91kasia
91kasia
  10 stycznia 2011 (pierwszy post)

Co sądzicie o błyszczykach powiększających usta?
Jakie błyszczyki polecacie? (w przystępnej cenie)

Jasmina
Jasmina
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie błyszczyki polecacie?

Ja uwielbiam te:



:zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o błyszczykach powiększających usta?

Jakoś nie wierzę w ich działanie.
ZwyklyBlondynek
ZwyklyBlondynek
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o błyszczykach powiększających usta? Jakie błyszczyki polecacie? (w przystępnej cenie)

wiem że ktoś uzna to pytanie za głupie... i pedalskie.. ale mam to w duppie...

a co polecicie dla mężczyzny.. wielu moich znajomych nawet mój tato używa pomadki na zimę jak jedziemy w narty i nie widzę w tym nic złego.. ale jedna pomadka od drugiej przecież się czymś różni....

oświeci mnie ktoś :prosi: :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie błyszczyki polecacie? (w przystępnej cenie)


Ja mam taki, ten jasno różowy:


Bardzo długo się utrzymuje na ustach, ma fajną konsystencję i mega połysk. :-)
randallflagg
randallflagg
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o błyszczykach powiększających usta?

Nie potrzebny mi.
Fieska
Fieska
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

W sumie sama szminka czy błyszczyk nie powiększają ust, ale kolor i połysk. Czerwony kolor i reszta odcieni powiększają. Moje usta w czerwonej szmince wyglądają jak u żaby. Dlatego używam kolory nude lub jasny brąz.

Konto usunięte
Konto usunięte:


Ja nie widzę w tym nic pedalskiego. Pomadka ochronna z Bepanthen jest bardzo dobra, jeżeli chodzi Ci o nawilżanie w mroźne dni. Bo zwykłe błyszczyki nic nie dają. Bardziej wysuszają i niszczą usta.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a co polecicie dla mężczyzny..


Mój narzeczony używa:


Nie widzę w tym nic niestosownego. :-)
EIena
EIena
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a co polecicie dla mężczyzny.. wielu moich znajomych nawet mój tato używa pomadki na zimę jak jedziemy w narty i nie widzę w tym nic złego.. ale jedna pomadka od drugiej przecież się czymś różni....

jak na mój gust to Nivea robi i tak najlepsze. ;)
ZwyklyBlondynek
ZwyklyBlondynek
  10 stycznia 2011

Dzięki dziewczyny.

Ja mam dwa typy:

pomadka nr 1


pomadka nr 2


Czytałem opinie na necie i wiele osób mówi że number łan jest najlepszy a co Wy sądziecie... bo raczej kupię nr 1 :)

AdRianoXX
AdRianoXX
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mój narzeczony używa:

Twój narzeczony to musi jechać ze mną do Spiża a Ty powinnaś jako dobra przyjaciółka jechać z nami jako kierowca :D
ToxicRat
ToxicRat
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o błyszczykach powiększających usta?

Nigdy mi się nie podobał efekt tego powiększenia, usta najczęściej jak obuchnięte wyglądały.

Konto usunięte
Konto usunięte: a co polecicie dla mężczyzny.. wielu moich znajomych nawet mój tato używa pomadki na zimę jak jedziemy w narty i nie widzę w tym nic złego.. ale jedna pomadka od drugiej przecież się czymś różni....

No i dobrze, używajcie :Tak:
Nivea Hydrocare, Neutrogena - są bezbarwne, niewidoczne i świetnie nawilżają i chronią wargi przed mrozem i zimnem.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 stycznia 2011
AdRianoXX
AdRianoXX: Twój narzeczony to musi jechać ze mną do Spiża a Ty powinnaś jako dobra przyjaciółka jechać z nami jako kierowca :D


Eeeej :P nie dam się w to wpier... :P było ustalone, że jedziemy taksówką! :P

Konto usunięte
Konto usunięte: że number łan jest najlepszy a co Wy sądziecie

Przypuszczam, że one pewnie różnią się głównie nazwą :-) a w składzie i działaniu - nie wiele.
mmaryjka
mmaryjka
  10 stycznia 2011

wszystkie balsamy nivea to jedno i to samo, różniące się jedynie zapachem/opakowaniem. dla mnie są do dupy.
ochronny najlepszy jest balsam neutrogeny, taki w tubce, nawilżające tisane np. na zimno dobry jest też sztyft avene.

Babsy
Babsy
  10 stycznia 2011

jakos nie przepadam za uzywaniem blyszczykow, zaraz je "zjadam". wole pomadki bezbarwne albo lekko koloryzujace, teraz mam delii lip care wisniowa:)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystkie balsamy nivea to jedno i to samo, różniące się jedynie zapachem/opakowaniem. dla mnie są do dupy.


A ja je lubię :-) fajnie nawilżają. A raczej natłuszczają :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: ochronny najlepszy jest balsam neutrogeny

Miałam taką szminke z tego, też była fajna :-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.