xXAnioleczek91
xXAnioleczek91
  28 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witam.
Mam mały problem. Chodzi o to że chciałabym kupić spodnie, nie jestem pewna ich nazwy. Szukajac na allegro sa wpisane bryczesy lub alladynki (chodzi o wąskie u dołu i szersze ku górze).
Jestem nieproporcjonalna, mam krótkie nogi ;/ i nie wiem czy takie spodnie beda pasowały do mojej sylwetki... ponadto jestem niski (158cm) i nosze rozmiar 38- do najszczuplej wygladajacych nie naleze. Ogolnie nosze obcasy i zastanawiam sie czy bede dobrze wygladala w tych spodniach w polaczeniu z obcasami... prosze o opinie...

Chciałabym również spodnie z wysokim stanem które pewnie optycznie wydluzyly by nogi, ale wydaje mi sie że ładnie one wygladaja one na szczuplych dziewczynach ;/

Wciaz kupuje tylko jeansy. Chce chociaz jedne spodnie inne... :(
Pomożecie?

Metaluga
Metaluga
  29 stycznia 2011

Nie krzywdź się, nie sa dla Ciebie.
To, ze z obcasami mogłoby nieco polepszyć sprawę, ale i tak będzie wyglądało okropnie.
Taki krój raczej pasuje do wysokich, szczupłych i długonogich kobit.

ToxicRat
ToxicRat
  29 stycznia 2011

Odpuść sobie - najlepiej byś wyglądała w klasycznych spodniach, z lekko rozszerzanymi ku dołowi nogawkami.

madzia2143
madzia2143
  29 stycznia 2011

Wydaje mi się, że lepszym wyborem byłoby kupno z wysokim stanem ;)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 stycznia 2011
frajerka
frajerka: mrrach uwielbiam wszystko z najacza :D

:rock:

ja dzisiaj jadę po jakiś nowy dres albo przynajmniej spodnie i koszulkę :-) na fitness, zeby miec na zmiane ;d
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 stycznia 2011
frajerka
frajerka: mrrach uwielbiam wszystko z najacza :D

KUPIŁAM! :D:D:D tylko czekam aż sprowadzą rozmiar XS bo nie mieli na stanie :nie: i do odbioru we wtorek lub środę :lol:

ToxicRat
ToxicRat
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: KUPIŁAM! :D:D:D

Fajne są :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajne są :)

też mi sie podobają :mrgreen: fajny mają krój - ani za wąski ani za szeroki
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.