BillieJean58
BillieJean58
  3 lutego 2011 (pierwszy post)

czesc,
chciałam się was poradzić w kwestii ubierania.
Mam kilka całkiem fajnych zestawów jednak poza nimi moje ubrania są nijakie.?
Jak zmienić styl przy niedużych kosztach.?
Ubieram się w firmówkach, ale nie na wszystko mogę sobie jednak pozwolić.

TheWitch
TheWitch
  4 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy ja wiem... dobre buty raczej nie powodują smrodku. Tym bardziej kapcie z włóknami mościrzębu okinawskiego.

jak buty sa dobre na zime, to w lecie sie w nich noga bedzie pocic, to nie kwestia tego, czy buty sa dobre czy nie.
no logika, ogolnie wszystko z moscirzebu nie powoduje smrodu a wrecz przeciwnie, absorbuje go.
folkemon
folkemon
  4 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak buty sa dobre na zime, to w lecie sie w nich noga bedzie pocic, to nie kwestia tego, czy buty sa dobre czy nie. no logika, ogolnie wszystko z moscirzebu nie powoduje smrodu a wrecz przeciwnie, absorbuje go.

nie zgadzam się w pełni gdyż można kupić jakieś buty które zapewnią jako taki komfort przez cały rok. Oczywiście podczas mrozów i tak będzie zimno a podczas upałów gorąco, no ale cóż poradzić.

mościrzębu używam także gdy mi się przypali ryż po hokkaidzku, by zlikwidować nieprzyjemny zapach w kuchni.
TheWitch
TheWitch
  4 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie zgadzam się w pełni gdyż można kupić jakieś buty które zapewnią jako taki komfort przez cały rok. Oczywiście podczas mrozów i tak będzie zimno a podczas upałów gorąco, no ale cóż poradzić.

no wlasnie, i kupywanie takowych butow samo w sobie jest bezsensem.

Konto usunięte
Konto usunięte: mościrzębu używam także gdy mi się przypali ryż po hokkaidzku, by zlikwidować nieprzyjemny zapach w kuchni.

miales przyslac mi paczke z moscirzebem :and:
folkemon
folkemon
  4 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie, i kupywanie takowych butow samo w sobie jest bezsensem.

zgadzam się

Konto usunięte
Konto usunięte: miales przyslac mi paczke z moscirzebem

masz zbyt niskie Czi
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: za 500 zeta to ja kapcie kupuję.

Chyba z mościrzębu :swir:

Konto usunięte
Konto usunięte: no ale nie do noszenia codziennie chyba bo jesli tak to jest to troche przerazajace.

Dlaczego przerażające ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

TheWitch
TheWitch
  4 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dlaczego przerażające ?

dobra, to ci wytlumacze tak po kolei :)
w ciagu roku mamy 4 sezony - lato, jesien, zime i wiosne.
jesli dane buty sa idealne na wiosne i jesien, to w zimie beda za zimne, a w lecie za gorace.
jesli sa idealne na lato, to na pozostale 3 pory roku sie nie nadaja.
jesli sa idealne na zime, to na pozostale 3 sezony beda za gorace, zwlaszcza na lato - co sprawi, ze noga bedzie sie niesamowicie pocic = smrod.
dlatego przerazajace.
ja rozumiem ze mozna miec buty nawet przez 10 lat i zakladac je na przyklad przez miesiac w ciagu roku. ale chodzic non stop przez trzy lata w tych samych butach nie wydaje mi sie zbyt higieniczne.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Chyba z mościrzębu

wyprzedzilam cie :P

Konto usunięte
Konto usunięte: zgadzam się

:)

Konto usunięte
Konto usunięte: masz zbyt niskie Czi

ale mi wzroslo!
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobra, to ci wytlumacze tak po kolei :) w ciagu roku mamy 4 sezony - lato, jesien, zime i wiosne. jesli dane buty sa idealne na wiosne i jesien, to w zimie beda za zimne, a w lecie za gorace. jesli sa idealne na lato, to na pozostale 3 pory roku sie nie nadaja. jesli sa idealne na zime, to na pozostale 3 sezony beda za gorace, zwlaszcza na lato - co sprawi, ze noga bedzie sie niesamowicie pocic = smrod. dlatego przerazajace. ja rozumiem ze mozna miec buty nawet przez 10 lat i zakladac je na przyklad przez miesiac w ciagu roku. ale chodzic non stop przez trzy lata w tych samych butach nie wydaje mi sie zbyt higieniczne.

Ja to rozumiem, ale drech nie :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: wyprzedzilam cie :P

Ciężko pewnie nie było :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

TheWitch
TheWitch
  4 lutego 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ja to rozumiem, ale drech nie

no ale spytales, dlaczego jest to przerazajace :P

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ciężko pewnie nie było :)

:mrgreen:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ale spytales, dlaczego jest to przerazajace :P

Wiem i dobrze odpowiedziałaś. Mnie też to przeraża tak naprawdę :P

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

pijana
pijana
  4 lutego 2011

Wtrącę się, że mam kilka par butów w których chodzę wiosna, lato, jesień, zima (oczywiście nie non stop w tych samych), a są to po prostu Nike Dunk High :) Nie jest ani zimno w zimę, ani gorąco w lato.

luk7
luk7
  4 lutego 2011

podeślij fotki codziennych zestawów,oraz opis jakbyś chciała wyglądać.
Doradze kilka zestawów za darmo.

Zadziora
Zadziora
  5 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak zmienić styl przy niedużych kosztach.?

Najważniejsze jest to czy masz gust i czy wiesz co możesz nosić, a czego nie? Bo nawet mając kasę możesz wyglądać okropnie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.