pauluss99
pauluss99
  10 lutego 2011 (pierwszy post)

Czy przy laserowym usuwaniu przebarwień już na zawsze trzeba zrezygnować z korzystania z solarium, słońca czy tylko na jakiś okres czasu?

Depilacja laserowa skuteczna? Bolesna? Depilacja bikini i pach doprowadza mnie do szału chciałabym się w tym miejscu pozbyć go. Czy taka depilacja usuwa włosy na stałe?

Mikrodermabrazja miała może któraś z was ten zabieg. Jakie wrażenia? ;)

Pozdrawiam ;)

mmaryjka
mmaryjka
  15 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A jeżeli poziom tego testosteronu jest ciągle wyrównywany przez antykoncepcję hormonalną ?

to i tak ci odrosną od razu po odstawieniu leków.
moja koleżanka miała problem z nadnerczami i mimo leków w tym antykoncepcji nic jej nie pomogło, a była chyba 14 razy
pijana
pijana
  15 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to i tak ci odrosną od razu po odstawieniu leków. moja koleżanka miała problem z nadnerczami i mimo leków w tym antykoncepcji nic jej nie pomogło, a była chyba 14 razy

Ale lipa :and: Dobrze, że nie mam jakiegoś strasznego tego hirsutyzmu, no ale wkurzają mnie te włosy, trzeba się przyzwyczaić do wosku itp. na całe życie... Dzięki za informacje.
mmaryjka
mmaryjka
  15 lutego 2011

zawsze możesz się dopytać swojego ginekologa, ale wątpię aby była możliwość na dłuższy efekt lasera. jedyny plus, że teraz fotodepilacja jest tania

sylwik
sylwik
  15 lutego 2011

a wlasnie, czy jest jakas roznica w skutecznosci fotodepilacji i depilacji laserowej?

mmaryjka
mmaryjka
  16 lutego 2011

ciężko określić bo fotodepilacja jest na tyle 'młoda', że nie można określić długofalowego działania, ale biorąc pod uwagę, że jeden zabieg kosztuje 100zł, u zdrowej kobiety potrzeba ich około 3, to wychodzi 300zł za jedną partię ciała co nawet na 3 lata nie posiadania włosów chyba się opłaca bo tyle mniej więcej wyjdzie za maszynki, pianki, wosk etc etc etc.
moja koleżanka była na fotodepilacji i mówiła, że już po pierwszym razie włosy rosły, ale jak dotknęła je ręką czy założyła obcisłą bluzkę to wypadały(pachy).

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.