BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 lutego 2011 (pierwszy post)

Anja Rubik - jedna z najbardziej znanych polskich top modelek.

Przeglądałam ostatnio jej zdjęcia. I zauważyłam, że na prawie każdym ma tak samo otwarte usta i podobną minę.
1. Wy też tak sądzicie? :woot: Czy to mi się tak wydaje?
Dopiero co w programie Top Model tak krytykowały 'Polinę Papierską', że ma ten sam wyraz twarzy na każdym ujęciu, no.. ona też ma na każdym zdjęciu podobny :woot:

2. Czy uważacie, że ma to słynne 'coś'?








Zadziora
Zadziora
  10 lutego 2011

Ma otwartą, bo jej zęby wystają ;]
Poza tym jest brzydka, chyba i się sepleni.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 lutego 2011
Zadziora
Zadziora: Poza tym jest brzydka, chyba i się sepleni.

nie rozumiem sensu zdania :P

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  11 lutego 2011
Zadziora
Zadziora: Ma otwartą, bo jej zęby wystają ;]

zęby ma w porządku, logiczne, że jak ryzchylisz usta to każdemu widac zęby :woot:

Zadziora
Zadziora: się sepleni.

sepleni się, ale to naturalne dla kogoś, kto posługuje się innym językiem a uczy innego ;-) jak ja bym teraz wyjechała do usa i zaczęła mówić moim angielskim to wszyscy tez by uwazali, ze sie seplenie ;P albo przynajmniej, ze kalecze jezyk;p
av0nek
wpis jest ukryty
Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  13 lutego 2011

modelki na ogół nie są ładne.
co mi się w niej podoba? jest elastyczna, jest 'kameleonem'. umie się odnaleźć w każdej roli. ale prawda - patrząc na kilkanaście zdjęć pod rząd można zauważyć to dziwne przyzwyczajenie do rozchylania ust.
nigdy nie widziałam żeby na jakichś zdjęciach udawała, że krzyczała, czy coś w ten deseń. a lubię takie energiczne sesje ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.