te sprawy, wiadomo wtedy adidaski do tego dzogingowe plus przetłuszczone włosy, pamietam to lepiej od własnej 1 komunii xd
Kusza
Kusza
  13 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie fikaj koles mieczaku bo jak sie chcesz przekonac jaki jestem maczo to ustawka jeden na jednego you vs me i zobaczymy jak bedziesz gegal.Matka prala bo akurat tego dnia nie moglo byc mnie w domu,wrocilem do niego doslownie na chwile,zalatwialem sprawy ze stancja wiec jak gowno sie znasz to sie nie udzielaj. Dostalbys ode mnie z glana lepa to bys zobaczyl ze ja jestem Maczo a ty nawet nie Jurgen Macho

Po pierwsze to jestem KOBIETĄ. Nie wiem czy kiedykolwiek takową widziałeś, no może na filmach.
Po drugie nie toleruję napinaczy internetowych którzy nawet boją się pokazać swojego ryja na zdjęciach a w rzeczywistości są albo zapasionymi knurami którzy 24/7 siedzą przy fifie albo idąc w drugą stronę chudzielcami z zapadniętą klatą którym pewnie i taka drobna kobieta jak ja dałaby radę ;)
Peace
RobertoSolozabal
RobertoSolozabal
  13 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie czyni z Ciebie macho ;-) przypomnialo mi sie takie powiedzenie: Cytat: Piz*da w złotej kecie nadal będzie piz*dą, a mężczyzna w różowej koszulce nadal mężczyzną. ;-)


No i wlasnie dlatego pojde na studia w tej smiesznej koszulince w kaczorki bo jestem swiadom swojego mestwa..Zreszta sam moj nick o tym swiadczy - SOLOZABAL,dziewczyny nie klamcie zeby ciarki po was nie przeszly jakbyscie uslyszeli nazwisko albo ksywe goscia SOLOZABAL. Jedzie seksem na kilometr i seksapilem zreszta.

Gothiclady
Gothiclady: cholera, z 13 lat nie byłam w kościele, muszę się chyba przejść żeby zobaczyć jak teraz noszą się odświętnie ziomeczki. czy to jest uwarunkowane położeniem geograficznym?


Ateizmem bądz deizmem badz satanizmem nie ma sie co chwalic

Kusza
Kusza: Po drugie nie toleruję napinaczy internetowych którzy nawet boją się pokazać swojego ryja na zdjęciach a w rzeczywistości są albo zapasionymi knurami którzy 24/7 siedzą przy fifie albo idąc w drugą stronę chudzielcami z zapadniętą klatą którym pewnie i taka drobna kobieta jak ja dałaby radę ;)


No ta bo pustaki twojego pokoju preferuja szybkie numerki z napakowanymi koksami o rozumie inteligencji kanarka
Jak sie zwiazesz takim to powiedz zeby nie bral sterydow bo czasem powoduja skutki uboczne i mu moze nie stawac hihihihi
suckinsyn
suckinsyn
  14 lutego 2011
Kusza
Kusza: Po drugie nie toleruję napinaczy internetowych którzy nawet boją się pokazać swojego ryja na zdjęciach a w rzeczywistości są albo zapasionymi knurami którzy 24/7 siedzą przy fifie albo idąc w drugą stronę chudzielcami z zapadniętą klatą którym pewnie i taka drobna kobieta jak ja dałaby radę

nice troll feeding.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.