Avatar użytkownika ShakeShake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  3 stycznia 2011 (pierwszy post)

Hej.
Mam skore na ktorej czesto wychodzą jakieś niespodzianki. tu wągr , tu wyprysk..
Do takich problemow byscie mi polecili jakies peelingi , maseczki , toniki , kremy , zele oczyszczajace?

:-**** :zakochany:
:calusek:

SylwesterHajdow
SylwesterHajdow
  3 stycznia 2011

gimbus wykryty

SylwesterzHyde
SylwesterzHyde
  3 stycznia 2011

grozny gimbus wykryty!!

Avatar użytkownika ShakeShake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


Konto usunięte
Konto usunięte:

Ogarnij :zonk:

:-**** :zakochany:
:calusek:

podosky
podosky
  3 stycznia 2011
podosky
podosky
  3 stycznia 2011
Shake
Shake: Ogarnij

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 stycznia 2011
Shake
Shake: Do takich problemow byscie mi polecili jakies peelingi , maseczki , toniki , kremy , zele oczyszczajace?


Ja mam to samo, tylko że mam skłonności do wągrów, wypryski sporadycznie.
Musisz używać kremów i kosmetyków, które uregulują działanie Twoich gruczołów łojowych i je oczyszczą (tzw pory). Polecam mycie żelem do twarzy, najlepiej jakby miał napis OIL FREE (mydło precz! krem po każdym myciu!!!) Raz w tyg. peeling i maseczka (peel of)

Wszystko zależy jaką masz skórę. Ja mam tłustą, obecnie stosuję:
Krem intensywnie matujący przeciw trądzikowi Pharmaceris


Maseczki z Bielendy, bardzo dobre jak na moją skórę, cena do 5 zł, polecam!!! Działają oczyszczająco i przeciw trądzikowo.



PEELING:


Tonik i żel do mycia z tej seri, ale możesz wybrać coś bardziej na trądzik, aczkolwiek mi na wągry pomaga to bo dobrze oczyszcza i zapobiega powstawaniu sebum, a wskutek jego utleniania powstają wągry.


Aby zapobiec powstawaniu wągrów i zaskórników, wyprysków należy regularnie myć twarz i ją nawilżać.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 stycznia 2011

Tonik i żel do mycia z tej seri, ale możesz wybrać coś bardziej na trądzik, aczkolwiek mi na wągry pomaga to bo dobrze oczyszcza i zapobiega powstawaniu sebum, a wskutek jego utleniania powstają wągry.

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tonik i żel do mycia z tej seri

a podobno Clean&Clear to shit.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a podobno Clean&Clear to shit.


Clean and clear to Johnson & Johnson :-) też słyszałam, ale mi pomaga.
razotka
razotka
  3 stycznia 2011

ja dalej będę obstawac przy tym żeby pójśc do dermatologa.
Przeciez on nie gryzie i zna się na rzeczy.
Dermatolog nie jest tylko dla osób z poważnymi zmianami skórnymi.

SoDope
SoDope
  3 stycznia 2011
Shake
Shake:

hmmm oglądam Twoje zdjęcia i nie jest tak źle - chyba że retuszujesz zdjęcia.
Jako że nie masz skończonych lat 16 - musisz iść do dermatologa z rodzicem.
(Niekoniecznie musi wchodzić z Tobą do 'pokoju zwierzeń' ale niestety rodzic musi być)
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 stycznia 2011

wydaje mi sie, ze jedynym skutecznym rozwiazaniem twojego problemu byloby picie wywaru z moscirzebu, ale ostrzegam, ze nie jest go wcale latwo dostac :nie:

pijana
pijana
  3 stycznia 2011

Dermatolog, szkoda hajsu na kosmetyki, bo nie ma pewności, że Ci pomogą, w dodatku łatwo podrażnić skórę.

wulkanikmeza
Posty: 26 (po ~336 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wulkanikmeza
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: picie wywaru z moscirzebu

hmm..? pierwszy raz o tym słyszę, może 'powiedziałabyś' mi coś więcej na ten temat, bo w internecie nic, totalnie nic nie znalazłam. No i czy aby na pewno nazwa jest dobrze napisana?

jeśli o mnie chodzi to mi pomaga (poleciłam znajomym i im też pomogło!) picie herbaty z pokrzywy, tak z pokrzywy :) - niecg nikogo to nie przeraża:). Ja zebrałam sobie i zasuszyłam - taka zebrana przez siebie samego jest 100 razy lepsza niż taka ze sklepu/apteki. Fakt faktem teraz nie bardzo jest możliwość ją zebrać:P, no ale to tak tylko jakby ktoś chciał powiedzmy rada na przyszłość :). Oprócz tego polecany przez moja babcie olej lniany - kwasy omega 3 i 6 - ćwiartka tego 'napoju' to koszt ok 5 złotych, a apteczne specyfiku z zawartością tych związków kosztują może nie krocie, ale do tanich nie należą :). WW olej możesz jeść z białym serem, sałatka - jedna łyżka wystarczy z czym chcesz. wierzcie mi (bądź też nie), że cera się nawilży, taka... no fajna :)

mam nadzieje, że pomogłam :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.