oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  5 stycznia 2011 (pierwszy post)

czy wam tez odciskaja sie noski na nosie i po zdjeciu zostawiaja slad? czy po prostu moje okulary sa za 'ciasne'?

agoosiaaa
agoosiaaa
  6 stycznia 2011
Babsy
Babsy: popieram:) mam wade -6 dioptrii i od prawie 5 lat chodze w soczewkach, (okulary tylko z rana i wieczorem, zanim zaloze i po zdjeciu soczewek) bo nie lubie okularow, no i przy takiej wadzie szkla sa juz grube dosyc.

no ja mam takie szkla, ktorych sie nie sciaga w ogole, zakladasz i nosisz 30 dni :) wiec jak na razie nie mam w ogole okularow (mialam jedne, ale zlamaly mi sie w polowie)
mmaryjka
mmaryjka
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy po prostu moje okulary sa za 'ciasne'?

nie są. jak jeszcze miałam okulary z noskami to mi się odciskały, teraz mam bez nosków i są lepsze.
Flo
Flo
  6 stycznia 2011

mi się zawsze aviatorki odciskają -.-

FotkassieEj
FotkassieEj
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja mam takie szkla, ktorych sie nie sciaga w ogole, zakladasz i nosisz 30 dni :)

:wtf: jak to wygląda, po 30 dniach się zdejmuje ? :woot:
i jak to cenowo wychodzi?
bo nie lubię nosić okularów :ziober2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak to wygląda, po 30 dniach się zdejmuje ? i jak to cenowo wychodzi? bo nie lubię nosić okularów

no zakladasz jednego dnia i wlasnie po 30stu dopiero sciagasz:) ja zalozylam teraz 30 grudnia, wiec 28 wymieniam na nowe :)
mi cenowo wychodzi tak samo jakbym kupywala te dzienne - bo za pare place 15.50 funta - a za te ssciagane na noc placilam 13.50 za pare + plyn :)

no ja tez wlasnie okularow nie lubie :D
FotkassieEj
FotkassieEj
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: za pare place 15.50 funta - a za te ssciagane na noc placilam 13.50 za pare + plyn :) no ja tez wlasnie okularow nie lubie :D

to już wole okulary nosić :lol2: za droga impreza ;P
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to już wole okulary nosić za droga impreza ;P

wiesz, zapytac sie u optyka nigdy nie zaszkodzi, moze w pl jest taniej :jezyk2:
Sensi
Sensi
  7 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wam tez odciskaja sie noski na nosie i po zdjeciu zostawiaja slad? czy po prostu moje okulary sa za 'ciasne'?
Też mi zostawiają, ale już się przyzwyczaiłam. :tak: Bo z moją wadą to soczewki nie są wskazane. :nie: A na operacje nie mam, co liczyć, bo po najdalej pół roku bym znowu wróciła do tej wady. Mam to genetycznie zapewnione.
Dobranocka
Dobranocka
  7 stycznia 2011

Też mi zostają ślady ;/ Kupiłabym sobie soczewki ale nie umiem ich włożyć ;/

FotkassieEj
FotkassieEj
  7 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kupiłabym sobie soczewki ale nie umiem ich włożyć ;/

nie wierze ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: moze w pl jest taniej

może taniej , ale pewnie niewiele :tak:
agoosiaaa
agoosiaaa
  7 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Też mi zostają ślady ;/ Kupiłabym sobie soczewki ale nie umiem ich włożyć ;/

u mnie optyk (okulista :woot: nie wiem jaka roznica, ten co bada wzrok) zanim zamowilam szkla to dal mi pare (taka jednodniowa) na ktorej mi pokazywal jak sie wklada i czy sobie z tym poradze, zeby sie nie okazalo ze kupie a pozniej wyrzuce.
Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  7 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: (okulista nie wiem jaka roznica, ten co bada wzrok)

optyk = sprzedawca oprawek
okulista = lekarz.

Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, zapytac sie u optyka nigdy nie zaszkodzi, moze w pl jest taniej

no właśnie w pl jest dość drogo. za parę soczewek miesięcznych płaciłam 70 zł + płyn za 50, więc dałam sobie spokój ;/
agoosiaaa
agoosiaaa
  7 stycznia 2011
Yukiko
Yukiko: optyk = sprzedawca oprawek okulista = lekarz.

no to okulista. chociaz w sumie moze i jedno i drugie, bo w tym samym miejscu badaja wzrok i sprzedaja oprawki/szkla kontaktowe :P

Yukiko
Yukiko: no właśnie w pl jest dość drogo. za parę soczewek miesięcznych płaciłam 70 zł + płyn za 50, więc dałam sobie spokój ;/

no cenowo jest tak samo, z tym ze przykladowo inaczej wydac 13.50 kiedy zarabiasz 800 funtow, a inaczej wydac 70 kiedy zarabiasz 800 zlotych :)
Owieczka
Owieczka
  7 stycznia 2011

ja mam gówniane okulary, odpadły mi noski, co prawda nieco się teraz zsuwają, ale nic nie uwiera :D

pijana
pijana
  7 stycznia 2011

Czasem coś mi się odciśnie, ale okulary nie cisną mnie, nie ciążą mi, więc mi to nie wadzi. Zresztą moje nowe okulary nawet na policzkach zostawiają ślad, bo jak się uśmiecham to sięgają policzków :d Ale sama takie chciałam :P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.