Avatar użytkownika ShakeShake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  3 stycznia 2011 (pierwszy post)

Hej.
Mam skore na ktorej czesto wychodzą jakieś niespodzianki. tu wągr , tu wyprysk..
Do takich problemow byscie mi polecili jakies peelingi , maseczki , toniki , kremy , zele oczyszczajace?

:-**** :zakochany:
:calusek:

agoosiaaa
agoosiaaa
  3 stycznia 2011
wulkanikmeza
wulkanikmeza: hmm..? pierwszy raz o tym słyszę, może 'powiedziałabyś' mi coś więcej na ten temat, bo w internecie nic, totalnie nic nie znalazłam. No i czy aby na pewno nazwa jest dobrze napisana?

moscirzab to bardzo rzadki gatunek drzewa rosnacy w okinawie. trend na picie wywaru z niego zostal zapoczatkowany na poczatku lat 90siatych przez znanego i cenionego lekarza - doktora fukude.
wywar z moscirzebu dziala na wiele znanych nam chorob (miedzy innymi tradzik czy nawet wrzody na zoladku) i az wstyd ze nie jest jeszcze na tyle popularny w polsce, by byc w stanie kupic go w aptece czy sklepie zielarskim :nie:
folkemon
folkemon
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i az wstyd ze nie jest jeszcze na tyle popularny w polsce, by byc w stanie kupic go w aptece czy sklepie zielarskim

www.moscirzab-okinawski.com.pl

ale jak ktoś ma niską moc Czi to strona się nie wczyta.
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: www.moscirzab-okinawski.com.pl ale jak ktoś ma niską moc Czi to strona się nie wczyta.

no wlasnie wiem, dlatego nie chcialam tu wrzucac linka - nie wydaje mi sie, by ktokolwiek tutaj mial wystarczajaca moc Czi, by strona sie wczytala :nie: zwlaszcza nie nowicjusze :/
krzepek8899
krzepek8899
  3 stycznia 2011

okład z młodych piersi pomoże :D

Domi
Domi
  3 stycznia 2011
Shake
Shake: Hej. Mam skore na ktorej czesto wychodzą jakieś niespodzianki. tu wągr , tu wyprysk.. Do takich problemow byscie mi polecili jakies peelingi , maseczki , toniki , kremy , zele oczyszczajace?


znam się jedynie na takich
masz tu cykl, przeanalizuj sobie :)
krzepek8899
krzepek8899
  3 stycznia 2011
Domi
Domi:

a może o Węgry chodzi :D takie państwo a stolicą jest Budapeszt :D
folkemon
folkemon
  3 stycznia 2011
krzepek8899
krzepek8899: a może o Węgry chodzi :D takie państwo a stolicą jest Budapeszt :D

ogarnij się. Nie umiesz pomóc to nie pisz.

Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie wiem, dlatego nie chcialam tu wrzucac linka - nie wydaje mi sie, by ktokolwiek tutaj mial wystarczajaca moc Czi, by strona sie wczytala zwlaszcza nie nowicjusze :/

wiesz, może akurat mają wrodzoną moc Czi na dużym poziomie np mają w rodzinie kogoś z Japonii, albo nawet z Okinawy.
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, może akurat mają wrodzoną moc Czi na dużym poziomie np mają w rodzinie kogoś z Japonii, albo nawet z Okinawy.

ale ja pomyslalam, ze jesli mieliby kogos w rodzinie z japonii czy okinawy, to juz od dawna wiedzieli by o wlasciwosciach moscirzebu, i nie potrzeba by ich bylo naprowadzac na storne :woot:
folkemon
folkemon
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ja pomyslalam, ze jesli mieliby kogos w rodzinie z japonii czy okinawy, to juz od dawna wiedzieli by o wlasciwosciach moscirzebu, i nie potrzeba by ich bylo naprowadzac na storne

my tu gadu gadu a na Hyde http://www.fotka.pl/forum/hydepark/14678610,HYDEPARKOMANIA_CZI ktoś wbrew mej woli chce bym walczył na gali.
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: my tu gadu gadu a na Hyde http://www.fotka.pl/forum/hydepark/14678610,HYDEPARKOMANIA_CZI ktoś wbrew mej woli chce bym walczył na gali.

widze wlasnie, juz ide sie wypowiedziec :tak:
SylwesterHajdow
SylwesterHajdow
  3 stycznia 2011

nie znecajcie sie tak nad tym gimbusem prosze

Avatar użytkownika ShakeShake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Ten , żel i tonik i peeling brusher , z garniej activ mam , dobre są.. ale to nie wszystko..

:-**** :zakochany:
:calusek:

Avatar użytkownika ShakeShake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  4 stycznia 2011
Shake
Shake:

garnier *

:-**** :zakochany:
:calusek:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  4 stycznia 2011
Shake
Shake: Ten , żel i tonik i peeling brusher , z garniej activ mam , dobre są.. ale to nie wszystko..


nie oczekuj, ze wągrów pozbędziesz się po miesiącu używania ;-) jest to proces długotrwały, ja z tym walczę od ok 15-16 roku życia. Parę razy musiałam iść do kosmetyczki, bo wągry nie znikną za działaniem cudownej maseczki, trzeba je usunąć mechanicznie, kosmetyki tylko zapobiegają powstawaniu nowych zmian. Życzę powodzenia w walce.. :-)
Avatar użytkownika ShakeShake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

używam od 3 msc juz po drugim opakowaniu ;)

:-**** :zakochany:
:calusek:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.