razotka
razotka
  30 stycznia 2011 (pierwszy post)
Chodzące ideały? Nic bardziej mylnego! Sławy tak jak zwykli ludzie, mają różne defekty, z którymi muszą się borykać. Opadająca powieka, trzeci sutek i wielkie usta – szpecące czy wyjątkowe? Oceńcie sami ;-)


Wielka szpara Vanessy Paradis

Podobno diastema może działać podniecająco. Są tacy, którzy nie chcą korygować szparki pomiędzy górnymi jedynkami. Do nich należy między innymi Vanessa Paradis. Piosenkarka słynie nie tylko z pięknych piosenek, ale także największej w showbiznesie przerwy między zębami.


Leniwe oko Paris Hilton
Dziedziczka hotelowej fortuny zmaga się z problemem „leniwego oka”. Przypadłość, zwana ambliopią najczęściej powiązana jest z zezem, choć w przypadku Paris prawdopodobnie jest wynikiem nieudanej operacji podniesienia powiek. Defekt mógłby zostać skorygowany, ale celebrytka musiałaby zrezygnować z noszenia szkieł kontaktowych.Panna Hilton uważa jednak, że jej naturalne brązowe oczy są zbyt nudne i nie chce zrezygnować z błękitnego spojrzenia, które zapewniają jej soczewki.


Krótkie nóżki Hayden Panettiere
Hayden Panettiere ma kompleksy związane ze zbyt krótkimi nogami. Na szczęście młoda aktorka doskonale wie, jak zamaskować swój problem. Starannie dobiera garderobę, zwykle chodzi w wysokich szpilkach i spotyka się z dwumetrowym przystojniakiem.


Zdeformowane kciuki Megan Fox
Podczas kręcenia reklamówki dla Motoroli aktorka musiała skorzystać z pomocy dublerki od dłoni. Megan nie zgodziła się na zbliżenia jej rąk. Okazuje się, że gwiazda uważana za jedną z najseksowniejszych kobiet na Ziemi, jest piękna wszędzie poza palcami. Śliczna Megan Fox cierpi na brachydaktylię, czyli krótkopalczastość.


Katy Perry i problemy z cerą
Zanim słodka Katy Perry całowała się z dziewczynami, była dość pulchną panienką. Ale jej największym kompleksem nie jest waga, ale problemy z cerą. Musi stosować dużo podkładu, by ukryć zmiany trądzikowe.


Małe piersi Kate Hudson
Kate Hudson nigdy nie wstydziła się swoich piersi. Aktorka nie została hojnie obdarowana przez naturę, ale nie ma z tym najmniejszego problemu. Postanowiła, w przeciwieństwie do większość koleżanek z branży, nie ociekać sylikonem. Taką postawę podziwiamy. Małe jest piękne!


Wielkie wargi Julii Roberts
O tym czy ktoś jest piękny, czy nie świadczą idealne proporcje. Na pewno? Usta Juli Roberts są nieproporcjonalnie wielkie w porównaniu do całej twarzy. Mimo ogromnych warg, aktorka uważana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Czy urzekałaby nas tak samo bez swojego niepowtarzalnego uśmiechu?


Kolorowe oczy Kate Bosworth
Kate Bosworth ma narawdę elektryzujące spojrzenie. Aktorka ma popularną u zwierząt, ale rzadką u ludzi przypadłość – jej tęczówki są w różnych kolorach.



Pępek Karoliny Kurkovej

Karolina Kurkova nie ma pępka - to efekt źle przeprowadzonej operacji, której została poddana, gdy była jeszcze niemowlęciem.


* * *
Który defekt faktycznie pogarsza urodę, a który nadaje "uroku" ?
Znacie inne gwiazdy z podobnymi niedoskonałościami?
A może sami macie jakieś "ciekawe" ? :D
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  30 stycznia 2011

Jak widać nikt nie jest idealny :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Który defekt faktycznie pogarsza urodę, a który nadaje "uroku" ?

Defekty raczej uroku nie dodają ale co jednego razi może się drugiemu podobać. Różnie z tym bywa.

Konto usunięte
Konto usunięte: A może sami macie jakieś "ciekawe" ? :D

Nie, nie mam "ciekawych" defektów :rotfl:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Który defekt faktycznie pogarsza urodę, a który nadaje "uroku" ?

Najgorzej moim zdaniem wygląda Kate Perry i jej problemy z cerą oraz 'wielka szpara Vanessy Paradis' :D

'Zdeformowane kciuki Megan Fox' uroku nie dodają, ale czy szpecą tak strasznie? :woot:
Zresztą mało co widać ten 'defekt' .

