takieblablabla
takieblablabla
  7 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witam Was po baaaardzo długiej przerwie.:)
i od razu zwracam się do Was z pytaniem.
Otóż za równy tydzień mam studniówkę.
Oczywiście mam wszystko co obowiązkowe...
Kupiłam czerwoną sukienkę bez ramiączek, nad kolano, całkiem prostą bez żadnych udziwnień a do tego czarny pas z czerwoną różyczką w tym samym materiale.
Bolerko, buty, kopertówka również czarna.
I tutaj pojawia się moje pytanie... W jakim kolorze pomalować oczy? Nie wiem, czy ma to być odcień brązu, złota czy jeszcze jakiś inny. Mam z tym problem ponieważ nie wiem co by idealnie zgrało się z sobą. Chcę tylko aby było...subtelnie i delikatnie.
Macie jakieś pomysły?
Mile widziane zdjęcia!!

Pozdrawiam:)

Jasmina
Jasmina
  7 stycznia 2011
massacre
massacre: ladnie i delikatnie wygladaja smokey eyes bez czarnej rozmazanej kontury - wystarczy rozmazac odpowiednie cienie - bosko wyglada

Ja jestem fanką czarnego cienia do oczu i praktycznie do każdego makijażu go dodaje, ale to ja :mrgreen:

massacre
massacre: jakis blady pastelowy odcien blyszczyka

Tez może być :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Ja jestem fanką czarnego cienia do oczu i praktycznie do każdego makijażu go dodaje, ale to ja


u Ciebie bedzie to inaczej wygladac bo masz ciemna oprawe oczu i wyrazne rysy twarzy :)
ja tez preferuje ciemne kolory - przy mojej urodzie taki makijaz wcale nie wydaje sie byc mocny

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Jasmina
Jasmina
  7 stycznia 2011
massacre
massacre: u Ciebie bedzie to inaczej wygladac bo masz ciemna oprawe oczu i wyrazne rysy twarzy :) ja tez preferuje ciemne kolory - przy mojej urodzie taki makijaz wcale nie wydaje sie byc mocny

No dlatego nie boję się czarnego cienia, nawet jak tylko sam go dam na powieki i w dodatku dookoła oka to źle to nie wygląda, w przeciwieństwie pewnie do innych kobiet z delikatniejszym typem urody :)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.nikoletta.pl/public/images/items/3225/drap_czerwona1_big.jpg

O to zrób się tak w tym stylu i będzie okej.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.