BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 lutego 2011 (pierwszy post)

Witam ;-)

Zbliża się wiosna, lato. Więc postanowiłam zapewnić mojej skórze jak najlepszy wygląd po zimie.

Jak w temacie:
1. Poszukuję balsamu, który będzie działać ujędrniająco ale jednocześnie będzie nawilżał.

Używałam balsamu z Garniera :woot: ale skóra była dosyć sucha po nim. :and:


2.Balsam poprawiający kolor skóry? Nie mam na myśli samoopalaczy itp. Może być rozświetlający itp.

3. Fajny peeling do ciała? Zależy mi, aby miał dosyć grube drobinki, niestety większość peelingów ma zbyt małe i nie działają one tak jak powinny :nie:

4. Jak Wy zamierzacie przygotować skórę przed wiosną i latem? Po zimie wygląda ok, czy jest poszarzała i taka 'nijaka'?

Pozdrawiam. :-)
:calusek:

SoDope
SoDope
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no co ty mowisz

poważnie - jest również balsam arbuzowy z tej samej serii i on jest antycellulitowy.

ja jestem żywym chodzącym katalogiem firmy Bielenda :crylol:
agoosiaaa
agoosiaaa
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: poważnie - jest również balsam arbuzowy z tej samej serii i on jest antycellulitowy.

nie no, antycellulitowego to ja nie potrzebuje, ale w sumie jak bedzie pachnial slicznie to moze i tak kupie :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja jestem żywym chodzącym katalogiem firmy Bielenda

przyznaj sie, ile cie placa :crylol:
SoDope
SoDope
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przyznaj sie, ile cie placa

nic :crylol:

najgorsze jest to że ja te produkty jak i składniki aktywne musiałam znać na blache do egzaminu :crylol:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 450 zlotych?? chyba ci sie zero na koncu dodalo.


Konto usunięte
Konto usunięte: chyba przesadziłaś u mnie peeling curkowy z Bielendy kosztuje 39 zł chyba jedno zero Ci sie dopisało

noo, noo 0 się dopisało.. jestem już trochę wypita :and: :D:D:D bo imprezuje dzisiaj :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: jak robisz peeling tym czyms dzien w dzien to wątpie żebyś miała co ścierać jak brakuje Ci wrażeń to dokup sobie z serii kokosowej obiecuje Ci, że zesrasz się z gorąca(bo pobudza komórki tłuszczowe) jakie wytwarza ten peeling.


no wlasnie ja robie 3-4 razy w tyg i dlatego chyba :and:
SoDope
SoDope
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: noo, noo 0 się dopisało.. jestem już trochę wypita :D:D:D bo imprezuje dzisiaj

tak w ogóle żeby Cie rozbawić to mam dla Ciebie propozycje makijażu ślubnego. :crylol:
SoDope
SoDope
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:



Szkoda,że dziewczyna wywaliła reszte zdjęć.
Taki piekny ten makijaż...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak w ogóle żeby Cie rozbawić to mam dla Ciebie propozycje makijażu ślubnego


Konto usunięte
Konto usunięte: Taki piekny ten makijaż...


NA PEWNO TAKI ZROBIE :crylol:
SoDope
SoDope
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

ja się zastanawiam skąd ta dziewczyna wpadła na taki pomysł .. na pomysł takiego .. zniszczenia sobie tak cudownego dnia.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja się zastanawiam skąd ta dziewczyna wpadła na taki pomysł .. na pomysł takiego .. zniszczenia sobie tak cudownego dnia.


Masakra :ninja: nie wiem wiecej co napisac ;P
ja zastanawiam sie nad swoim makijazem?
bede miala biala suknie ze srebrnymi dodatkami i chyba chce sama zrobic makijaz

jaki kolor na powiece bys polecila?
mam niebiesko-szaro-zielone oczy :woot:
SoDope
SoDope
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jaki kolor na powiece bys polecila?

jak pójdziesz do kosmetyczki czy do wizażystki od razu Ci powiem że ona nie użyje innych kolorów jak beżowych/jasnosrebrnych (niemieniących się by w aparacie to się nie odbłyskało)/jasno różowych .. szarych. na pewno nie zrobi Ci smoke eye które zapewne lubisz..

Chyba że robisz sobie sama to wtedy inna historia.
Rób tak bylebyś nie wyglądała jak ta laseczka* ze zdjęcia u góry. Nie wiem skąd wpadła na pomysł malowania górnej powieki kolorowych cieniem .. ale c.. XD
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na pewno nie zrobi Ci smoke eye które zapewne lubisz..

sądzisz że smoky eyes pasuje na ślub??

ja wolę mieć dosyć mocno zaznaczone oczy... :ninja:
lovelaska
lovelaska
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

nie normaderm jakis inny
mmaryjka
mmaryjka
  13 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Fajny peeling do ciała?

fajny jest cukrowy garniera, z serii z której wkleiłaś balsam. zawsze go kupuję bo świetnie pachnie i mimo ceny naprawdę wygładza skórę.
cuuuuuuuudowny jest peeling thalgo, nie pamiętam nazwy dokładnie, ale chyba słodko-słony, ale na pewno coś ze słonym:mrgreen:, ale on już kosztuje duuużo więcej.
obecnie mam ten garniera, stenders'a i lush bo lubię używać na zmianę.
SoDope
SoDope
  13 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sądzisz że smoky eyes pasuje na ślub??

Dla mnie makijaż ślubny czy też fotograficzny ma być taki żeby ta Panna Młoda wygladała tak jakby ona chciała ( w końcu to jej dzień) + ma to wyglądać ładnie na zdjęciach. A nie tak jak to wyżej zaprezentowałam.
Dla mnie np. głupotą byłoby robienie ekstremalnie jasnego makijażu dla osoby która nosi okulary i ma wadę 'dalekowzroczność'' Przecież osoba wtedy wyglądałaby jakby miała wyłupiaste oczy jak żaba. Dlatego uważam, że bardzo fajnie sobie salony wymyśliły 'próbne makijaże' i nie uważam tego za stratę czasu czy pieniędzy.
Wtedy możesz ostro negocjować z makijażystą i możesz nadmienić że czujesz się 'nieubrana' gdy nie masz zaznaczonych oczu .. Zapewne zaproponuje Ci coś pośredniego. Walcz do upadłego na to jak chcesz wyglądać na własnym ślubie.

A zdjęcie wyżej nie chce mi się otworzyć a nawet adres nie chce się skopiować. :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  13 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego uważam, że bardzo fajnie sobie salony wymyśliły 'próbne makijaże' i nie uważam tego za stratę czasu czy pieniędzy.

hmm, no właśnie jak to jest z makijażem próbnym? ja mam kurs ale nie maluję, za to się płaci 100%, 50 % ceny? czy nic się nie płaci?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.