ZwyklyBlondynek
ZwyklyBlondynek
  5 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witam wszystkich :) :piwo:
Już założyłem temat na HYDE więc nie będę się powtarzał:
http://www.fotka.pl/forum/hydepark/14680659,Witam____po_dluuuugi

Wpadłem się przywitać.. a dłuuuuuuugo mnie tu nie było :P

Widać sporo się zmieniło... więc pozdrawiam tych których pamiętam i tych którzy mnie pamiętają...

Jak widzę te podwieszone tematy to aż miło :):)

Zadziora dużo masz roboty ?? :ziober2:

Bądźcie łaskawi i nie zamykajcie :P

VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  6 stycznia 2011

@ZacnyUser:
Daj jej już spokój, wytłumaczyła się.

Konto usunięte
Konto usunięte: moralność hmm kolejne trudne słowa

Wytłumaczyć, czy sam znajdziesz informacje na ten temat? :D
NiePolubieCie
NiePolubieCie
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: myślę , myślę ale to pewnie jakaś wioska za miliczem dlatego nie zgadnę poddaje się napisz w pw D"

w ogóle nie chodziło mi o Bodzia więc nawet nie milicz i zadna wioska obok :) ja sie nie bede ujawniac :p
machu221
machu221
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To od reszty 5 złotych, a od kozaka 20!


to była dycha :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: To by tłumaczyło, skąd ich tyle masz.


nie dlatego bardziej dlatego że jestem tu dłużej niż Ty
Owieczka
Owieczka
  6 stycznia 2011
NiePolubieCie
NiePolubieCie: a jak to godzisz z wychowaniem dzieci??

jakoś się udaje, to tylko weekendy, nawet nie na każdych wykładach trzeba być... do tego to świetna odskocznia od codzienności w domu z dziećmi... Fakt, że z nauką jest ciężko, po prostu uczę się od północy do rana jak dzieci śpią.. ale jakoś leci.. póki co mam dwie piątki w indeksie ha :D naprawdę warto to zrobić choćby dla siebie
ZacnyUser
ZacnyUser
  6 stycznia 2011
NiePolubieCie
NiePolubieCie: ok można zarobić kilka razy więcej a nie 6 i zejdź ze mnie

Najwyżej o połowę. Tu chodzi tylko o relacje cen samochodów, na które łatwiej zarobić w euro niż PLN. Zarobki są te same. Też są slumsy, stare kamienice, biedne dzielnice i żebracy. Jak masz jaja do czegoś dojść, to i tak dojdziesz, ale najłatwiej zwalić na system i gospodarkę.
machu221
machu221
  6 stycznia 2011
NiePolubieCie
NiePolubieCie: w ogóle nie chodziło mi o Bodzia więc nawet nie milicz i zadna wioska obok :) ja sie nie bede ujawniac :p


ok rozumiem :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Wytłumaczyć, czy sam znajdziesz informacje na ten temat? :


sam znajdę :)

dobra syf się tu robi

na razie :piwo: dla wszystkich :D
ZacnyUser
ZacnyUser
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Daj jej już spokój, wytłumaczyła się.

Idę stąd. :papa:

Już mi się ten dział nie podoba. :mgreen:
:bye:
NiePolubieCie
NiePolubieCie
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakoś się udaje, to tylko weekendy, nawet nie na każdych wykładach trzeba być... do tego to świetna odskocznia od codzienności w domu z dziećmi... Fakt, że z nauką jest ciężko, po prostu uczę się od północy do rana jak dzieci śpią.. ale jakoś leci.. póki co mam dwie piątki w indeksie ha :D naprawdę warto to zrobić choćby dla siebie

ja do matury uczyłam się gdy miałam jedno dziecko każdy jej śmiech był słodki ale strasznie mnie rozpraszał :) mama musiała ją na spacery brać żebym miała ciszę a kilka pierwszych tygodni kułam po nocach i kończyło się tym że zamiast pisać z polskiego prace z tekstem spałam :lol2:

dobrze że to nie cały tydzień :) tylko weekend a w sumie to jaki kierunek wybrałaś? ja mam ten problem że nie znalazłam swojego powołania jeszcze :)
NiePolubieCie
NiePolubieCie
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak masz jaja do czegoś dojść, to i tak dojdziesz, ale najłatwiej zwalić na system i gospodarkę.

eh tam czepiasz sie..
ZacnyUser
ZacnyUser
  6 stycznia 2011
NiePolubieCie
NiePolubieCie: eh tam czepiasz sie.

Uświadamiam te pogrążone w soviet-mentalu społeczeństwo. Oglądaj jutro TVN. :pavarotti:
ZacnyUser
ZacnyUser
  6 stycznia 2011

Aha, i spadam. :bye:

Owieczka
Owieczka
  6 stycznia 2011
NiePolubieCie
NiePolubieCie: ja do matury uczyłam się gdy miałam jedno dziecko każdy jej śmiech był słodki ale strasznie mnie rozpraszał :) mama musiała ją na spacery brać żebym miała ciszę a kilka pierwszych tygodni kułam po nocach i kończyło się tym że zamiast pisać z polskiego prace z tekstem spałam

a im starsze, tym bardziej rozpraszają :P

NiePolubieCie
NiePolubieCie: dobrze że to nie cały tydzień :) tylko weekend a w sumie to jaki kierunek wybrałaś? ja mam ten problem że nie znalazłam swojego powołania jeszcze :)

szczerze to nie wybierałam kierunku ze względu na powołanie.. bo mnie na to nie było stać.. .zapisałam się do pierwszej lepszej szkoły w poznaniu w której wpisowe było gratis :P więc póki co robię licencjat z psychologii zarządzania.. może za parę lat..można zmienić kierunek itp. póki co podoba mi się, choć trochę za dużo matematyki :)
idę spać :bye:
NiePolubieCie
NiePolubieCie
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądaj jutro TVN.

a co będziesz w rozmowach w toku? :lol2:
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na razie


Konto usunięte
Konto usunięte: Idę stąd. :papa:


:bye:

Konto usunięte
Konto usunięte: Już mi się ten dział nie podoba.

Jakiś czas temu atmosfera była całkiem inna. Teraz pojawiło się mnóstwo użytkowników, którzy najzwyczajniej w świecie sieją zamęt, to takie nowe hobby.
NiePolubieCie
NiePolubieCie
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: licencjat z psychologii zarządzania.

o matko boska..

Konto usunięte
Konto usunięte: idę spać

ja też idę spać bo już klawiatury nie widzę :papa:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.