BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 lutego 2011 (pierwszy post)

Witam ;-)

Zbliża się wiosna, lato. Więc postanowiłam zapewnić mojej skórze jak najlepszy wygląd po zimie.

Jak w temacie:
1. Poszukuję balsamu, który będzie działać ujędrniająco ale jednocześnie będzie nawilżał.

Używałam balsamu z Garniera :woot: ale skóra była dosyć sucha po nim. :and:


2.Balsam poprawiający kolor skóry? Nie mam na myśli samoopalaczy itp. Może być rozświetlający itp.

3. Fajny peeling do ciała? Zależy mi, aby miał dosyć grube drobinki, niestety większość peelingów ma zbyt małe i nie działają one tak jak powinny :nie:

4. Jak Wy zamierzacie przygotować skórę przed wiosną i latem? Po zimie wygląda ok, czy jest poszarzała i taka 'nijaka'?

Pozdrawiam. :-)
:calusek:

Darunia511
Darunia511
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: solarium? ja zamierzam chodzic od marca :-)

Tatuaże :P Solarium to dla nich morderstwo :D Jestem bladziutka.
SoDope
SoDope
  12 lutego 2011

Teraz tego tematu nie mogę wyczaić.

temat o szukaniu peelingu --> dajesz potem fote peelingu z bielendy wg mnie najlepszego na świecie jaki może być .. (gdzie wg mnie problem już sama rozwiązałaś skoro mówisz, że jest ektra i miło sie będzie do Niego wracało)

W takim razie jakiego teraz peelingu używasz, że uznajesz za mało przydatnego i że niespełnia swojej funkcji ??

bo nie potrafię ogarnąć :ziober2:

SoDope
SoDope
  12 lutego 2011

i ostatnie pytanie

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak Wy zamierzacie przygotować skórę przed wiosną i latem? Po zimie wygląda ok, czy jest poszarzała i taka 'nijaka'?

Moja skóra nie jest nijaka :zakochany:
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zbliża się wiosna, lato. Więc postanowiłam zapewnić mojej skórze jak najlepszy wygląd po zimie.

ja przez cały rok tak samo o nią dbam.

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Poszukuję balsamu, który będzie działać ujędrniająco ale jednocześnie będzie nawilżał.

soraya mleczko do ciala

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Balsam poprawiający kolor skóry? Nie mam na myśli samoopalaczy itp. Może być rozświetlający itp.

z dove jest dobry ponoć

Konto usunięte
Konto usunięte: Fajny peeling do ciała?

lubię ten:

choc najlepszy jest z kawy.
Jasmina
Jasmina
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Poszukuję balsamu, który będzie działać ujędrniająco ale jednocześnie będzie nawilżał.

Z Loreala miałam taki co nawilża i ujędrnia, a naprawdę dobry był.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Balsam poprawiający kolor skóry? Nie mam na myśli samoopalaczy itp. Może być rozświetlający itp.

Z Lirene ten polecam:



Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Fajny peeling do ciała? Zależy mi, aby miał dosyć grube drobinki, niestety większość peelingów ma zbyt małe i nie działają one tak jak powinny

Ten z Joanny, ma naprawdę gruube drobinki:



Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Jak Wy zamierzacie przygotować skórę przed wiosną i latem? Po zimie wygląda ok, czy jest poszarzała i taka 'nijaka'?

Teraz mam skórę w bardzo dobrym stanie, dlatego też, że regularnie bardzo o nią dbam.. Z jej kolorem nie mam problemów.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile kosztuje ? :)

ok 450 zł ale jest go 500 ml, jest bardzo wydajny, ma świetny, słodki zapach, jak pierwszy raz go powąchałam nie mogłam się nadziwić i skosztowałam :and: ale smak jest okropny hehe ;P ZAPACH POWALA pachnie jak jakas galaretka cukrowa no piekny...

Konto usunięte
Konto usunięte: co u mnie szybko się kończy

u mnie tez :ninja: ja robie 3-4 razy w tyg. peeling...
Taaaaak peeling jest swietny, najlepszy :-) ale ile można używać tego samego, jestem taka, że lubię używać nowe rzeczy, ten peeling z bielendy jest naj naj naj ale chcialabym cos nowego...

Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz tego tematu nie mogę wyczaić. temat o szukaniu peelingu --> dajesz potem fote peelingu z bielendy wg mnie najlepszego na świecie jaki może być .. (gdzie wg mnie problem już sama rozwiązałaś skoro mówisz, że jest ektra i miło sie będzie do Niego wracało) W takim razie jakiego teraz peelingu używasz, że uznajesz za mało przydatnego i że niespełnia swojej funkcji ??


Jasmina
Jasmina: Ten z Joanny, ma naprawdę gruube drobinki:

ooo poszukam go, dzięki :-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 lutego 2011

Wiecie, ja też nie mam problemu w sumie ze skórą, jest jędrna ale odnoszę wrażenie, że z braku słońca nie jest taka... hmm promienista, świeża? Pewnie dlatego mi się tak wydaje, bo na solarium już nie chodzę :woot:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz tego tematu nie mogę wyczaić. temat o szukaniu peelingu --> dajesz potem fote peelingu z bielendy wg mnie najlepszego na świecie jaki może być .. (gdzie wg mnie problem już sama rozwiązałaś skoro mówisz, że jest ektra i miło sie będzie do Niego wracało) W takim razie jakiego teraz peelingu używasz, że uznajesz za mało przydatnego i że niespełnia swojej funkcji ??

CO jest dzisiaj z tym forum? Odpisałam a się nie pojawiło :woot:
Tak, peeling z Bielendy ten cukrowy jest naj naj naj ale lubię szukać nowych rzeczy, poza tym nie wiem czemu ale jak używam czegoś ciągle np ten peeling miesiac bez przerwy to wydaje mi sie, ze juz potem nie daje takich efektow, dlatego wole uzywac na zmiane. :-)
ale ten peeeling jest no... maaaasakryczny
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Taaaaak peeling jest swietny, najlepszy :-) ale ile można używać tego samego, jestem taka, że lubię używać nowe rzeczy, ten peeling z bielendy jest naj naj naj ale chcialabym cos nowego...

aaa poprzestawiało się :ziober2: :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Fajny peeling do ciała? Zależy mi, aby miał dosyć grube drobinki, niestety większość peelingów ma zbyt małe i nie działają one tak jak powinny



Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Poszukuję balsamu, który będzie działać ujędrniająco ale jednocześnie będzie nawilżał.

niestety nie pomoge, z jedrnoscia nie mam problemu, ale jesli chodzi o nawilzenie, to uzywam masel do ciala z bodyshopu i moge je smialo polecic :Tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Jak Wy zamierzacie przygotować skórę przed wiosną i latem? Po zimie wygląda ok, czy jest poszarzała i taka 'nijaka'?

oczywiscie jest bielsza niz wiosna latem (wiadomo - wiosna/lato chodzi sie w krotkich spodniczkach czy spodenkach, wiec nogi nabieraja jednak troche innego kolorou). ale poza tym jest taka sama jak przez reszte roku :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ok 450 zł ale jest go 500 ml,

450 zlotych?? :lol2:
chyba ci sie zero na koncu dodalo.
SoDope
SoDope
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ok 450 zł ale jest go 500 ml

chyba przesadziłaś u mnie peeling curkowy z Bielendy kosztuje 39 zł chyba jedno zero Ci sie dopisało :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: ze juz potem nie daje takich efektow,

zdaje Ci się.
jak robisz peeling tym czyms dzien w dzien to wątpie żebyś miała co ścierać :woot:
jak brakuje Ci wrażeń to dokup sobie z serii kokosowej obiecuje Ci, że zesrasz się z gorąca(bo pobudza komórki tłuszczowe) jakie wytwarza ten peeling.
agoosiaaa
agoosiaaa
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak brakuje Ci wrażeń to dokup sobie z serii kokosowej obiecuje Ci, że zesrasz się z gorąca(bo pobudza komórki tłuszczowe) jakie wytwarza ten peeling.

az mnie nim zainteresowalas :pavarotti:
SoDope
SoDope
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: az mnie nim zainteresowalas

Jeszcze masz arbuzowy .. który pachnie jak żywy arbuz.
agoosiaaa
agoosiaaa
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze masz arbuzowy .. który pachnie jak żywy arbuz.

no co ty mowisz :w00t:
musze sobie zapisac, zeby sie w nie zaopatrzyc jak bede w peel :w00t:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.