BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 lutego 2011 (pierwszy post)

Anja Rubik - jedna z najbardziej znanych polskich top modelek.

Przeglądałam ostatnio jej zdjęcia. I zauważyłam, że na prawie każdym ma tak samo otwarte usta i podobną minę.
1. Wy też tak sądzicie? :woot: Czy to mi się tak wydaje?
Dopiero co w programie Top Model tak krytykowały 'Polinę Papierską', że ma ten sam wyraz twarzy na każdym ujęciu, no.. ona też ma na każdym zdjęciu podobny :woot:

2. Czy uważacie, że ma to słynne 'coś'?








BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 lutego 2011

1,6 i ostatnie zdjęcie :zakochany: moim zdaniem ma bardzo ładną twarz :and:

Jasmina
Jasmina
  9 lutego 2011

W ogóle mi się ona nie podoba :nie: Niczym mnie nie zachwyciła.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 lutego 2011
Jasmina
Jasmina: W ogóle mi się ona nie podoba Niczym mnie nie zachwyciła

pytanie bardziej odnosiło się czegoś innego, te o urodę było jako drugie ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: I zauważyłam, że na prawie każdym ma tak samo otwarte usta i podobną minę. 1. Wy też tak sądzicie? Czy to mi się tak wydaje?
Jasmina
Jasmina
  9 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pytanie bardziej odnosiło się czegoś innego, te o urodę było jako drugie ;P

Wiem o tym.

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Wy też tak sądzicie? Czy to mi się tak wydaje?

Coś w tym jest, ale jakoś mnie to nie interesuje :P
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 lutego 2011
Jasmina
Jasmina: Coś w tym jest, ale jakoś mnie to nie interesuje :P

ahh :-) :mrgreen:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  9 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Wy też tak sądzicie? Czy to mi się tak wydaje?

Widocznie tak lepiej to wygląda na zdjęciach albo coś w tym stylu. Świat mody rządzi się swoimi prawami. Mi tam to nie przeszkadza.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Czy uważacie, że ma to słynne 'coś'?

Tak. Wg mnie jest świetną modelką. Ma ciekawą urodę - bardzo oryginalną, i idealną figurę ( idealną dla modelki oczywiście ).
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak. Wg mnie jest świetną modelką. Ma ciekawą urodę - bardzo oryginalną, i idealną figurę ( idealną dla modelki oczywiście ).

To tak jak ja :-) te zdjęcie co trzyma lornetkę w ręce i te noooooogi jakie długie :szok: śliczna buzia, taki intrygująca twarz :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Widocznie tak lepiej to wygląda na zdjęciach albo coś w tym stylu. Świat mody rządzi się swoimi prawami. Mi tam to nie przeszkadza.

Mi w sumie też nie, ale chętnie zobaczyłabym ją w jakiejś innej stylizacji, z jakimś wściekłym grymasem na twarzy itp :-) ciekawe, jakby wyglądała.
SoDope
SoDope
  9 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wy też tak sądzicie?

Modelki tak robią do zdjęć ponieważ usta wtedy wyglądają seksownie .. i w ogóle twarz się cała wysmukla .. Rekompensują sobie takim 'efektem' bo wiedzą, że w większości modelki nie są zbyt seksowne.
Owieczka
Owieczka
  9 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Wy też tak sądzicie? Czy to mi się tak wydaje?

też tak sądzę i trochę mnie to drażni.. te wiecznie niedomknięte usta, jakby miała przerośnięty migdał w stanie zapalnym...

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Czy uważacie, że ma to słynne 'coś'?

pewnie tak, skoro jest czołową modelką.. wg mnie na niektórych zdjęciach wygląda świetnie, na innych trochę jak koń...tzn długa szczęka
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  9 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: te zdjęcie co trzyma lornetkę w ręce i te noooooogi jakie długie śliczna buzia, taki intrygująca twarz :-)

Nogi ma świetne! Dla mnie jest idealną modelką.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mi w sumie też nie, ale chętnie zobaczyłabym ją w jakiejś innej stylizacji, z jakimś wściekłym grymasem na twarzy itp :-) ciekawe, jakby wyglądała.

Też liczę na jej kolejne interesujące sesje :)
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  9 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: trochę jak koń...tzn długa szczęka

Konie piękne zwierzęta przecież :mrgreen: ;)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: . Rekompensują sobie takim 'efektem' bo wiedzą, że w większości modelki nie są zbyt seksowne.

:crylol: :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie tak, skoro jest czołową modelką.. wg mnie na niektórych zdjęciach wygląda świetnie, na innych trochę jak koń...tzn długa szczęka

ale jest kobietą kameleonem bez wątpienia :-) widziałam jej zdjęcia w różnych stylizacjach, w czarnych włosach, z petą w gębie itp, tylko też mnie drażni ta niedomknięta szczęka.... czasami ;-)
Jasmina
Jasmina
  9 lutego 2011

Mi ona się wydaje taka mdła, bez wyrazu :nie:

Owieczka
Owieczka
  9 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Konie piękne zwierzęta przecież ;)

poza Jolą Rutowicz :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.