poike
poike
  14 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witam :)
poszukuję podkładu, który zmatowi moją skórę choć trochę i będzie się trzymał przez cały dzień. dotychczas używałam podkładu z edm (moja sucha cera już nie przepada za nim tak bardzo) oraz revlon colorstay (super zapychacz, do tego odcień niewłaściwy)
myślałam nad podkładem w musie. kiedyś miałam takowy z bell i był całkiem ok jeżeli chodzi o konsystencję, a ja taką uwielbiam. tylko chciałabym lepszy podkład, cena nie gra roli, ważne by był w musie i miał szeroką gamę odcieni
pozdrawiam :)

pijana
pijana
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie za ciemne!

Ale dwa jaśniejsze odcienie są naprawdę jasne :woot:

Ja miałam cameo, a jestem blada... Myślę, że najjaśniejszy będzie naprawdę jasny. Chyba, że sprawdzałaś i wiesz, że będzie za ciemny dla Ciebie.
abstractly
abstractly
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe czy nie ciemniał na twarzy ;) może ja się skuszę na ten musik z loreal :D

On nie ciemniał. :nie: Jak prawie każdy podkład ciemnieje, ten nie. A L'oreala nie miałam nigdy żadnego podkładu, ale jak wypróbujesz i będzie dobry to daj znać. ;)
animka
animka
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten używałam, moja mama miała, odcień najjaśniejszy po czasie robi się pomarańczowy, poza tym warzy się, robi plamy, szybko schodzi.... nie polecam!

podpisuje się pod tym-miałam takie same odczucia
poike
poike
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale dwa jaśniejsze odcienie są naprawdę jasne

ciekawe czy są dostępne w rossmannie?

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja miałam cameo, a jestem blada... Myślę, że najjaśniejszy będzie naprawdę jasny. Chyba, że sprawdzałaś i wiesz, że będzie za ciemny dla Ciebie.

zależy co masz na myśli słowo 'blada', bo ja jestem zimą i odcień skóry wpada bardziej w zimne tony, a niżeli ciepłe.. i jak są tam jakieś różowe tony to będę wyglądać tragicznie

Konto usunięte
Konto usunięte: On nie ciemniał. Jak prawie każdy podkład ciemnieje, ten nie. A L'oreala nie miałam nigdy żadnego podkładu, ale jak wypróbujesz i będzie dobry to daj znać. ;)

aha, to dobrze:) niedługo wybieram się na zakupy, więc dam znać jak kupię

animka
animka: podpisuje się pod tym-miałam takie same odczucia

nie ma co się dziwić.. soraya to chyba nie specjalnie zajmuje się produkcją podkładów
pijana
pijana
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe czy są dostępne w rossmannie?

Tak, tam kupowałam :)
pijana
pijana
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zależy co masz na myśli słowo 'blada', bo ja jestem zimą i odcień skóry wpada bardziej w zimne tony, a niżeli ciepłe.. i jak są tam jakieś różowe tony to będę wyglądać tragicznie

Ano właśnie ten odcień cameo, który ja mam chyba trochę wpada w róż, lecz nie jestem pewna, średnio znam się na odcieniach. Najlepiej jeśli sama sprawdzisz, bo wiadomo, że musi być idealnie dopasowany...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten używałam, moja mama miała, odcień najjaśniejszy po czasie robi się pomarańczowy, poza tym warzy się, robi plamy, szybko schodzi.... nie polecam!


Konto usunięte
Konto usunięte: jakoś nie trawię tej firmy, nie słyszałam o niej pozytywnych opinii..


Trudno, mi pasuje ;-)
SoDope
SoDope
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko chciałabym lepszy podkład

L'oreal Matte Morphose

skoro chcesz w mussie.
ZwaMnieAsia
ZwaMnieAsia
  14 stycznia 2011

mus z l'oreal jest okej, lekki, nie robi maski,
za to słabo kryję według mnie i nie matuję zbyt dobrze.

Fieska
Fieska
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam :) poszukuję podkładu, który zmatowi moją skórę choć trochę i będzie się trzymał przez cały dzień. dotychczas używałam podkładu z edm (moja sucha cera już nie przepada za nim tak bardzo) oraz revlon colorstay (super zapychacz, do tego odcień niewłaściwy) myślałam nad podkładem w musie. kiedyś miałam takowy z bell i był całkiem ok jeżeli chodzi o konsystencję, a ja taką uwielbiam. tylko chciałabym lepszy podkład, cena nie gra roli, ważne by był w musie i miał szeroką gamę odcieni pozdrawiam :)


Sama nie używałam, ale słyszałam od znajomych, że L'Oreal Mat'Morphose jest bardzo dobry. Ponoć dobrze kryje, bez efektu maski i jest bardzo lekki. Jedyna wada to po kilku godzinach, przy bardzo tłustej skórze, zaczyna się świecić.

SoDope
SoDope
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ponoć dobrze kryje, bez efektu maski i jest bardzo lekki.


zależy też co ma zakryć.
bo mi nie ma co zakrywać tak więc jest ok.

Jeżeli ktoś nie ma większych problemów z cerą to polecam.
mmaryjka
mmaryjka
  15 stycznia 2011

jak coś lepszego to estee lauder. moja koleżanka która świeci się jak latarnia używa od x czasu i mówi, że to najlepiej i najdłużej matujący podkład. nie wiem dokładnie jak się nazywa, ale to możesz sprawdzić choćby na wizażu.
sama miałam jeden podkład estee i był całkiem w porządku, ale lekka wersja do suchej cery dla mnie za mocno kryła jednak i przeszłam na lancome photogenic i chyba już nigdy go nie zmienię.
clinique też ma dobre podkłady, ale jak z matowieniem to nie wiem.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.