poike
poike
  14 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witam :)
poszukuję podkładu, który zmatowi moją skórę choć trochę i będzie się trzymał przez cały dzień. dotychczas używałam podkładu z edm (moja sucha cera już nie przepada za nim tak bardzo) oraz revlon colorstay (super zapychacz, do tego odcień niewłaściwy)
myślałam nad podkładem w musie. kiedyś miałam takowy z bell i był całkiem ok jeżeli chodzi o konsystencję, a ja taką uwielbiam. tylko chciałabym lepszy podkład, cena nie gra roli, ważne by był w musie i miał szeroką gamę odcieni
pozdrawiam :)

Owieczka
Owieczka
  14 stycznia 2011

w musie świetny jest dream matte od maybelline. choć nieco podkreśla suche skórki

abstractly
abstractly
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w musie świetny jest dream matte od maybelline.

Ale nie do mieszanej/tłustej skóry.. jak autorka ma normalną to będzie ok. chociaż wspomniała, że ma suchą, jak ma suche skórki jakieś to też nie polecam...
szczerze mówiąc nie miałam jeszcze dobrego podkładu w musie... nie wiem dlaczego, każdy okazywał się porażką. na pewno odradzam Rimmela i manhattan.
animka
animka
  14 stycznia 2011

ja miałam manhattan, rewelacji nie było ale lepszy niż ten z bell był...

Owieczka
Owieczka
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale nie do mieszanej/tłustej skóry.. jak autorka ma normalną to będzie ok. chociaż wspomniała, że ma suchą, jak ma suche skórki jakieś to też nie polecam...

niby tak, ale autorka pisała, że mus bell jej pasował... maybelline jest jednak lepszy, więc chyba będzie pasować
animka
animka
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niby tak, ale autorka pisała, że mus bell jej pasował... maybelline jest jednak lepszy, więc chyba będzie pasować

zgadza się z resztą dla mnie np każdy był lepszy niż bell a maybelline był całkiem ok.
poike
poike
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w musie świetny jest dream matte od maybelline. choć nieco podkreśla suche skórki

niestety odcienie podkładów z maybelline są do kitu..

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale nie do mieszanej/tłustej skóry.. jak autorka ma normalną to będzie ok. chociaż wspomniała, że ma suchą, jak ma suche skórki jakieś to też nie polecam... szczerze mówiąc nie miałam jeszcze dobrego podkładu w musie... nie wiem dlaczego, każdy okazywał się porażką. na pewno odradzam Rimmela i manhattan.

mam cerę mieszaną, a okolica T świeci się. sucha skóra to raczej coś przejściowego, przez leki..

a z l'oreal ten w musie z różową nakrętką, albo rimmel?
abstractly
abstractly
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niby tak, ale autorka pisała, że mus bell jej pasował... maybelline jest jednak lepszy, więc chyba będzie pasować

Ja z Bell nigdy nic nie miałam, więc nie mogę się na ten temat wypowiedzieć. Ale teoretycznie firma lepsza... Mi akurat Maybelline nie pasował, ale podobno do mojej skóry on się nie nadaje, może dla niej akurat będzie dobry, bo moje koleżanki używają tego podkładu i efekt daje fajny, skóra wygląda jak u lalki porcelanowej, zwłaszcza, że odcienie ma jasne. Tyle że one mają zupełnie inny rodzaj cery, ja mam to "szczęście", że mam mieszaną/tłustą.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: poszukuję podkładu, który zmatowi moją skórę choć trochę i będzie się trzymał przez cały dzień.


Ja lubię Soraye długotrwale matującą. Przerabiałam setki podkładów, drogie, tanie. Ten mi pasuje. Dostępny w trzech odcieniach.
abstractly
abstractly
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: rimmel?

odradzam zdecydowanie.

Konto usunięte
Konto usunięte: niestety odcienie podkładów z maybelline są do kitu..

za jasne?
abstractly
abstractly
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja lubię Soraye długotrwale matującą

Ten używałam, moja mama miała, odcień najjaśniejszy po czasie robi się pomarańczowy, poza tym warzy się, robi plamy, szybko schodzi.... nie polecam!
poike
poike
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja lubię Soraye długotrwale matującą. Przerabiałam setki podkładów, drogie, tanie. Ten mi pasuje. Dostępny w trzech odcieniach.

jakoś nie trawię tej firmy, nie słyszałam o niej pozytywnych opinii..

Konto usunięte
Konto usunięte: odradzam zdecydowanie.

dlaczego?

Konto usunięte
Konto usunięte: za jasne?

właśnie za ciemne! mi potrzeba baardzo jasny odcień, bo w zimę jestem bladziochem, który nie będzie ciemniał na twarzy
abstractly
abstractly
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego?

Ja miałam ten mus z Rimmela i okres jego używania przypadł mi akurat w wakacje, kiedy miałam skórę przesuszoną od słońca. Podkreślał suche skórki, szybko schodził i takie mazy zostawały. Tak było w moim przypadku.

Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie za ciemne! mi potrzeba baardzo jasny odcień, bo w zimę jestem bladziochem, który nie będzie ciemniał na twarzy

Mi się wydaje, że ten najjaśniejszy był mega jasny, dla mnie dużo za jasny, dawał efekt takiej "białej" cery...
abstractly
abstractly
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mus z Rimmela

Tyle, że ja miałam tą starą wersję, cool matte, ten niby chłodzący. a teraz jest stay matte, myślę, że wiele się nie różni, a podkład tej firmy to tragedia (miałam ten stay matte, tyle, że w normalnej wersji, nie w musie).
poike
poike
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi się wydaje, że ten najjaśniejszy był mega jasny, dla mnie dużo za jasny, dawał efekt takiej "białej" cery...

ciekawe czy nie ciemniał na twarzy ;)
może ja się skuszę na ten musik z loreal :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.