monikamonisia20
monikamonisia20
  30 stycznia 2011 (pierwszy post)
Witajcie;)

Jak mija ostatni dzień weekendu?

Tak jak w temacie. Pas ciążowy, używałyście? Czy warto w niego inwestować? Troszkę brzuszek już się pokazuje i zastanawiam się nad jego zakupem. Czy utrzyma mi mały jeszcze brzuszek? a rozmiary? jeden unikalny?

Jakies kremy na brzuch i piersi, żeby po ciąży wróciły do dawnej formy. Polecacie coś? słyszałam o oliwce, ale jakoś cieżko mi w to wierzyć, by mogła zdziałać cuda.

Miłego reszty dnia;)
ZacnyUser
ZacnyUser
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego niedojrzali ludzie nie planują dzieci. (pomijam kwestię wpadek)

Ja na wszelki wypadek nawet stronię od uprawiania seksu. To jest chyba jakaś fobia. :woot:

Nie planują, bo są niedojrzali. Mój ojciec zawsze mówił, że dzieci nie mogą mieć dzieci.
mmaryjka
mmaryjka
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie planują, bo są niedojrzali. Mój ojciec zawsze mówił, że dzieci nie mogą mieć dzieci.

w tej kwestii pojęcie 'dziecka' jest względne.
ZacnyUser
ZacnyUser
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w tej kwestii pojęcie 'dziecka' jest względne.

Ja myślę mimo wszystko, że 24 lata w górę, to najlepszy wiek na dziecko dziś.
mmaryjka
mmaryjka
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja myślę mimo wszystko, że 24 lata w górę, to najlepszy wiek na dziecko dziś.

mam 24lata, a dziecko to dla mnie w tej chwili abstrakcja. w dzisiejszych czasach chyba dopóki matka natura nie zadecyduje, to świadoma decyzja przychodzi dość rzadko.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakies kremy na brzuch i piersi, żeby po ciąży wróciły do dawnej formy. Polecacie coś?

Polecam krem z Gerbera :) Nie mam dzięki niemu ani jednego rozstępu.
http://www.aptekagalen.pl/p2250,gerber+krem+przeciw+rozstepom+z+kompleksem+ujedrniajacym+150ml

No i gratulacje :)
SoDope
SoDope
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a myslę że to mogłoby maluszkowi szkodzić.

Moja koleżanka miała taki pas i to nie jest jakiś tam pas uciskający - wtedy to faktycznie by zaszkodziło.
ZacnyUser
ZacnyUser
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam 24lata, a dziecko to dla mnie w tej chwili abstrakcja. w dzisiejszych czasach chyba dopóki matka natura nie zadecyduje, to świadoma decyzja przychodzi dość rzadko.

Więc już nie dziwcie mi się tak. :ziober2:

Starać o dziecko możesz się kilka lat, ale jak raz na imprezę pójdziesz i się zapomnisz, to... Łojezu... :ninja:
mmaryjka
mmaryjka
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Starać o dziecko możesz się kilka lat, ale jak raz na imprezę pójdziesz i się zapomnisz

taki jest paradoks tego wszystkiego
ZacnyUser
ZacnyUser
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: taki jest paradoks tego wszystkiego

Więc na imprezy tez nie chodzę... :smutny:
mmaryjka
mmaryjka
  30 stycznia 2011

grunt to pilnować własnej dupy, chociaż jak ktoś ma syndrom alkoholowy, że zaczynają go swędzieć narządy no to fakt, niechodzenie na imprezy jest najlepszym wyjściem.

ZacnyUser
ZacnyUser
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: grunt to pilnować własnej dupy, chociaż jak ktoś ma syndrom alkoholowy, że zaczynają go swędzieć narządy no to fakt, niechodzenie na imprezy jest najlepszym wyjściem.

Ja uciekam jeść obiadek i po buty jadę. 3mcie sie dzieci. :bye:
madzia2143
madzia2143
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakies kremy na brzuch i piersi, żeby po ciąży wróciły do dawnej formy. Polecacie coś? słyszałam o oliwce, ale jakoś cieżko mi w to wierzyć, by mogła zdziałać cuda.

z tego co się orientuję (gdyż w ciąży nie byłam i nie jestem) takie kremy należy używać zanim się brzuszek pojawi, gdyż skóra musi się stopniowo przygotować na fakt, że się bardzo rozciągnie.
Mam nadzieję, że nie jest jeszcze za późno i nie zostaną Ci rozstępy.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam nadzieję, że nie jest jeszcze za późno i nie zostaną Ci rozstępy.

Na tych kremach jest napisane, że należy je stosować od 4 msc. ciąży do 3 msc. po porodzie.
madzia2143
madzia2143
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na tych kremach jest napisane, że należy je stosować od 4 msc. ciąży do 3 msc. po porodzie.

aaa ;) dobrze wiedzieć ;d wiedza na przyszłość ;p
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: aaa ;) dobrze wiedzieć ;d wiedza na przyszłość ;p

Hahaha :mrgreen: No, forum czasem przydatne :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.