takieblablabla
takieblablabla
  7 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witam Was po baaaardzo długiej przerwie.:)
i od razu zwracam się do Was z pytaniem.
Otóż za równy tydzień mam studniówkę.
Oczywiście mam wszystko co obowiązkowe...
Kupiłam czerwoną sukienkę bez ramiączek, nad kolano, całkiem prostą bez żadnych udziwnień a do tego czarny pas z czerwoną różyczką w tym samym materiale.
Bolerko, buty, kopertówka również czarna.
I tutaj pojawia się moje pytanie... W jakim kolorze pomalować oczy? Nie wiem, czy ma to być odcień brązu, złota czy jeszcze jakiś inny. Mam z tym problem ponieważ nie wiem co by idealnie zgrało się z sobą. Chcę tylko aby było...subtelnie i delikatnie.
Macie jakieś pomysły?
Mile widziane zdjęcia!!

Pozdrawiam:)

POCALUJ
Posty: 150 (po ~160 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
POCALUJ
  7 stycznia 2011

mam podobny problem, z tym ze sukienka brazowa w innym swietle szara, makijaz wybrałam ciemny fiolet :) tylko kompletnie nie wiem jakiego koloru dobrac buty i dodatki :)
jakies pomysły?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W jakim kolorze pomalować oczy? Nie wiem, czy ma to być odcień brązu, złota czy jeszcze jakiś inny. Mam z tym problem ponieważ nie wiem co by idealnie zgrało się z sobą. Chcę tylko aby było...subtelnie i delikatnie. Macie jakieś pomysły?


mamy jakies pomysly :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Mile widziane zdjęcia!!


daj swoje foto albo opisz jaka masz karnacje skory i kolor wlosow - jakim typem urody jestes?
zima, lato, jesien, wiosna?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 stycznia 2011
POCALUJ
POCALUJ: jakies pomysły?


juz prosilam w innym temacie, wrzuccie zdjecie sukienki, najlepiej na sobie, jesli nie macie, poszukajcie w necie dokladnego odcienia - odcieni kazdego koloru sa dziesiatki, jesli nie setki - ciezko dobrac tak na haslo :"brazowy" "zielony" "niebieski" :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Ewelina
Ewelina
  7 stycznia 2011
POCALUJ
Posty: 150 (po ~160 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
POCALUJ
  7 stycznia 2011
http://stylistki.pl/tunika-i12639.png
tego typu kolor, niestety nie mam zdjecia samej sukienki
takieblablabla
takieblablabla
  7 stycznia 2011
massacre
massacre: daj swoje foto albo opisz jaka masz karnacje skory i kolor wlosow - jakim typem urody jestes?

karnacja? raczej mam brzoskwiniowa cere
wlosy jasny blond i oczy niebieskie
Ewelina
Ewelina
  7 stycznia 2011
POCALUJ
POCALUJ: POCALUJ

ja założyłabym takie buty: i dodatki srebrne/czarne
takieblablabla
takieblablabla
  7 stycznia 2011

sukienka cos takiego
tylko ze z pasem czarnym.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 stycznia 2011

do obydwu kiecek mysle ze z makijazu pasowalaby dluga kreska czarnym eyelinerem - jesli chcecie cos subtelnego i delikatnego - makijaz uniwersalny pasuje do kazdego koloru




poza tym delikatny smokey eyes tez jest subtelny i uniwersalny


albo cos w zlocie


POCALUJ
POCALUJ: koloru dobrac buty i dodatki :)


cos w zlocie:

srebro tez bedzie pasowac tak jak zdjecie wklejone wyzej
jasny bezowy

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Jasmina
Jasmina
  7 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie jakieś pomysły?

Smoke eyes w kolorach brązu, złota i czerni :) Jak nie chcesz za mocnego makijazu to może być bez tej czerni :) Będzie efektownie :) Na usta jakiś czerwony błyszczyk lub beżowy, róż w ciepłym odcieniu albo puder brązujący.
sylwik
sylwik
  7 stycznia 2011

ja bym postawila na szarosci:) plus transparentny czerwony blyszczyk:mrgreen:

takieblablabla
takieblablabla
  7 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Smoke eyes w kolorach brązu, złota i czerni :) Jak nie chcesz za mocnego makijazu to może być bez tej czerni :) Będzie efektownie :) Na usta jakiś czerwony błyszczyk lub beżowy, róż w ciepłym odcieniu albo puder brązujący.

i tym sposobem chyba rozwiałaś moje obawy ;D
Jasmina
Jasmina
  7 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i tym sposobem chyba rozwiałaś moje obawy ;D

No to fajnie :mrgreen: Taki makijaż będzie do Ciebie pasował :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Smoke eyes w kolorach brązu, złota i czerni :) Jak nie chcesz za mocnego makijazu to może być bez tej czerni :)


ladnie i delikatnie wygladaja smokey eyes bez czarnej rozmazanej kontury - wystarczy rozmazac odpowiednie cienie - bosko wyglada :tak:

co do ust to ja bym wybrala:
jakis blady pastelowy odcien blyszczyka


"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.