gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  19 stycznia 2011 (pierwszy post)

Lubię sobie poeksperymentować i często do kąpieli wlewam różne specyfiki :)
Kiedyś (bardzo, bardzo dawno:mrgreen:) wlewałam do wanny mleko oraz kilka kropelek aromatu cytrynowego. Skóra była niesamowicie gładka i pachnąca :) Pomyślałam, że skoro taka kąpiel zdziała cuda to dodam więcej kropel olejku. Wyszłam poparzona, skóra piekła mnie niemiłosiernie - haha :) Ale to było dawno i nie chcę już powtarzać takich błędów. Moje pytanie :

Jeśli dodam do kąpieli mlecznej łyżkę cynamonu nic się nie stanie?
W czym lubicie się kąpać? Może jakieś inne sposoby na domowe miksturki do ciała?


Całuję, Gagulina :calusek:

Paulinessa
Paulinessa
  19 stycznia 2011

Płyn truskawkowy :zakochany:

czasem olejki eteryczne.

Fieska
Fieska
  19 stycznia 2011
gagulina
gagulina: Jeśli dodam do kąpieli mlecznej łyżkę cynamonu nic się nie stanie? W czym lubicie się kąpać? Może jakieś inne sposoby na domowe miksturki do ciała?


Normalnie to nic nie powinno się stać.
Ja używam zazwyczaj dodatki z drogerii.
Jak na razie ten mi się spodobał. Super pachnie, tylko woda wygląda jak mocz.

folkemon
folkemon
  19 stycznia 2011

liście mościrzębu możesz wrzucić. Ja wrzucam garść suszonych i 3 garście świeżo zerwanych.

mmaryjka
mmaryjka
  19 stycznia 2011
gagulina
gagulina: W czym lubicie się kąpać?

jak już się kąpię w wannie to dolewam oliwy z oliwek, bo mam chu'jową wodę. dorzucam różnych soli do kąpieli, czy musujące kule. wszystko ze stendersa - cudowne miejsce, wydaję tam majątek.
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  19 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dolewam oliwy z oliwek

Ile jej dolewasz?
mmaryjka
mmaryjka
  19 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile jej dolewasz?

około łyżki do dwóch
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  19 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: około łyżki do dwóch

I jak przekłada się to na stan skóry po kąpieli? Sama chciałabym spróbować, bo ostatnio moja skóra jest bardzo wysuszona.
pijana
pijana
  20 stycznia 2011

Nie mam wanny.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.