Milenka1020
Milenka1020
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

jw.
w sobote mam 100dn i nie stac mnie na żele czy akryle u kosmetyczki a moje wlasne paznokcie nie wiem z jakiego powodu łamią się nawet po obcieciu ich na rowno ze skora :/
wiec mam zamiar kupic jakies sztuczne paznokcie w sklepie kosmetycznym tylko chcialabym zeby mi sie trzymaly te kilkanascie godzin.. znacie jakies dobrre kleje?
i jeszcze jedno. mam dosc szerokie paznokcie , czy przy zakupie mozna wybrac rozmiar paznokci? :D :zonk:

Artusia
Artusia
  20 stycznia 2011

Kleje które są w zestawie wraz ze sztucznymi paznokciami niesamowicie niszczą paznokcie, panie które sobie takie przykleją zazwyczaj później nie zdejmują tego acetonem czy pilnikiem tylko podważają w miejscu gdzie klej zaczyna puszczać i zrywają wraz z wierzchnią warstwą pazurka - a to osłabia dodatkowo paznokcie.
Radziłabym albo pomalować paznokcie - schludny manicure może wyglądać nawet lepiej lub udać się do stylistki - z tym że nie wszystkie dziewczyny które robią paznokcie w domach i salonach robią to profesjonalnie.
Jak będziesz oglądać zdjęcia to zwróć uwagę na jakieś zaczerwienienia na płytce - tego być nie powinno, przy frenchu linia powinna być uśmiechnięta, paznokcie powinny być równe i nie rozszerzające się w kierunku wolnego brzegu.
W razie jakich kolwiek pytań pisz a chętnie odpowiem.

Ewelina
Ewelina
  20 stycznia 2011

a nie lepiej pomalować jakimś ładnym lakierem? teraz coraz mniej dziewczyn zakłada paznokcie ;) a lepsze krótkie i ładnie pomalowane, niż jakieś "łopaty" z kiosku ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.