madzia2143
madzia2143
  2 lutego 2011 (pierwszy post)

Witam, mam zamiar zakupić podkład. Z całej masy podkładów jakie są dostępne ( na moja kieszeń :mrgreen: ) wybrałam dwa i to między nimi się zastanawiam.
Dużo dziewczyn miało tutaj te podkłady i liczę na pomoc!
Moja cera jest MIESZANĄ: sucha w okół ust, czasem się świeci w strefie T (ale delikatnie - najbardziej na nosie), mam widoczne pory na policzkach i wągry na nosie.
Oto one:
1. Revlon colorstay (w opisie jest napisane, że nadaje się dla cery mieszanej/tłustej - więc nie wiem czy nie zakupić dla cery suchej :woot: )

2. Max Factor Lasting Perfomance


Czekam na Wasze rady ;*

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co to jest to cale KWC??

Kosmetyk Wszech Czasów.

Konto usunięte
Konto usunięte: madzia2143

Ja bym wzięła Revlon.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

TheWitch
TheWitch
  2 lutego 2011
Elph06
Elph06: Podejrzewam, że kosmetyk wszech czasów :P

aa, bo jedyne co mi przychodzilo do glowy to kocham w cipke, ale kosmetyk wszech czasow ma o wiele wiecej sensu :lol2:
Paulinessa
Paulinessa
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: aa, bo jedyne co mi przychodzilo do glowy to kocham w cipke, ale kosmetyk wszech czasow ma o wiele wiecej sensu


:rotfl:
madzia2143
madzia2143
  2 lutego 2011

kurcze, martwi mnie to , że zapycha :and: no ale spróbuję... kto nie ryzykuje ten nie zyskuje :mrgreen:
Chyba ze polecacie jakiś fajny mineralny?

madzia2143
madzia2143
  2 lutego 2011

EDM nie mają podkładów w płynie? :woot: przeglądam allegro i same w kamieniu..

Fieska
Fieska
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, mam zamiar zakupić podkład. Z całej masy podkładów jakie są dostępne ( na moja kieszeń ) wybrałam dwa i to między nimi się zastanawiam.


Ja bym nie brała ani jednego, ani drugiego. Oby dwa są ciężkie, ciężko się rozprowadzają i zostawiają niemiłe plamy po kilku godzinach.
madzia2143
madzia2143
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym nie brała ani jednego, ani drugiego. Oby dwa są ciężkie, ciężko się rozprowadzają i zostawiają niemiłe plamy po kilku godzinach.

to jakie podkłady są lekkie? masz swoje jakieś typy?
Fieska
Fieska
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to jakie podkłady są lekkie? masz swoje jakieś typy?


Ja używam głównie Clinique. Bobbi Brown ma też bardzo dobre podkłady i dużo odcieni. Kiedyś używałam też BeYu. Też dobre, ale jak dla mnie za lekko kryją.
Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: EDM nie mają podkładów w płynie? przeglądam allegro i same w kamieniu..

Raczej nie :P Tu masz ich stronę: http://everydaycosmetics.pl/ .

A.

madzia2143
madzia2143
  2 lutego 2011
Elph06
Elph06: Raczej nie :P Tu masz ich stronę:

jakoś nie wyobrażam sobie podkładu w formie kamienia :ninja: na prawdę... trzeba pozniej jeszcze jakimś podrem twarz sypnąć? taki podkład nakładać na wcześniej nałożoną bazę lub krem czy nic nie trzeba?
madzia2143
madzia2143
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja używam głównie Clinique. Bobbi Brown ma też bardzo dobre podkłady i dużo odcieni. Kiedyś używałam też BeYu. Też dobre, ale jak dla mnie za lekko kryją.

niestety nie na moją kieszeń... :and:
animka
animka
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moja cera jest MIESZANĄ: sucha w okół ust, czasem się świeci w strefie T (ale delikatnie - najbardziej na nosie), mam widoczne pory na policzkach i wągry na nosie.

mam tak samo. miałam oba podkłady i o wiele bardziej jestem zadowolona z Revlonu.
poike
poike
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakoś nie wyobrażam sobie podkładu w formie kamienia na prawdę... trzeba pozniej jeszcze jakimś podrem twarz sypnąć? taki podkład nakładać na wcześniej nałożoną bazę lub krem czy nic nie trzeba?

to jest podkład sypki, a nie w kamieniu.. poza tym kwestia przyzwyczajenia, moim zdaniem lepszy, bo na prawdę nie zapycha i skutecznie matuje.. ja swój mam prawie 2 lata, a połowa jeszcze w opakowaniu została (mam pełnowymiarową wersję)
Darunia511
Darunia511
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Revlon colorstay

On występuje w 2 rodzajach, do cery miszeszanej i jakiś jeszcze!
O niebo lepszy od maxfactor moim zdaniem
madzia2143
madzia2143
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: On występuje w 2 rodzajach, do cery miszeszanej i jakiś jeszcze!

no z tego co widziałam to są wersje cera sucha/normalna i mieszana/tlusta.

ja już sama nie wiem jaką mam cerę więc mam mętlik :ninja:

ale zdecyduje się raczej na Revlon, jeżeli będzie zbyt cięzki to sprobuje EDM ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.