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Jasmina
Jasmina
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Który defekt faktycznie pogarsza urodę, a który nadaje "uroku" ?

Mi się np bardzo podobają odstające uszy, sama bym chciała takie mieć :) Albo piegi, które dla wielu osób są wadą, dla mnie to zaleta :)

Konto usunięte
Konto usunięte: A może sami macie jakieś "ciekawe" ? :D

Akurat ja nie mam :P
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Który defekt faktycznie pogarsza urodę, a który nadaje "uroku" ?

szpara miedzy zebami jest okropna. plus brak pepka.

Konto usunięte
Konto usunięte: A może sami macie jakieś "ciekawe" ? :D

mam brazowa plamke na oku :woot:
Paulinessa
Paulinessa
  30 stycznia 2011

A ja nie uważam, żeby Julia miała takie ogromne wargi.

Oczy Kate też są interesujące.

sylwik
sylwik
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Który defekt faktycznie pogarsza urodę, a który nadaje "uroku" ?

roznokolorowe oczy sa fajne:mrgreen:
ta wielka szpara miedzy zebami mi sie bardzo nie podoba, brak pepka jest dziwny.

Jasmina
Jasmina: Mi się np bardzo podobają odstające uszy, sama bym chciała takie mieć :)

chetnie ci oddam swoje odstajace:crylol:
bardzo ich nie lubie:and:

Konto usunięte
Konto usunięte: A może sami macie jakieś "ciekawe" ? :D

wapirze kly:rotfl: to po prostu krzywe zeby, ale ciekawie bo z gory tylko kly tak wystaja:lol2:
Jasmina
Jasmina
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chetnie ci oddam swoje odstajace bardzo ich nie lubie

Niepotrzebnie :) Dla mnie to urocze :P
Mi możesz je dać :ziober2:
Ewelina
Ewelina
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Który defekt faktycznie pogarsza urodę ?

szpara w zebach, brak pepka :ninja: i cera Katty Perry

Konto usunięte
Konto usunięte: a który nadaje "uroku" ?

kolorowe tęczówki i duze usta:D

Konto usunięte
Konto usunięte: A może sami macie jakieś "ciekawe" ? :D

niestety :X jedno oko mniej się otwiera :and:
Ewelina
Ewelina
  30 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Mi możesz je dać

ja tez oddam, będziesz miała 2 pary na zmiane :lol:
Jasmina
Jasmina
  30 stycznia 2011
Ewelina
Ewelina: ja tez oddam, będziesz miała 2 pary na zmiane

Nie ma sprawy :D
pinheiros
pinheiros
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Który defekt faktycznie pogarsza urodę

diastema:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: a który nadaje "uroku" ?

oczy Bosworth, są cudowne
pijana
pijana
  30 stycznia 2011

Hmm małe piersi i kolorowe oczy są interesujące, reszta mi się nie podoba xD
Poza tym podobają mi się piegi, lecz w małej ilości.
Czy mam jakieś defekty, hmm, miałam kiedyś diastemę, ale na szczęście się zeszła :O I mam dziurkę w brodzie, ale ona jest fajna. I duże stopy, też fajne.

ToxicRat
ToxicRat
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Który defekt faktycznie pogarsza urodę, a który nadaje "uroku" ?

Oprócz tej diastemy, to ja tu nie widzę, jako takich defektów :zonk:
Jeden ma długie, drugi krótkie nogi, jednej urosną większe, drugiej mniejsze cycki... Niedługo zaczną wypisywać że nie wyglądanie jak lalka Barbie jest defektem.

Diastema pogarsza urodę, dziewię, się, że nie chce jej się pozbyć;/

Reszta wygląda jak najbardziej normalnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie inne gwiazdy z podobnymi niedoskonałościami?

Każda ma tam jakieś 'niedoskonałości', ale pewnie skrzętnie je ukrywa, by jak najmniej odstawać od dzisiejszych ideałów urody.

Konto usunięte
Konto usunięte: A może sami macie jakieś "ciekawe" ? :D

Jedno oko mam bardziej niebiesko szare, a drugie zielonkawe.
I krzywe nogi :ziober2:
QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  31 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kolorowe oczy Kate Bosworth

mój tata też tak ma ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Który defekt faktycznie pogarsza urodę, a który nadaje "uroku" ?

ta szpara między zębami. a uroku dodaje hmm. usta Roberts są bardzo ładne.

Konto usunięte
Konto usunięte: Znacie inne gwiazdy z podobnymi niedoskonałościami?

Karolak ?

Konto usunięte
Konto usunięte: A może sami macie jakieś "ciekawe" ? :D

ciekawe to to nie jest ale mam powiekę opadniętą ... ;/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.