oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  5 stycznia 2011 (pierwszy post)

czy wam tez odciskaja sie noski na nosie i po zdjeciu zostawiaja slad? czy po prostu moje okulary sa za 'ciasne'?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy po prostu moje okulary sa za 'ciasne'?

Mogą być.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  5 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy wam tez odciskaja sie noski na nosie i po zdjeciu zostawiaja slad? czy po prostu moje okulary sa za 'ciasne'?


Niestety tak, juz sie przyzwyczaiłam :-)
folkemon
folkemon
  5 stycznia 2011

masz źle dopasowane okulary

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy wam tez odciskaja sie noski na nosie i po zdjeciu zostawiaja slad? czy po prostu moje okulary sa za 'ciasne'?


moga byc za ciasne albo za ciezkie, przy duzej wadzie dobrze miec soczewki plastykowe i profilowane :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

luk7
luk7
  5 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy wam tez odciskaja sie noski na nosie i po zdjeciu zostawiaja slad? czy po prostu moje okulary sa za 'ciasne'?

Jeśli masz noski to poreguluj nimi,niestety w oprawkach typu wayfarer nic nie poradzisz.
FotkassieEj
FotkassieEj
  5 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy wam tez odciskaja sie noski na nosie i po zdjeciu zostawiaja slad?

nom
Babsy
Babsy
  5 stycznia 2011

jesli nosi sie je kilka godz bez przerwy, to pewnie ze sie odcisna. jesli sa to korekcyjne, ktore trzeba nosic caly dzien, to tym bardziej.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  5 stycznia 2011
Babsy
Babsy: jesli nosi sie je kilka godz bez przerwy, to pewnie ze sie odcisna. jesli sa to korekcyjne, ktore trzeba nosic caly dzien, to tym bardziej.


No dokładnie, nie koniecznie muszą być za ciasne ani za ciężkie. Ja mam okulary korekcyjne, szkła -1. Oprawki mam bardzo skromne, szkła nie są grube, ani nie mam noski za ciasne a i tak się odcisnie. :-)
agoosiaaa
agoosiaaa
  5 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy wam tez odciskaja sie noski na nosie i po zdjeciu zostawiaja slad?

jak nosilam okulary to sie odciskaly, mimo ze byly megaleciutkie i za male nie byly :nie:
dlatego szkla kontaktowe sa najlepsze.
BillieJean58
BillieJean58
  5 stycznia 2011

odciska i się, gdy mam założone cięzkie okulary.

Babsy
Babsy
  5 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego szkla kontaktowe sa najlepsze.

popieram:) mam wade -6 dioptrii i od prawie 5 lat chodze w soczewkach, (okulary tylko z rana i wieczorem, zanim zaloze i po zdjeciu soczewek) bo nie lubie okularow, no i przy takiej wadzie szkla sa juz grube dosyc.
folkemon
folkemon
  5 stycznia 2011

trzeba poregulować. Tak by się opierały w dużym stopniu na uszach i bokach głowy, a nie na nosie. To jak ze stanikiem gdy opiera się tylko na plecach,a nie na tym pasie pod.

tak czy siak wywar z mościrzębu powinien pomóc.

Zadziora
Zadziora
  6 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy wam tez odciskaja sie noski na nosie i po zdjeciu zostawiaja slad? czy po prostu moje okulary sa za 'ciasne'?

Możesz te noski dopasować do nosa, by nie cisnęły. Chyba, ze są nowe?
Szczurzyca
Szczurzyca
  6 stycznia 2011

ja śmiegam w okularach cały dzień, więc też mam ślady. Spróbuj poregulować noski i tą część za uszami, może coś pomoże.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.