ZwyklyBlondynek
ZwyklyBlondynek
  5 stycznia 2011 (pierwszy post)

Witam wszystkich :) :piwo:
Już założyłem temat na HYDE więc nie będę się powtarzał:
http://www.fotka.pl/forum/hydepark/14680659,Witam____po_dluuuugi

Wpadłem się przywitać.. a dłuuuuuuugo mnie tu nie było :P

Widać sporo się zmieniło... więc pozdrawiam tych których pamiętam i tych którzy mnie pamiętają...

Jak widzę te podwieszone tematy to aż miło :):)

Zadziora dużo masz roboty ?? :ziober2:

Bądźcie łaskawi i nie zamykajcie :P

Owieczka
Owieczka
  6 stycznia 2011

ta kłótnia to celowo, żeby zamknąć temat? ;>

NiePolubieCie
NiePolubieCie: ja mialam studia w planach ale musialam je odlozyc a teraz to nie wiem czy warto isc w ogole..

idź!!! ja poszłam, dostałam stypendium które w pełni pokrywa czesne i dojazdy :tak: naprawdę warto
NiePolubieCie
NiePolubieCie
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale zabrzmiało to jak ogólnikowe podejście do tematu.

no źle to ujęłam
machu221
machu221
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Skończ się popisywać, cwaniaczku


nie cwaniak tylko kozak

Konto usunięte
Konto usunięte: Nowym kandydatem na moda?


nigdy nim nie będę i nie mam zamiaru

i nie ciągnę tego , tylko chciałem wyjaśnić po co atakujesz kogoś kto przetłumaczył tekst z niemieckiego na polski przecież to nie jest zbrodnią chyba :woot:
NiePolubieCie
NiePolubieCie
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: idź!!! ja poszłam, dostałam stypendium które w pełni pokrywa czesne i dojazdy naprawdę warto

tylko ze wokol ciagle slysze teksty typu "ten po studiach a na cpn pracuje" rozumiesz ze bede po studiach a i tak skoncze w zakladzie meblowym znanym w naszym rejonie :)
machu221
machu221
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Taaak? Hipokryzja w najczystszej postaci :D


hmmm.. ale słowa łał w podstawówce jak kończyłem edukacje takich nie słyszałem
Owieczka
Owieczka
  6 stycznia 2011
NiePolubieCie
NiePolubieCie: tylko ze wokol ciagle slysze teksty typu "ten po studiach a na cpn pracuje" rozumiesz ze bede po studiach a i tak skoncze w zakladzie meblowym znanym w naszym rejonie :)

to co, zrób je dla siebie :)
machu221
machu221
  6 stycznia 2011
NiePolubieCie
NiePolubieCie: tylko ze wokol ciagle slysze teksty typu "ten po studiach a na cpn pracuje" rozumiesz ze bede po studiach a i tak skoncze w zakladzie meblowym znanym w naszym rejonie :)


w goszczu :D
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hmmm.. ale słowa łał w podstawówce jak kończyłem edukacje takich nie słyszałem

cyt. "Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych."
NiePolubieCie
NiePolubieCie
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w goszczu :D

nie o bodzia mi chodziło haha myśl myśl
machu221
machu221
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: cyt. "Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych."


moralność hmm kolejne trudne słowa :woot:
ZacnyUser
ZacnyUser
  6 stycznia 2011
NiePolubieCie
NiePolubieCie: no źle to ujęłam

Ogólnie bzdurę powiedziałaś.

Kasjer w Niemczech nie zarabia wcale 4,500 euro miesięcznie. Mechanik nie zarabia 4,000-7,000 euro, a kelner nie dostaje nawet 30 euro napiwku dziennie, nie mówiąc już o jego stawce godzinowej.

To, ze istnieje jakaś gałąź,w której faktycznie, relatywnie zarabia się sześć razy więcej niż w PL jest zrozumiałe. Bo w Polsce, Niemczech, czy nawet Szwajcarii specjalista od chińskiego masażu i akupunktury nie zarobi tyle, ile zarobi w znanym kurorcie w Chinach. Nie generalizuj, jak juz ktoś Ci wyżej powiedział. :nie:
NiePolubieCie
NiePolubieCie
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to co, zrób je dla siebie :)

a jak to godzisz z wychowaniem dzieci??
machu221
machu221
  6 stycznia 2011
NiePolubieCie
NiePolubieCie: nie o bodzia mi chodziło haha myśl myśl


myślę , myślę ale to pewnie jakaś wioska za miliczem dlatego nie zgadnę poddaje się napisz w pw D"
ZacnyUser
ZacnyUser
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko kozak

To od reszty 5 złotych, a od kozaka 20!

Konto usunięte
Konto usunięte: i nie ciągnę tego , tylko chciałem wyjaśnić po co atakujesz kogoś kto przetłumaczył tekst z niemieckiego na polski przecież to nie jest zbrodnią chyba

Nabiłeś sobie kolejnego, gówno wartego posta. To by tłumaczyło, skąd ich tyle masz. :pavarotti:
NiePolubieCie
NiePolubieCie
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

ok można zarobić kilka razy więcej a nie 6 i zejdź ze mnie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.