monikamonisia20
monikamonisia20
  30 stycznia 2011 (pierwszy post)
Witajcie;)

Jak mija ostatni dzień weekendu?

Tak jak w temacie. Pas ciążowy, używałyście? Czy warto w niego inwestować? Troszkę brzuszek już się pokazuje i zastanawiam się nad jego zakupem. Czy utrzyma mi mały jeszcze brzuszek? a rozmiary? jeden unikalny?

Jakies kremy na brzuch i piersi, żeby po ciąży wróciły do dawnej formy. Polecacie coś? słyszałam o oliwce, ale jakoś cieżko mi w to wierzyć, by mogła zdziałać cuda.

Miłego reszty dnia;)
bomigoraco
Posty: 4669 (po ~46 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 82
bomigoraco
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pas ciążowy, używałyście?

Nie wierze w takie cuda :P

Konto usunięte
Konto usunięte: słyszałam o oliwce

Też słyszałam... I co? I jeszcze gorzej. Brzuch smarowałam oliwką i się w oliwie kąpałam i mam rozstępy nawet na łydkach! :and:

24.XII.2010 :zakochany:

razotka
razotka
  30 stycznia 2011

pas ciążowy żeby jeszcze brzuszka nie było widać?
przecież tym się trzeba tylko chwalić
:zakochany:
poza tym jest zima wiec spod kurtki nie wystaje ;P

monikamonisia20
monikamonisia20
  30 stycznia 2011
bomigoraco
bomigoraco: Też słyszałam... I co? I jeszcze gorzej. Brzuch smarowałam oliwką i się w oliwie kąpałam i mam rozstępy nawet na łydkach!

ups a właśnie o oliwce najwięcej pozytywów słyszałam, ale no coż widać na każde ciało co innego pomaga
mmaryjka
mmaryjka
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ups a właśnie o oliwce najwięcej pozytywów słyszałam, ale no coż widać na każde ciało co innego pomaga

ale to wszystko zależy od skłonności. wiem, że koleżanka w ciąży używała kremów mustelli, teraz jest -50% w super pharmie więc możesz zwrócić na to uwagę. no i ten bio oil, myślę, że godny uwagi
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no i ten bio oil, myślę, że godny uwagi

jw, ja niestety zaczelam uzywam juz po urodzeniu dziecka, ale bardzo rozjasnil mi rozstepy, ze sa bardzo malo widoczne :Tak:
monikamonisia20
monikamonisia20
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jw, ja niestety zaczelam uzywam juz po urodzeniu dziecka, ale bardzo rozjasnil mi rozstepy, ze sa bardzo malo widoczne

czyli ogólnie najlepiej już od początku używać tych specyfików? jutro zobaczę w sklepach czy aptekach?
mmaryjka
mmaryjka
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: aptekach?

w aptekach jest mustella i gerber, a bio oil chyba tylko przez internet.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli ogólnie najlepiej już od początku używać tych specyfików?

Na opakowaniu zawsze jest napisane od kiedy można zacząć.

Konto usunięte
Konto usunięte: w sklepach czy aptekach?

Ja bym radziła szukać tego typu kremów w aptekach.
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli ogólnie najlepiej już od początku używać tych specyfików?

na opakowaniu pisze, ze najlepiej od 3 miesiaca ciazy o ile sie nie myle :woot: zeby zapobiec powstaniu rozstepow :)

Konto usunięte
Konto usunięte: jutro zobaczę w sklepach czy aptekach?

u mnie sa w bootsie, mothercare (Czyli w normalnych sklepach) i w aptekach tez, ale w polsce to nie wiem :woot:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3 miesiaca ciazy o ile sie nie myle

Z tego co pamiętam to "po trzecim miesiącu" bo wcześniej to lepiej nie :woot: Ja zaczęłam od początku czwartego msc. i rozstępów nie mam wcale.

Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie sa w bootsie, mothercare (Czyli w normalnych sklepach) i w aptekach tez, ale w polsce to nie wiem

Też różnie. Z Perfecty ( Perfecta Mama )o ile pamiętam są w drogeriach. Z Pharmaceris, Gerbera, Mustelli, Ziaji są w aptekach.
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tego co pamiętam to "po trzecim miesiącu" bo wcześniej to lepiej nie Ja zaczęłam od początku czwartego msc. i rozstępów nie mam wcale.

no cos takiego, akurat wyrzucilam opakowanie 2 dni temu i nie mialam jak kupic, to nie sprawdze teraz :woot: (tak, dalej go uzywam, weszlo mi to juz w nawyk... :P)

Konto usunięte
Konto usunięte: Też różnie. Z Perfecty ( Perfecta Mama )o ile pamiętam są w drogeriach. Z Pharmaceris, Gerbera, Mustelli, Ziaji są w aptekach.

no u mnie to wszystko takie w drogeriach znajdziesz, a wiem ze w polsce sa kosmetyki typowo apteczne, dlatego nie chcialam jej zmylac :)
Owieczka
Owieczka
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jak w temacie. Pas ciążowy, używałyście? Czy warto w niego inwestować? Troszkę brzuszek już się pokazuje i zastanawiam się nad jego zakupem. Czy utrzyma mi mały jeszcze brzuszek? a rozmiary? jeden unikalny?

nie warto, tzn mi się dobrze żyło bez niego, no a jak już to jednak wydaje mi się że jest sens dopiero przy dużym brzuszku, który już naprawdę ciąży...

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakies kremy na brzuch i piersi, żeby po ciąży wróciły do dawnej formy. Polecacie coś? słyszałam o oliwce, ale jakoś cieżko mi w to wierzyć, by mogła zdziałać cuda.

jak mają wyjść, to wyjdą. a aby zapobiegać nawet byle oliwka wystarczy, ważne by smarować regularnie, 1-2 x dziennie. w 2 ciąży już zainwestowałam w krem ziaja mamma mia przeciwko rozstępom i olejek na rozstępy z rossmana. w pierwszej używałam zwykłej oliwki.. i nie mam ani pół rozstępu na brzuchu ;)
NiePolubieCie
NiePolubieCie
  31 stycznia 2011

co wy za brednie piszecie pas ciążowy nie jest po to by ściskać brzuch, kamuflować.. on jest tylko po to żeby po prostu brzuch nie wystawał spod za krótkiej bluzki...

NiePolubieCie
NiePolubieCie
  31 stycznia 2011

dodaje foto dla niedoinformowanych
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  1 lutego 2011
NiePolubieCie
NiePolubieCie: co wy za brednie piszecie pas ciążowy nie jest po to by ściskać brzuch, kamuflować.. on jest tylko po to żeby po prostu brzuch nie wystawał spod za krótkiej bluzki...

Tez mi się tak zdaje.
W ciąży nie jestem i nie byłam,
ale pas ciążowy raczej jest po to, by
+ stanowić dodatkowe ciepło
+ uzupełnienie spodni, spódnicy, bluzki - jeśli nie sa typowo ciążowe

:woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.