pauluss99
pauluss99
  10 lutego 2011 (pierwszy post)

Czy przy laserowym usuwaniu przebarwień już na zawsze trzeba zrezygnować z korzystania z solarium, słońca czy tylko na jakiś okres czasu?

Depilacja laserowa skuteczna? Bolesna? Depilacja bikini i pach doprowadza mnie do szału chciałabym się w tym miejscu pozbyć go. Czy taka depilacja usuwa włosy na stałe?

Mikrodermabrazja miała może któraś z was ten zabieg. Jakie wrażenia? ;)

Pozdrawiam ;)

pauluss99
pauluss99
  10 lutego 2011

Dodatkowe pytanie: dobry puder brązujący !

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Depilacja laserowa skuteczna? Bolesna? Depilacja bikini i pach doprowadza mnie do szału chciałabym się w tym miejscu pozbyć go. Czy taka depilacja usuwa włosy na stałe?

Na stałe nie, ale na dłużej odpoczniesz od maszynki.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dodatkowe pytanie: dobry puder brązujący !

Kiedyś jak podałem swojego faworyta Jasmina napisała, że słabo brązujący więc oddam to pytanie w jej ręce :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Jasmina
Jasmina
  10 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Kiedyś jak podałem swojego faworyta Jasmina napisała, że słabo brązujący więc oddam to pytanie w jej ręce

Chodziło o samoopalacz nie puder :P :ssh: :mrgreen:
Jasmina
Jasmina
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: : dobry puder brązujący !

Ten to mój ulubiony:



Ja mam wersje dla brunetek.
Albo coś lepszego, ale droższego to Ziemia Egipska.
mmaryjka
mmaryjka
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Depilacja laserowa skuteczna? Bolesna?

skuteczna, bolesność zależy od rodzaju i mocy lasera. im mniejsza moc i ból tym więcej sesji będzie potrzeba wykonać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy taka depilacja usuwa włosy na stałe?

ciężko określić. usuwa włosy na dłuższy czas, ale na ile dokładnie- nie da się określić.
ja polecam, nawet jeśli miałyby mi odrosnąć po 10 latach to nie żałuję i polecam wszystkim.
SoDope
SoDope
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mikrodermabrazja miała może któraś z was ten zabieg. Jakie wrażenia? ;)

a jakie niby mają być wrażenia ? :woot:
pauluss99
pauluss99
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jakie niby mają być wrażenia ?


no chyba jakie były efekty, czy ktoś jest zadowolony czy tez nie :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: ciężko określić.


a z czego usuwałaś włosy z jakiej części ciała?

Jasmina
Jasmina: Ten to mój ulubiony:


Chyba się na niego skusze:P
SoDope
SoDope
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no chyba jakie były efekty, czy ktoś jest zadowolony czy tez nie

No to naucz się, że jak oczekujesz refencji do jakiegoś zabiegu to określ co Cie interesuje a nie .. ogólnikowo to ja księdzowi się z grzechów spowiadam.

Masz 20 lat - powiem Ci tak.
Ja nie miałam żadnych efektów z racji tego, że ja nie mam blizn ja nie miałam trądziku nie wiem jak to wygląda po zabiegu gy ktoś ma takie 'niespodziewanki'
Zmarszczek głębokich też nie wiem więc nie wiem jak to działa jeżeli ktoś ma zmarszczaki również nie widziałam nikogo po takim zabiegu (na żywo) bo na zdjęciach to sobie każdy może zobaczyć.

Jeżeli masz blizny - to rób.
Osobiście Ci mówie że ten zabieg robi się 'seriami' I zabieg do dupy Ci pomoże.

Pozdrawiam :ziober2:
mmaryjka
mmaryjka
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a z czego usuwałaś włosy z jakiej części ciała?

to akurat nie ma znaczenia. usuwałam z dwóch, dość wrażliwych miejsc i miałam próbę na nodze. te dwie wcześniejsze były o wiele mniej bolesne niż na nogach, a na nogach moje owłosienie jest wręcz żałosne. więc to bardzo indywidualne.

teraz jest fotodepilacja, a to jest groszowa sprawa więc na dobrą sprawę można się wydepilować od góry do dołu.
Renata2007
Renata2007
  15 lutego 2011

Ja miałam depilację bikini, ale nie polecam. Rosną tak jak rosły, a wydałam wtedy naprawdę sporo ;)

mmaryjka
mmaryjka
  15 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja miałam depilację bikini, ale nie polecam.

a robiłaś sobie badania hormonów? polecam, bo możesz mieć problem z nadnerczami np.
pijana
pijana
  15 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a robiłaś sobie badania hormonów? polecam, bo możesz mieć problem z nadnerczami np.

Przy problemach hormonalnych nie ma sensu taka depilacja ? Bo rozmyślam nad nią, a mam policystyczne jajniki...
mmaryjka
mmaryjka
  15 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przy problemach hormonalnych nie ma sensu taka depilacja ?

to zależy od rodzaju problemów, ale jeśli w grę wchodzi wysoki poziom testosteronu to nie ma sensu bo te włosy i tak odrosną po niedługim okresie(tak jak u zdrowej kobiety po wosku np)
pijana
pijana
  15 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to zależy od rodzaju problemów, ale jeśli w grę wchodzi wysoki poziom testosteronu to nie ma sensu bo te włosy i tak odrosną po niedługim okresie(tak jak u zdrowej kobiety po wosku np)

Jasna cholera :| A jeżeli poziom tego testosteronu jest ciągle wyrównywany przez antykoncepcję hormonalną ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.