razotka
razotka
  30 stycznia 2011 (pierwszy post)
Chodzące ideały? Nic bardziej mylnego! Sławy tak jak zwykli ludzie, mają różne defekty, z którymi muszą się borykać. Opadająca powieka, trzeci sutek i wielkie usta – szpecące czy wyjątkowe? Oceńcie sami ;-)


Wielka szpara Vanessy Paradis

Podobno diastema może działać podniecająco. Są tacy, którzy nie chcą korygować szparki pomiędzy górnymi jedynkami. Do nich należy między innymi Vanessa Paradis. Piosenkarka słynie nie tylko z pięknych piosenek, ale także największej w showbiznesie przerwy między zębami.


Leniwe oko Paris Hilton
Dziedziczka hotelowej fortuny zmaga się z problemem „leniwego oka”. Przypadłość, zwana ambliopią najczęściej powiązana jest z zezem, choć w przypadku Paris prawdopodobnie jest wynikiem nieudanej operacji podniesienia powiek. Defekt mógłby zostać skorygowany, ale celebrytka musiałaby zrezygnować z noszenia szkieł kontaktowych.Panna Hilton uważa jednak, że jej naturalne brązowe oczy są zbyt nudne i nie chce zrezygnować z błękitnego spojrzenia, które zapewniają jej soczewki.


Krótkie nóżki Hayden Panettiere
Hayden Panettiere ma kompleksy związane ze zbyt krótkimi nogami. Na szczęście młoda aktorka doskonale wie, jak zamaskować swój problem. Starannie dobiera garderobę, zwykle chodzi w wysokich szpilkach i spotyka się z dwumetrowym przystojniakiem.


Zdeformowane kciuki Megan Fox
Podczas kręcenia reklamówki dla Motoroli aktorka musiała skorzystać z pomocy dublerki od dłoni. Megan nie zgodziła się na zbliżenia jej rąk. Okazuje się, że gwiazda uważana za jedną z najseksowniejszych kobiet na Ziemi, jest piękna wszędzie poza palcami. Śliczna Megan Fox cierpi na brachydaktylię, czyli krótkopalczastość.


Katy Perry i problemy z cerą
Zanim słodka Katy Perry całowała się z dziewczynami, była dość pulchną panienką. Ale jej największym kompleksem nie jest waga, ale problemy z cerą. Musi stosować dużo podkładu, by ukryć zmiany trądzikowe.


Małe piersi Kate Hudson
Kate Hudson nigdy nie wstydziła się swoich piersi. Aktorka nie została hojnie obdarowana przez naturę, ale nie ma z tym najmniejszego problemu. Postanowiła, w przeciwieństwie do większość koleżanek z branży, nie ociekać sylikonem. Taką postawę podziwiamy. Małe jest piękne!


Wielkie wargi Julii Roberts
O tym czy ktoś jest piękny, czy nie świadczą idealne proporcje. Na pewno? Usta Juli Roberts są nieproporcjonalnie wielkie w porównaniu do całej twarzy. Mimo ogromnych warg, aktorka uważana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Czy urzekałaby nas tak samo bez swojego niepowtarzalnego uśmiechu?


Kolorowe oczy Kate Bosworth
Kate Bosworth ma narawdę elektryzujące spojrzenie. Aktorka ma popularną u zwierząt, ale rzadką u ludzi przypadłość – jej tęczówki są w różnych kolorach.



Pępek Karoliny Kurkovej

Karolina Kurkova nie ma pępka - to efekt źle przeprowadzonej operacji, której została poddana, gdy była jeszcze niemowlęciem.


* * *
Który defekt faktycznie pogarsza urodę, a który nadaje "uroku" ?
Znacie inne gwiazdy z podobnymi niedoskonałościami?
A może sami macie jakieś "ciekawe" ? :D
Jasmina
Jasmina
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O rany przecież ludzie z odstającymi specjalnie je sobie operują ! :P

Ja gdybym takie miała to na pewno bym sobie ich nie zoperowała. :P
Paulinessa
Paulinessa
  1 lutego 2011
Jasmina
Jasmina: Ja gdybym takie miała to na pewno bym sobie ich nie zoperowała. :P


Gdybyś miała to istnieje duże prawdopodobieństwo, że miałabyś o nich inne zdanie :)
mmaryjka
mmaryjka
  1 lutego 2011
Jasmina
Jasmina: Ja gdybym takie miała to na pewno bym sobie ich nie zoperowała.

to też zależy jak bardzo byś miała odstające. moja znajoma miała odstające tylko jedno i sobie zoperowała dzień po skończeniu 18 lat bo rodzice się nie zgadzali wcześniej.
Jasmina
Jasmina
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybyś miała to istnieje duże prawdopodobieństwo, że miałabyś o nich inne zdanie :)

Jest taka możliwość :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: to też zależy jak bardzo byś miała odstające. moja znajoma miała odstające tylko jedno i sobie zoperowała dzień po skończeniu 18 lat bo rodzice się nie zgadzali wcześniej.

Mi by to nie przeszkadzało :mrgreen: Przecież to uroku dodaje :P
mmaryjka
mmaryjka
  1 lutego 2011
Jasmina
Jasmina: Mi by to nie przeszkadzało

nie no, ja akurat nie lubię asymetryczności w ciele;) i szczerze? wolę brak pępka;d
Jasmina
Jasmina
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie no, ja akurat nie lubię asymetryczności w ciele;) i szczerze? wolę brak pępka;d

E tam, dla mnie źle to nie wygląda, nawet na tych zdjęciach. U małych dzieci akurat to jest słodkie :ziober2:
razotka
razotka
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybyś miała to istnieje duże prawdopodobieństwo, że miałabyś o nich inne zdanie :)

właśnie :P
tak samo jak dziewczyna ma proste włosy to marzą jej się kręcone i na odwrót ;P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.