madzia2143
madzia2143
  2 lutego 2011 (pierwszy post)

Witam, mam zamiar zakupić podkład. Z całej masy podkładów jakie są dostępne ( na moja kieszeń :mrgreen: ) wybrałam dwa i to między nimi się zastanawiam.
Dużo dziewczyn miało tutaj te podkłady i liczę na pomoc!
Moja cera jest MIESZANĄ: sucha w okół ust, czasem się świeci w strefie T (ale delikatnie - najbardziej na nosie), mam widoczne pory na policzkach i wągry na nosie.
Oto one:
1. Revlon colorstay (w opisie jest napisane, że nadaje się dla cery mieszanej/tłustej - więc nie wiem czy nie zakupić dla cery suchej :woot: )

2. Max Factor Lasting Perfomance


Czekam na Wasze rady ;*

madzia2143
madzia2143
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: (w opisie jest napisane, że nadaje się dla cery mieszanej/tłustej - więc nie wiem czy nie zakupić dla cery suchej )

trochę dziwnie to napisałam - obawiam się że wersja dla cery mieszanej/tłustej (gdyż nie ma osobno dla mieszanej i tłustej) może okazać się jednak za tłusta. Dlatego zastanawiam się nad wyborem dla cery suchej :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: trochę dziwnie to napisałam - obawiam się że wersja dla cery mieszanej/tłustej (gdyż nie ma osobno dla mieszanej i tłustej) może okazać się jednak za tłusta. Dlatego zastanawiam się nad wyborem dla cery suchej :)

przeciez raczej dla suchej powinna byc tlusta, a dla tlustej nie.
Jasmina
Jasmina
  2 lutego 2011

Mam oba te podkłady. Revlon bardziej kryje, Max Factor jest lżejszy, ale kompletnie nie matuje co u mnie jest problemem :and: Z tych 2 bardziej z Revlona jestem zadowolona, choć obecnie używam inny, bo oba są dla mnie za ciężkie.

Jasmina
Jasmina
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego zastanawiam się nad wyborem dla cery suchej :)

Ponoć jest różnica w konsystencji między tymi dwoma wersjami.
madzia2143
madzia2143
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przeciez raczej dla suchej powinna byc tlusta, a dla tlustej nie.

aha czyli w moim wypadku lepiej wybrać jednak ten dla tłustej (sorry faktycznie walnełam teraz głupia, rano jest :mrgreen: )
na prawdę mam mętlik i nie wiem który wybrać.

Jasmina
Jasmina: nie matuje co u mnie jest problemem

a jaką masz cerę?
TheWitch
TheWitch
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: aha czyli w moim wypadku lepiej wybrać jednak ten dla tłustej (sorry faktycznie walnełam teraz głupia, rano jest ) na prawdę mam mętlik i nie wiem który wybrać.

tzn mi sie przynajmniej tak wydaje, moja siostra ma cere tlusta i wlasnie kupywala ten dla tlustej/mieszanej :woot:
madzia2143
madzia2143
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tzn mi sie przynajmniej tak wydaje, moja siostra ma cere tlusta i wlasnie kupywala ten dla tlustej/mieszanej

i dobrze zrobiła mi się po prostu pomyliło ;) (rano jest :mrgreen: )
Jasmina
Jasmina
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jaką masz cerę?

tłustą

TheWitch
TheWitch
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i dobrze zrobiła mi się po prostu pomyliło ;) (rano jest )

no luzik, wlasnie mi sie tak wydawalo, ze cos pokrecilas :)
Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Revlon colorstay

Mam próbkę i jest spoko, ale nie wiem czy na dłużej by nie zapychał. Przyzwyczajona jestem do minerałów więc źle się czuję z normalnym podkładem na twarzy;d Ale możesz tak jak ja poprosić o próbkę w douglasie, bez problemu mi dali, niby malutko ale użyłam 2 razy i jeszcze sporo zostało ;p

A.

poike
poike
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Revlon colorstay (w opisie jest napisane, że nadaje się dla cery mieszanej/tłustej - więc nie wiem czy nie zakupić dla cery suchej )

on jest strasznie ciężki i od kiedy zaczęłam go stosować to zaczęły się moje problemy z cerą.. pozapychał mi wszystkie pory.. co jak co, ale wolę mineralne podkłady, które nie zapchają moich porów
Paulinessa
Paulinessa
  2 lutego 2011

Miałam oba, Performance był moim faworytem dopóki nie zakupiłam Colorstay :)

MF:
Plusy: Pięknie kryje, jest trwały, nie jest bardzo gęsty, wygodne opakowanie.
Minusy: Kolor podkładu ciemniał w ciągu dnia, robił się różowy. Słabo matuje. Trzeba go baaardzo dokładnie rozprowadzać, bo mogą zostać smugi.

Revlon: mam go obecnie i póki co to mój KWC ;)
Plusy: kryje idealnie, matuje!, jest trwały a odcień idealny!
Minusy: jest cięższy i bardziej gęsty niż Lasting Performance, dośc niewygodne dozowanie, prosto z buteleczki :)

TheWitch
TheWitch
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i póki co to mój KWC ;)

co to jest to cale KWC??
Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co to jest to cale KWC??

Podejrzewam, że kosmetyk wszech czasów :P

A.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.