91kasia
91kasia
  10 stycznia 2011 (pierwszy post)

Co sądzicie o błyszczykach powiększających usta?
Jakie błyszczyki polecacie? (w przystępnej cenie)

VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo raczej kupię nr 1

Nawet mój tato jej używa i jest zadowolony :)
ToxicRat
ToxicRat
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja je lubię :-) fajnie nawilżają. A raczej natłuszczają :-)

Mi też odpowiadają.
Ale co kobietas - to inna pomadka jej pasuje, w zależności od potrzeb :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Miałam taką szminke z tego, też była fajna :-)

Ja jej używam, dobra jest :)
mmaryjka
mmaryjka
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: fajnie nawilżają. A raczej natłuszczają

u mnie się nie sprawdzają i zostawiają taką właśnie tłustą warstwę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Miałam taką szminke z tego, też była fajna

ja miałam tylko balsam, bo jakoś nie przepadam za sztyftami. jedyny jaki się sprawdza u mnie to plante system, ale on jest drogi. no i na ekstremalne warunki avene na narty i bioderma na słońce.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi też odpowiadają. Ale co kobietas - to inna pomadka jej pasuje, w zależności od potrzeb :)

O widzę nowy login :-)
A wiesz, ze bardzo lubie szczury? Miałam nawet trzy, jeden nazywał się Teofil w skrócie Tosiek i chodził za mną jak pies.. Był bardzo mądry. Brakuje mi go :-) Ah te sentymenty...

Wracajac do tematu:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jej używam, dobra jest :)


No no, całkiem przyjemna :-) ale jakos ostatnio kupiłam tą nivee sobie i Piotrkowi i uzywamy :-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie się nie sprawdzają i zostawiają taką właśnie tłustą warstwę.

Ja właśnie lubię takie dosyć tłuste, fajnie zabezpieczają przed mrozem :-) Nie wysychają tak szybko i fajnie zmiękczają usta. Ja w ogóle bardzo obgryzam usta :zonk: mam taki głupi nawyk, ale ostatnio kupiłam sobie szminkę z Rimmela i głupio wyglądają pomalowane usta takie poobgryzane, widać te skórki. Nie obgryzam jakis tydzien i duzo smaruje ta Nivea wlasnie i nakladam sobie miod. Daje efekty :-)
ToxicRat
ToxicRat
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O widzę nowy login :-)

Tamten mi się znudził :P

Konto usunięte
Konto usunięte: A wiesz, ze bardzo lubie szczury? Miałam nawet trzy, jeden nazywał się Teofil w skrócie Tosiek i chodził za mną jak pies.. Był bardzo mądry. Brakuje mi go :-) Ah te sentymenty...

Ja miałam dwa, Bestiena i Nerona - świetne stworzenia to były :)
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  10 stycznia 2011

Podepnę się pod temat, skoro mowa o błyszczykach, pomadkach etc.
Czy możecie polecić mi jakąś szminkę, błyszczyk w tonacji koralowej, lekko złamanej oranżem? Podkreślam, że zależy mi na trwałości. Miałam kiedyś pomadkę Maybelline, ale nie zdała egzaminu, po 20 minutach nie było po niej śladu :and:

AdRianoXX
AdRianoXX
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie są do dupy

dla Ciebie do dupy a dla innych do innych części ciała :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy możecie polecić mi jakąś szminkę, błyszczyk w tonacji koralowej, lekko złamanej oranżem? Podkreślam, że zależy mi na trwałości.

nie wiem, jakie maja kolory dokladnie, ale mam szminke shiseido i jest mega wytrzymala :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o błyszczykach powiększających usta?

ze to tylko zludzenie, tak naprawde nic takiego ci ust nie powiekszy.
symphonyensemble
symphonyensemble
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie błyszczyki polecacie? (w przystępnej cenie)

nie używam błyszczyków, nienawidzę jakiegokolwiek połysku na ustach.
Tylko pomadki ochronne.
Moja ulubiona to nivea sun protect, aczkolwiek ona nie nadaję się na zimę no i balsam do ust iwostin jest bardzo dobry.

Konto usunięte
Konto usunięte: ochronny najlepszy jest balsam neutrogeny,

to nie wiem czy to moje usta są jakieś dziwne czy jak, bo jak posmaruję to za moment się wchłania i usta są suche.
tzn. już nie smaruję, bo oczywiście go zgubiłam.
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: shiseido

Gdzie można ją dostać? Tylko nie mów, że w UK :and: I cenę poproszę :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie można ją dostać? Tylko nie mów, że w UK I cenę poproszę :)

ona ogolnie powinna byc chyba dostepna :woot:
ja ja zamawialam przez neta, dwadziesciapare funtow chyba placilam, niestety nie pamietam dokladnie :woot:
to jest ta, ktora mam na ostatnim zdjeciu na profilu, tzn na 6tym zdjeciu :P
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 stycznia 2011
AdRianoXX
AdRianoXX: dla Ciebie do dupy a dla innych do innych części ciała :D


:crylol:
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ona ogolnie powinna byc chyba dostepna ja ja zamawialam przez neta, dwadziesciapare funtow chyba placilam, niestety nie pamietam dokladnie to jest ta, ktora mam na ostatnim zdjeciu na profilu, tzn na 6tym zdjeciu :P

Przepiękny kolor :zakochany: szkoda, że mi taki nie pasuje.
Ale nie spotkałam się z tą firmą w drogeriach...
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przepiękny kolor szkoda, że mi taki nie pasuje. Ale nie spotkałam się z tą firmą w drogeriach...

no ja sie na nia natknelam na wizazu chyba, jak szukalam wlasnie szminek w odcieniu nude :woot:
wlasnie pamietam cos, ze ktos wspominal, ze chyba w rossmanie byla, ale reki sobie za to odciac nie dam, bo ja mam pamiec jak sitko, dobre w pewnych przypadkach, ale po jakims czasie wszystko z niego wyleci :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.