monikamonisia20
monikamonisia20
  30 stycznia 2011 (pierwszy post)
Witajcie;)

Jak mija ostatni dzień weekendu?

Tak jak w temacie. Pas ciążowy, używałyście? Czy warto w niego inwestować? Troszkę brzuszek już się pokazuje i zastanawiam się nad jego zakupem. Czy utrzyma mi mały jeszcze brzuszek? a rozmiary? jeden unikalny?

Jakies kremy na brzuch i piersi, żeby po ciąży wróciły do dawnej formy. Polecacie coś? słyszałam o oliwce, ale jakoś cieżko mi w to wierzyć, by mogła zdziałać cuda.

Miłego reszty dnia;)
drtretter
drtretter
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jak w temacie. Pas ciążowy, używałyście? Czy warto w niego inwestować? Troszkę brzuszek już się pokazuje i zastanawiam się nad jego zakupem. Czy utrzyma mi mały jeszcze brzuszek? a rozmiary? jeden unikalny?

Na wzdęcia polecam Espumisan.
SoDope
SoDope
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pas ciążowy, używałyście?

Koleżanka miała na zimę. I dodatkowo ją to grzało.

Z resztą GRATULACJE :ziober2:
ZacnyUser
ZacnyUser
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na wzdęcia polecam Espumisan.

:brawo:

Konto usunięte
Konto usunięte: GRATULACJE

Obawiam się, że nie ma czego... :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakies kremy na brzuch i piersi, żeby po ciąży wróciły do dawnej formy. Polecacie coś? słyszałam o oliwce, ale jakoś cieżko mi w to wierzyć, by mogła zdziałać cuda.

Jak się domyślam, zależy Ci na opinii kogoś, kto to przeżył i ma jakieś doświadczenie. Rozczaruję Cię, ponieważ średnia wieku na fotce nie przekracza 20 lat, a na tym dziale, z tego co zauważyłem jest podobnie. Na Twoim miejscu założyłbym taki temat na jakimś specjalistycznym forum, ew. na Samosi, ale nie jestem pewny tego, czy masz odpowiedni dystans do siebie. Xd

Brzuszek trza masować, Cysie też. :tak:
SoDope
SoDope
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Obawiam się, że nie ma czego...

Jak to nie ma czego .. - tego, że w niedalekiej przyszłości będzie miała maleństwo :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: a na tym dziale, z tego co zauważyłem jest podobnie.

Zaskoczę Cie - tutaj większość ma powyżej 18+ XD
ZacnyUser
ZacnyUser
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: że w niedalekiej przyszłości będzie miała maleństwo

I to jest powód do radości? :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: tutaj większość ma powyżej 18+ XD

Ale 20+ ma kilka osób. :tak:

Nawet moderatorki są jeszcze nastolatkami. :w00t:
folkemon
folkemon
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet moderatorki są jeszcze nastolatkami.

ale jest tutaj kilka Mam i do nich autorka kieruje pytania, a nie do Ciebie.
ZacnyUser
ZacnyUser
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jest tutaj kilka Mam i do nich autorka kieruje pytania, a nie do Ciebie.

I tu masz rację. :mrgreen:

:bye:
monikamonisia20
monikamonisia20
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I to jest powód do radości?

widać nie jesteś zbyt optymistycznie nastawioną osobą na dzieci, no cóż wsółczuję...

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale 20+ ma kilka osób.

czyli osoby powyżej 20 to stare dupy tak?
SoDope
SoDope
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I to jest powód do radości?

Pewnie, że tak :) a dlaczego nie ?
ZacnyUser
ZacnyUser
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli osoby powyżej 20 to stare dupy tak?

W sumie miałem już iść, ale zaryzykuję.

Powiedz mi, mamciu, gdzie napisałem, że 20+ to stare dupy. Zauważyłem tylko, że średnia wieku na tym portalu jest równa przeciętnemu liceum. Jak przeczyta się to ze zrozumieniem i spojrzy na kontekst wypowiedzi, to łatwo się zorientować, że uzyskanie tu odpowiedzi, popartej doświadczeniem jest bardzo małe. Oczywiście nie chcę tego generalizować, jak już folkuś zauważył, jest tu kilka mam. Więc powodzenia w czekaniu. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: no cóż wsółczuję...

Nie masz czego. :pavarotti:
ZacnyUser
ZacnyUser
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a dlaczego nie ?

Jest to poniekąd jakieś dożywotnie zobowiązanie. Wiele marzeń zostanie odstawionych na bok, wielu rzeczy już nie można zrobić. Moment, kiedy trzeba błyskawicznie dorosnąć i zdać sobie sprawę z tego, że nie Ty będziesz oczekiwała już pomocy, tylko od Ciebie będzie ona oczekiwana. :ninja:

Nie dałbym rady. :nie:
Darunia511
Darunia511
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jak w temacie. Pas ciążowy, używałyście? Czy warto w niego inwestować? Troszkę brzuszek już się pokazuje i zastanawiam się nad jego zakupem. Czy utrzyma mi mały jeszcze brzuszek? a rozmiary? jeden unikalny?

W ciążynie jestem i nie byłam, więc nie wiem czym jest ten pas, ale z tego co piszesz ma utrzymać 'mały' brzuch, czyli ja jestem na nie. Na pierwszym miejscu dla Ciebie powinno być zdrowie dziecka, a nie Twoj wygląd, a myslę że to mogłoby maluszkowi szkodzić.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakies kremy na brzuch i piersi, żeby po ciąży wróciły do dawnej formy. Polecacie coś? słyszałam o oliwce, ale jakoś cieżko mi w to wierzyć, by mogła zdziałać cuda.

Wydaje mi się że najlepsze na powrót do formy sa ćwiczenia. I na Twoim miejscu od początku ciąży bym używała kremy na rozstępy.
Darunia511
Darunia511
  30 stycznia 2011
a, i zgodze się że temat tutaj nie pasuje.
mmaryjka
mmaryjka
  30 stycznia 2011

GRATULACJE!

Konto usunięte
Konto usunięte: Polecacie coś?

agosia polecała bio oil, a ostatnio koleżanka używała na bliznę pooperacyjną i po 3 miesiącach prawie nie ma śladu.

Konto usunięte
Konto usunięte:

dlatego niedojrzali ludzie nie planują dzieci. (pomijam kwestię wpadek)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.