ZwyklyBlondynek
ZwyklyBlondynek
  5 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witam wszystkich :) :piwo:
Już założyłem temat na HYDE więc nie będę się powtarzał:
http://www.fotka.pl/forum/hydepark/14680659,Witam____po_dluuuugi

Wpadłem się przywitać.. a dłuuuuuuugo mnie tu nie było :P

Widać sporo się zmieniło... więc pozdrawiam tych których pamiętam i tych którzy mnie pamiętają...

Jak widzę te podwieszone tematy to aż miło :):)

Zadziora dużo masz roboty ?? :ziober2:

Bądźcie łaskawi i nie zamykajcie :P

NiePolubieCie
NiePolubieCie
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w polsce możesz zarobić więcej niż za granicą. Tylko Ci co nie mają szkoły, nie znają języków czy nie maja doświadczenia tak uważają.

ciezko z praca takie realia ja mialam studia w planach ale musialam je odlozyc a teraz to nie wiem czy warto isc w ogole..
ZacnyUser
ZacnyUser
  6 stycznia 2011
NiePolubieCie
NiePolubieCie: znudziło mu się pisanie do siebie więc tu przylazł

Nikt nie pisze do siebie. To jest temat do modów, a nie do Ciebie. A Twoje posty były poniżej jakiejkolwiek krytyki. Nadajesz się na hyde.
machu221
machu221
  6 stycznia 2011
NiePolubieCie
NiePolubieCie: mam do ciebie 33 km


no to milicz :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Możliwe, nie mówię po niemiecku.


to po co piszesz pełną nazwę skróty BMW skoro nawet nie wiesz co znaczy na polski :zonk:
ZacnyUser
ZacnyUser
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ale co oznacza ten skrót podałeś pełną nazwę to przetłumacz ją na polski zobacz to znaczy na polski

Powaznie? :zonk:

Cholera, ten post był nieodzowny i każdy musi go przeczytać. Załóż nowy temat i wytłumacz wszystkim co znaczy akronim BMW! :tak:
NiePolubieCie
NiePolubieCie
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nadajesz się na hyde.

nie lubie hyde
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: yyyy nie wstydzę się :P:P

Przecież Ty nie masz wstydu :D

NiePolubieCie
NiePolubieCie: podałam tak na oko wg włąsnego doświadczenia nie wiem kto ile i w jakim sektorze :)

Być może, ale nie należy generalizować w tej kwestii :)
NiePolubieCie
NiePolubieCie
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no to milicz :D

hehe a nie prawda
ZacnyUser
ZacnyUser
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to po co piszesz pełną nazwę skróty BMW skoro nawet nie wiesz co znaczy na polski

Kto powiedział, że nie wiem?

Ty od dzisiaj nie używaj słowa Microsoft, bo też nie znasz jego genezy i znaczenia.
machu221
machu221
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cholera, ten post był nieodzowny i każdy musi go przeczytać. Załóż nowy temat i wytłumacz wszystkim co znaczy akronim BMW!


to nie poprawiaj kogoś skoro nie wiesz czy dobrze napisał , akurat trafiłeś na tego co nie trzeba
NiePolubieCie
NiePolubieCie
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Być może, ale nie należy generalizować w tej kwestii :)

nie miałam na myśli że każdy tyle zarabia :) tak jak pisałam chodziło mi o przypadek który znam nie moge za kogos sie wypowiadac :) i tego nie robie
machu221
machu221
  6 stycznia 2011
NiePolubieCie
NiePolubieCie: hehe a nie prawda


to nie wiem :C

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty od dzisiaj nie używaj słowa Microsoft, bo też nie znasz jego genezy i znaczenia.


ja używam ale jak ktoś by mi go rozwinął to bym go nie krytykował za to że wie więcej od mnie
machu221
machu221
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież Ty nie masz wstydu :


jestem wstydliwy :D
ZacnyUser
ZacnyUser
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie poprawiaj kogoś skoro nie wiesz czy dobrze napisał , akurat trafiłeś na tego co nie trzeba

A kim Ty jesteś? Nowym kandydatem na moda? :woot:

Człowieku, zastanów się co Ty piszesz. Napisałem, ze nie mówię po niemiecku, żeby skończyć temat niemieckiego, bo jest bez sensu, ale Ty to ciągniesz, jak... :pavarotti:

Skończ się popisywać, cwaniaczku i jak nie ams znic więcej na temat BMW do powiedzenia, to nie pisz w moją stronę.
NiePolubieCie
NiePolubieCie
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie wiem :C

ojojoj nie płacz tylko :)
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem kozak


Konto usunięte
Konto usunięte: jestem wstydliwy :D

Taaak? Hipokryzja w najczystszej postaci :D

NiePolubieCie
NiePolubieCie: nie miałam na myśli że każdy tyle zarabia :) tak jak pisałam chodziło mi o przypadek który znam nie moge za kogos sie wypowiadac :) i tego nie robie

Ale zabrzmiało to jak ogólnikowe podejście do tematu. W każdym razie - już wyjaśnione.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.