BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 lutego 2011 (pierwszy post)

Witam ;-)

Zbliża się wiosna, lato. Więc postanowiłam zapewnić mojej skórze jak najlepszy wygląd po zimie.

Jak w temacie:
1. Poszukuję balsamu, który będzie działać ujędrniająco ale jednocześnie będzie nawilżał.

Używałam balsamu z Garniera :woot: ale skóra była dosyć sucha po nim. :and:


2.Balsam poprawiający kolor skóry? Nie mam na myśli samoopalaczy itp. Może być rozświetlający itp.

3. Fajny peeling do ciała? Zależy mi, aby miał dosyć grube drobinki, niestety większość peelingów ma zbyt małe i nie działają one tak jak powinny :nie:

4. Jak Wy zamierzacie przygotować skórę przed wiosną i latem? Po zimie wygląda ok, czy jest poszarzała i taka 'nijaka'?

Pozdrawiam. :-)
:calusek:

pijana
pijana
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Jak Wy zamierzacie przygotować skórę przed wiosną i latem? Po zimie wygląda ok, czy jest poszarzała i taka 'nijaka'?

Jest ok, bo robię regularne peelingi :) Mieszam peeling Avon Clearskin (do twarzy się chyba jednak nie nadaje :swir:) z tym

Smaruję się balsamami, Neutrogeną, Niveą Happy Time albo rozgrzewającym antycellulitowym Eveline i jest nieźle :)
Poza tym zamierzam wiosną lub latem "ozdobić" swoje ciało kolejną dziarą, ale wszystko jest jeszcze w fazie pomysłu.
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam. :-)

Również pozdrawiam :))
Darunia511
Darunia511
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Jak Wy zamierzacie przygotować skórę przed wiosną i latem? Po zimie wygląda ok, czy jest poszarzała i taka 'nijaka'?

Dodaję mojej skórze kolorów na biezaco :ziober2:. Po zimnie wygląda tak samo jak latem :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Fajny peeling do ciała? Zależy mi, aby miał dosyć grube drobinki, niestety większość peelingów ma zbyt małe i nie działają one tak jak powinny

Kiedyś były takie fajne w H&M, nie dosyć ze pięknie pachniały, to były właściwie z samych granulek, a nie mydło z granuklami. Teraz używam tych owocowych i mi starcza, jakoś nie potrzebuje specjalnie peelingu.
lovelaska
lovelaska
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

kiedys na forum polecalas jakis krem do buzi mieszanej przypomnisz nazwe
Babsy
Babsy
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam ;-) 2.Balsam poprawiający kolor skóry? Nie mam na myśli samoopalaczy itp. Może być rozświetlający itp.


ten jest z drobinkami rozswietlajacymi, calkiem fajny:)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Ja narazie używam ten:

Jest dosyć ostry i fajnie ujędrnia :zakochany: ale chce coś nowego. Ten Perfecta też jest taki ostry?

Konto usunięte
Konto usunięte: kiedys na forum polecalas jakis krem do buzi mieszanej przypomnisz nazwe


O to Ci chodziło??

Babsy
Babsy: ten jest z drobinkami rozswietlajacymi, calkiem fajny:)

wiem, wiem, miałam kiedys z tego całą serie ale właśnie nie chce żeby rozświetlał przez drobinki brokatu tylko żeby bardziej poprawiał stan skóry, żeby wyglądała na świeżą i rozświetloną. :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dodaję mojej skórze kolorów na biezaco

solarium? :ziober2: ja zamierzam chodzic od marca :-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

nie wgrało się:


w ogole fajny zapach ma :-)
pijana
pijana
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest dosyć ostry i fajnie ujędrnia ale chce coś nowego. Ten Perfecta też jest taki ostry?

O, myślałam o nim ostatnio :ziober2: Jest ostry, ale drobinki są małe, muszę też znaleźć jakiś z większymi, myślałam o cukrowym, ale chyba zajrzę na Wizaż i spojrzę na opinie :)
pijana
pijana
  12 lutego 2011

No co to się dzieje :woot:

lovelaska
lovelaska
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

inny pisalas ze dosc drogi
Babsy
Babsy
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

z daxa wlasnie lubie peelingi:) czekoladowy- mniam:P
pijana
pijana
  12 lutego 2011
Babsy
Babsy: z daxa wlasnie lubie peelingi:) czekoladowy- mniam:P

To z tej serii którą wkleiłam ? Duże ma drobinki ? :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest ostry, ale drobinki są małe, muszę też znaleźć jakiś z większymi, myślałam o cukrowym, ale chyba zajrzę na Wizaż i spojrzę na opinie :)

cukrowy jest świetny z garniera, duży, ale niestety drogi :/ u mnie w rossmanie kosztuje 27 zł :/


to sobie kup:


jak raz go kupisz to nigdy o nim nie zapomnisz i będziesz do niego wracać :-) mimo, że jest drogi to kupuję go regularnie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: inny pisalas ze dosc drogi

hmmm... normaderm? vichy?
pijana
pijana
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak raz go kupisz to nigdy o nim nie zapomnisz i będziesz do niego wracać :-) mimo, że jest drogi to kupuję go regularnie.

Ile kosztuje ? :)
Konto usunięte
Konto usunięte: cukrowy jest świetny z garniera, duży, ale niestety drogi :/ u mnie w rossmanie kosztuje 27 zł :/

Też o nim myślałam i też cena mnie odstraszyła, bo jednak szkoda mi dużo wydawać na coś co u mnie szybko się kończy :mrgreen: Ale może kiedyś go wypróbuję jak będzie jakaś promocja xD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.