madzia2143
madzia2143
  26 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witajcie ;)
chcę kupić bronzer, ale zastanawiam się jaki jest lepszy : w konstystencji podkładu czy lepsze są kuleczki brązujące?
do wykończenia makijażu używam pudru transparentnego, więc bardziej mnie przekonuje ten w płynie, ale chciałam się zapytać o radę ;)
i przy okazji o jakieś konkretne produkty, w miarę tanie (do 20zł - o ile takie są :ninja: )

Pozdrawiam ;)

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w kulkach/kamieniu/plynie? ;)

Mam ten w kamieniu :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ooo Amy Lee wróciła

Tak od czasu do czasu tu wpadam :mrgreen:
madzia2143
madzia2143
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam w kamieniu

dlaczego tylko mi się wydaje że w płynie jest 'łatwiejszy w obsłudze' i daje naturalniejszy efekt? :woot: znowu usnułam sobie bezsensowną teorię :ninja:
mmaryjka
mmaryjka
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego tylko mi się wydaje że w płynie jest 'łatwiejszy w obsłudze' i daje naturalniejszy efekt?

a tego ci nie powiem, bo używam tylko takich w kamieniu. fakt, trzeba trochę wprawy żeby ładnie go rozprowadzić, ale to też kwestia pudru. miałam kiedyś meteoryty brązujące i były bezproblemowe, a np. hoola już jest cięższy i trzeba się skupić
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego tylko mi się wydaje że w płynie jest 'łatwiejszy w obsłudze' i daje naturalniejszy efekt?

Wiesz... kto co lubi i co komu bardziej pasuje. Miałam kiedyś taki w płynie i jednak wole w kamieniu ewentualnie w kulkach :)
Paulinessa
Paulinessa
  26 stycznia 2011

Marzę o meteorytach Guerlain :zakochany:

mmaryjka
mmaryjka
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Marzę o meteorytach Guerlain

te brązujące są średnie. standardowe są lepsze, a najlepsze prasowane wg mnie, ale cholernie drogie choć na szczęście mojego portfela bardzo wydajne.
Paulinessa
Paulinessa
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: te brązujące są średnie. standardowe są lepsze, a najlepsze prasowane wg mnie, ale cholernie drogie choć na szczęście mojego portfela bardzo wydajne.


Wszystkie cholernie drogie :and:
mmaryjka
mmaryjka
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystkie cholernie drogie

a to trzeba dobrze trafić. ja kupiłam za 150zł w sephorze te standardowe, bo była jakaś promocja + miałam rabat z karty
Jasmina
Jasmina
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kobieta widać się nie znała która mnie obsługiwała ;) a Ty jak uwazasz? ktory jest lepszy? ;)

Miałam jedynie z Rimmela i Loreala, więc nie mam za dużego porównania :P Choć z Rimmela był całkiem dobry :)
madzia2143
madzia2143
  27 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja kupiłam za 150zł

marzeeeeeeeenia :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.