xXAnioleczek91
xXAnioleczek91
  28 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witam.
Mam mały problem. Chodzi o to że chciałabym kupić spodnie, nie jestem pewna ich nazwy. Szukajac na allegro sa wpisane bryczesy lub alladynki (chodzi o wąskie u dołu i szersze ku górze).
Jestem nieproporcjonalna, mam krótkie nogi ;/ i nie wiem czy takie spodnie beda pasowały do mojej sylwetki... ponadto jestem niski (158cm) i nosze rozmiar 38- do najszczuplej wygladajacych nie naleze. Ogolnie nosze obcasy i zastanawiam sie czy bede dobrze wygladala w tych spodniach w polaczeniu z obcasami... prosze o opinie...

Chciałabym również spodnie z wysokim stanem które pewnie optycznie wydluzyly by nogi, ale wydaje mi sie że ładnie one wygladaja one na szczuplych dziewczynach ;/

Wciaz kupuje tylko jeansy. Chce chociaz jedne spodnie inne... :(
Pomożecie?

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 stycznia 2011

Myślę, że tylko skrzywdzisz się takimi spodniami :wtf:.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
voiceontheradio
voiceontheradio
  28 stycznia 2011

bryczesy, a cygaretki ew. haremki to coś innego.

jeśli będziesz do nich nosić obcasy to myślę, że będzie to spoko wyglądać.

snjeszqa
snjeszqa
  28 stycznia 2011

albo i tez baggy.

animka
animka
  28 stycznia 2011

oj nie, nie szpeć się. dla krótkich nóg polecam właśnie spodnie z wysokim stanem, uwierz, wiem co mówię bo pracowałam kiedyś z jeansami i niejedną kobitę widziałam w rozmaitych fasonach. takie spodnie na prawdę potrafią zdziałać cuda!

xXAnioleczek91
xXAnioleczek91
  29 stycznia 2011
animka
animka: oj nie, nie szpeć się. dla krótkich nóg polecam właśnie spodnie z wysokim stanem, uwierz, wiem co mówię bo pracowałam kiedyś z jeansami i niejedną kobitę widziałam w rozmaitych fasonach. takie spodnie na prawdę potrafią zdziałać cuda!


podobaja mi sie te spodnie, ale gdy je przymierzalam odnosilam wrazenie ze przez wysoki stan mam wiekszy tylek i ze w ogole zle w nich wygladam :( Moze po prostu to kwestia przyzwyczajenia? no nie wiem... chyba sprobuje...
Jasmina
Jasmina
  29 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Myślę, że tylko skrzywdzisz się takimi spodniami .

Też tak myślę, ale to już Twój wybor :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ale wydaje mi sie że ładnie one wygladaja one na szczuplych dziewczynach ;/

Wcale nie ;)
frajerka
frajerka
  29 stycznia 2011

fajne są wygodne ale na siłownię , tańce czy cos osobiscie nie kupiłabym - mam za gruby tyłek :P

animka
animka
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: podobaja mi sie te spodnie, ale gdy je przymierzalam odnosilam wrazenie ze przez wysoki stan mam wiekszy tylek i ze w ogole zle w nich wygladam :( Moze po prostu to kwestia przyzwyczajenia? no nie wiem... chyba sprobuje...

to też zależy od kroju kieszeni na pupie. idź do wranglera i przymierz sobie taki model jak LIA, gwarantuje Ci, że jeśli masz pełniejsze kształty to będą odrobine zamaskowane. Mozesz też zwrócić uwagę na Lee - scarlet albo amy z wąską nogawką.
Darunia511
Darunia511
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem nieproporcjonalna, mam krótkie nogi ;/ i nie wiem czy takie spodnie beda pasowały do mojej sylwetki... ponadto jestem niski (158cm) i nosze rozmiar 38- do najszczuplej wygladajacych nie naleze. Ogolnie nosze obcasy i zastanawiam sie czy bede dobrze wygladala w tych spodniach w polaczeniu z obcasami... prosze o opinie...

Nie, nie, nie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem nieproporcjonalna, mam krótkie nogi ;/ i nie wiem czy takie spodnie beda pasowały do mojej sylwetki

Takie spodnie pasują do osób o wąskich biodrach i długich nogach...
kamil1987000
wpis jest ukryty
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  29 stycznia 2011
frajerka
frajerka: fajne są wygodne ale na siłownię

na siłownię takie spodnie? :woot: nie widziałam jeszcze na siłowni kogoś w takich spodniach ;P ja osobiście preferuję dresik z Nike :zakochany:
Jewbacca
Jewbacca
  29 stycznia 2011

myślę podobnie jak Sylvinka.
spróbuj przekonać się do krótkich mini w zestawie z ciemnymi leggingsami (zwanymi u nas potocznie "legginsami").

frajerka
frajerka
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nike

mrrach uwielbiam wszystko z najacza :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.