gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  19 stycznia 2011 (pierwszy post)

Lubię sobie poeksperymentować i często do kąpieli wlewam różne specyfiki :)
Kiedyś (bardzo, bardzo dawno:mrgreen:) wlewałam do wanny mleko oraz kilka kropelek aromatu cytrynowego. Skóra była niesamowicie gładka i pachnąca :) Pomyślałam, że skoro taka kąpiel zdziała cuda to dodam więcej kropel olejku. Wyszłam poparzona, skóra piekła mnie niemiłosiernie - haha :) Ale to było dawno i nie chcę już powtarzać takich błędów. Moje pytanie :

Jeśli dodam do kąpieli mlecznej łyżkę cynamonu nic się nie stanie?
W czym lubicie się kąpać? Może jakieś inne sposoby na domowe miksturki do ciała?


Całuję, Gagulina :calusek:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 stycznia 2011
gagulina
gagulina: Jeśli dodam do kąpieli mlecznej łyżkę cynamonu nic się nie stanie?

A co ma się niby stać.

gagulina
gagulina: W czym lubicie się kąpać? Może jakieś inne sposoby na domowe miksturki do ciała?

A nie mam ulubionej miksturki.
Ciekawe jak to jest kąpać się w mleku :swir:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 stycznia 2011
gagulina
gagulina: W czym lubicie się kąpać? Może jakieś inne sposoby na domowe miksturki do ciała?

Niestety nie mam już wanny :nie: ... Ale dysponuję prysznicem z dosyć dużym i głębokim brodzikiem, więc jak chce się wykąpać i 'wygrzać' to zazwyczaj wlewam różne olejki i sole, ale gotowe ze sklepu. :-)
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  19 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A co ma się niby stać.

Nie wiem, może mi coś wyskoczyć haha.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ciekawe jak to jest kąpać się w mleku

Spróbuj! Skóra jest gładka jak aksamit, cuuuudowna : )

Konto usunięte
Konto usunięte: wlewam różne olejki i sole, ale gotowe ze sklepu. :-)

Mam tego wszystkiego mnóstwo, ale jak mówiłam lubię eksperymentować : )
razotka
razotka
  19 stycznia 2011
gagulina
gagulina: Jeśli dodam do kąpieli mlecznej łyżkę cynamonu nic się nie stanie? W czym lubicie się kąpać? Może jakieś inne sposoby na domowe miksturki do ciała?

Robiłam maseczkę z cynemonu do twarzy i piecze niemiłosiernie ;/ koleżanka jak z tym przesadziła to dwa dni miała miejscowe zaczerwienienia. akże ja bym się wstrzymała z tym...
A może miód dodaj? Z innymi aromatami popróbuj?:>
ja pod choinkę dostałam czekoladowo pistacjowy żel pod prysznic o taki:

i najpierw robię sobie peeling z kawy i później używam tego żelu i jeszcze masła z tej samej firmy no i jest efekt rewelacyjny, a mój facet to uwielbia :D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 stycznia 2011
gagulina
gagulina: Nie wiem, może mi coś wyskoczyć haha.

Tak mały cynamonek :rotfl:

gagulina
gagulina: Spróbuj! Skóra jest gładka jak aksamit, cuuuudowna : )

Dla mnie potrzeba by była cała zgrzewka mleka. A ilu procentowe ? :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  19 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Robiłam maseczkę z cynemonu do twarzy i piecze niemiłosiernie ;/

O nie! Chyba w takim razie nie zaryzykuję :)

Konto usunięte
Konto usunięte: A może miód dodaj?

Tak, miód też uwielbiam dodawać :) Nie mam niestety teraz go w domu... a nie wyjdę kupić!

Konto usunięte
Konto usunięte: żel pod prysznic o taki:

Kocham tą całą serię z farmony :) Miałam chyba wszystko :D I te owocowe i czekoladowe, kokosowe, pistacjowe itd. Rewelacja :)

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Tak mały cynamonek

:crylol:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dla mnie potrzeba by była cała zgrzewka mleka. A ilu procentowe ?

Eee tam! Litr Ci styknie :D Ja używam takie jakie akurat mam a najczęściej 3,2 % :D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 stycznia 2011
gagulina
gagulina: Eee tam! Litr Ci styknie :D Ja używam takie jakie akurat mam a najczęściej 3,2 % :D

Ja myślałem, że to całą wannę trzeba a Ty z wodą rozrabiasz :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Ewelina
Ewelina
  19 stycznia 2011
gagulina
gagulina: W czym lubicie się kąpać? Może jakieś inne sposoby na domowe miksturki do ciała?

Trochę oliwki do ciała(tej dla dzieci) po wyjściu z wanny nie wycierać się, tylko poczekać aż samo wyschnie, super :d
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  19 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ja myślałem, że to całą wannę trzeba a Ty z wodą rozrabiasz

Hahahaha, gdybym takie kąpiele miała sobie fundować to bym po jakimś czasie zbankrutowała :D

Ewelina
Ewelina: Trochę oliwki do ciała(tej dla dzieci) po wyjściu z wanny nie wycierać się, tylko poczekać aż samo wyschnie, super :d

Też stosuję i racja :) To jest lepsze niż najdroższe balsamy :)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 stycznia 2011
gagulina
gagulina: Hahahaha, gdybym takie kąpiele miała sobie fundować to bym po jakimś czasie zbankrutowała :D

Chyba, że byś je później jadła :crylol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Ewelina
Ewelina
  19 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Chyba, że byś je później jadła

a myślalam, ze mleko się pije :woot:
Jasmina
Jasmina
  19 stycznia 2011
gagulina
gagulina: W czym lubicie się kąpać? Może jakieś inne sposoby na domowe miksturki do ciała?

Nie mam wanny, więc nie mogę sobie poszaleć :and:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 stycznia 2011
Ewelina
Ewelina: a myślalam, ze mleko się pije

Je z płatkami :ziober2:

Eh, że też wszystko trzeba dodawać. Albo, że też o wszystko się czepiata babki :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

DomesticGoddess
DomesticGoddess
  19 stycznia 2011
gagulina
gagulina: W czym lubicie się kąpać? Może jakieś inne sposoby na domowe miksturki do ciała?

Wolę prysznic, ale jak już robię kąpiel to dodaję zazwyczaj jakiś płyn najczęściej owocowy :D robię sobie rzadko takie taplanie w wannie zatem nie kupuje konkretnych płynów do kąpieli tylko wlewam pod strumien wody żel pod prysznic - np. ziaję blubel owocową :))
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.