madzia2143
madzia2143
  26 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witajcie ;)
chcę kupić bronzer, ale zastanawiam się jaki jest lepszy : w konstystencji podkładu czy lepsze są kuleczki brązujące?
do wykończenia makijażu używam pudru transparentnego, więc bardziej mnie przekonuje ten w płynie, ale chciałam się zapytać o radę ;)
i przy okazji o jakieś konkretne produkty, w miarę tanie (do 20zł - o ile takie są :ninja: )

Pozdrawiam ;)

SoDope
SoDope
  26 stycznia 2011

Bronzer Essen

Konto usunięte
Konto usunięte: (do 20zł - o ile takie są )

są są są.
Z Essence jest bardzo fajny matowy - momencik zaraz Ci znajde zdjęcie.
On kosztuje bodajże 12,99/13,99
madzia2143
madzia2143
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z Essence jest bardzo fajny matowy - momencik zaraz Ci znajde zdjęcie.

będę wdzięczna :) matowy - w sensie kuleczki, w kamieniu czy coś innego? :mrgreen:

i jest to prawda, że KAŻDY bronzer ma błyszczące drobinki?
SoDope
SoDope
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: że KAŻDY bronzer ma błyszczące drobinki?

rozświetlacz tak.
bronzer niekoniecznie.
madzia2143
madzia2143
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: rozświetlacz tak. bronzer niekoniecznie.

bo gdy byłam w drogerii u mnie i kobieta pokazała mi bronzer w płynie widziałąm tam drobinki (i skomentowałam to na głos ;p ) po czym ona powiedziała, że każdy bronzer ma :woot: , a ja chce osiągnąć w miarę naturalny efekt.
SoDope
SoDope
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Przejdz się do NAtury z półki Essence znajdziesz coś do 20 zł na pewno.
I masz i matowe i błyszczące.

Ja ostatnio widziałam podkład brązujący z L'oreala przeciez to było okropieństwo totalne.
madzia2143
madzia2143
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przejdz się do NAtury

niestety nie ma u mnie Natury ;/
w Douglasie jest firma essence ale głównie kosmetyki do pielęgnacji paznokci, przejdę się i zobaczę. Wolisz w płynie czy w kamieniu? Co daje naturalniejszy efekt według Ciebie?
Jasmina
Jasmina
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: że każdy bronzer ma

Bzdura. Ja kiedys miałam z Rimmela i on nie miał drobinek ;)
SoDope
SoDope
  26 stycznia 2011

Coś takiego jeszcze znajdziesz.
SoDope
SoDope
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wolisz w płynie czy w kamieniu? Co daje naturalniejszy efekt według Ciebie?


Zależy od wprawy i kto co bardziej preferuje.
Ja jestem tak blada ze jak bym użyła bronzera w zime to wyglądałabym jak idiotka.
madzia2143
madzia2143
  26 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Bzdura. Ja kiedys miałam z Rimmela i on nie miał drobinek ;)

Kobieta widać się nie znała która mnie obsługiwała ;) a Ty jak uwazasz? ktory jest lepszy? ;)
madzia2143
madzia2143
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jestem tak blada ze jak bym użyła bronzera w zime to wyglądałabym jak idiotka.

w sumie fakt... ale chciałabym nauczyć się ładnie wymodelować twarz, i chyba przy odpowiednim odcieniu i ilosci nalozonego produktu jest to mozliwe :woot:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gdy byłam w drogerii u mnie i kobieta pokazała mi bronzer w płynie widziałąm tam drobinki (i skomentowałam to na głos ;p ) po czym ona powiedziała, że każdy bronzer ma

Pieprzy od rzeczy :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: jakieś konkretne produkty, w miarę tanie (do 20zł - o ile takie są

Mam z Vipery i jest bez drobinek . Cena - ok 13 zł.
madzia2143
madzia2143
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

ooo Amy Lee wróciła :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam z Vipery i jest bez drobinek . Cena - ok 13 zł.

w kulkach/kamieniu/plynie? ;)
mmaryjka
mmaryjka
  26 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w konstystencji podkładu czy lepsze są kuleczki brązujące?

ja mam w kamieniu, ze 3, ale używam czaaaaaaaasami jednego. wszystkie są matowe, bez tych błyszczących gówien.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.