razotka
razotka
  28 grudnia 2010 (pierwszy post)
Prawdziwy mężczyzna reaguje prawidłowo na kobiece: “Nie znasz się. To jest modne”. Wzrusza ramionami, bo dobrze wie, że to, co modne niekoniecznie jest ładne, seksowne i kobiece. Jednak kobiety zamiast słuchać swoich mężczyzn, ślepo wierzą koncernom modowym i zniewieściałym projektantom, dyktującym trendy nie z tego świata. Przeczytajcie krótki ranking strojów, które odrzucają każdego mężczyznę.

Te ubrania w 2010 roku opanowały sklepowe półki i rozeszły się jak cieple bułeczki prosto do kobiecych szaf. Wszystko by było dobrze, gdyby tam zostały, nigdy nie oglądając światła dziennego. Ale nie! Kobiety tłumnie wyległy na ulice w legginsach, w których mało kto wygląda dobrze, spodniach, które w kroku mogłyby pomieścić trzy piłki do kosza i bezkształtnych butach rozgniatających się po pięciu krokach.

Co było zdecydowanym kitem a co hitem oraz dlaczego ?


Dżegginsy
Legginsy są tylko fajne w spocie reklamowym, w którym zblazowany fryzjer opowiada o potrzebach swojej nastoletniej córki „ledżinsy i ledżinsy”, naśladuje pisk latorośli, a z tonu jego głosu możemy wywnioskować, że nie jest to jego ulubiona część garderoby kobiecej. W tym roku najmodniejsze były dżegginsy, czyli coś pośredniego między legginsami i dżinsami. Mimo że są opięte i uwypuklają wszystkie, kochane przez facetów krągłości, nie kojarzą im się zbyt dobrze. Za to przywodzą na myśl szalone lata osiemdziesiąte, kiedy Jon Bon Jovi bez wahania paradował po scenie w za ciasnych dżinsach.

Baby doll, czyli laleczka
Oczywiście żaden facet nie wie, jak dokładnie nazywa się ten fason, który z najszczuplejszej i najzgrabniejszej kobiety robi kopiastą babę. Dziewczyna w sukience typu „baby doll” wygląda jak ciężarna z lat pięćdziesiątych, kiedy stan odmienny był ukrywany, jak balonik lub nielubiana Buka z Muminków.

Nie dla haremu!
Nie ma nic bardziej aseksualnego niż podrygiwanie w spodniach, których krok zwisa w kolanach. Może haremki są wygodne, może sprawdzają się podczas treningów, ale wywołują zupełnie nieseksowne skojarzenia. Niech lepiej zostaną na sali do ćwiczeń.

Lamparcie cętki
Kto rozpuścił plotkę, że zwierzęce cętki są seksowne? Może Tarzan był zmysłowy w swojej przepasce zdartej z lamparta, ale obecnie, w czasach gdy ekologia jest trendy, lamparcie cętki to coś na co większość facetów reaguje niechęcią. Jest coś w zwierzęcych motywach, co sprawia, że myśli się o dziewczynie jak o kokocie, eksponującej nadmiernie swój seksapil. A co za dużo, to nie zdrowo.

Uggs
Może są modne, może kosztują fortunę, ale buty, które wyglądają jak popegeerowskie walonki nie są seksowne. Uggsy i Emu są wielkie, miękkie i płaskie, a to przymiotniki, które nie kojarzą się zbyt seksownie. Ten typ butów sprawia, że pantofle kobiece przestają być męskim fetyszem. Panie! Nie odbierajcie mężczyznom ostatniego bastionu przyjemności z podziwiania Waszych stóp w seksownym obuwiu.

Szczurzyca
Szczurzyca
  29 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Obciachem było to nosić w 2010 roku

Znalazłam w sumie najlepszą odpowiedź na to pytanie: jest nią cała zawartość mojej szafy :mrgreen:.
lavagirl
lavagirl
  29 grudnia 2010

Szczerze mówiąc mam gdzieś co jest sexy dla facetów. Jeśli mi się coś podoba to to noszę, wg mojego chłopaka baletki są beznadziejne ale ja się w nich dobrze czuję więc dlaczego mam z tego rezygnować? Tylko dla czyjejś fanaberii?
Wzór w panterkę lubię, emu też wyglądają sympatycznie. Ale z panterką się nie zgodzę, nie widziałam, żeby jakaś ładna dziewczyna w panterce narzekała na brak powodzenia u płci przeciwnej.

Flo
Flo
  29 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Paulinessa

mega obcisłe rurki są w h&m na dziecięcym, wejdziesz, bo mam nawet kolegę 185cm który nosi;p
razotka
razotka
  29 grudnia 2010
Szczurzyca
Szczurzyca: jest nią cała zawartość mojej szafy .

to po co kupujesz takie rzeczy, które nazywasz obciachowymi? :)
Szczurzyca
Szczurzyca: Uwielbiam. I mam serdecznie i głęboko w d... modę na ekologię.

a co to ma wspolnego z ekologią ?:D
Konto usunięte
Konto usunięte: Ze wszystkim się zgadzam w 100%.

:-*
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Emu i legginsy są fajne ejj

niie :D lepsze jest zestawieni legginsy i wysokie adidasy
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze jedne z niskim krokiem, szare z Croppa, z miękkiego i ciepłego materiału, uwielbiam je i niezbyt mnie obchodzi czy są sexowne, ani tym bardziej czy się komukolwiek oprócz mnie podobają ;p

generalnie tez mam takie podejście ale ja czuję się niekomfortowo w takich spodniach :(
Konto usunięte
Konto usunięte: m, brzydkie, ae jak pomyślę, że może chociaż w nich nie odmarzłyby mi palce to bym kupila jakby mnie bylo stac

ja kupiłam z atmosphery i wydają się być trwalsze niż jakieś takie zwykłe no ale noszę je tylko w bardzo morźne dni, gdy jest "sucho"
Konto usunięte
Konto usunięte: Codziennie w nich chodzę. Aczkolwiek ukrywam pod jeansami.

ale męska wersji to kalesony :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo lubię, mam jedną sukienkę z Tally Weijl w panterkę i wszędzie gdzie się nie pojawię robi furrorę :-) w wątku na najlepszy zakup 2010 pokazałam zdjęcie i też bardzo się podobała dziewczynom :-)

ja mam sweterek i jedną tunikę w panterkę i jakoś nie uważam tego za kicz :)
julCiak69
julCiak69: nie śmiać się no.

laska
:ziober2:
MaqdaIena
MaqdaIena: Wszystko co ma wzór dzinsu, a nim nie jest bardzo mi się nie podoba.

pamiętam tą modę na torebki jeansowe, tzn które były z jakiegoś tam innego materiału a narysowane był elementy spodni czy coś w tym stylu
Szczurzyca
Szczurzyca
  29 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to po co kupujesz takie rzeczy, które nazywasz obciachowymi? :)

Bo mi osobiście się podobają, ale wiem, że dla 99% osób to obciach.

Konto usunięte
Konto usunięte: a co to ma wspolnego z ekologią ?:D

Konto usunięte
Konto usunięte: Kto rozpuścił plotkę, że zwierzęce cętki są seksowne? Może Tarzan był zmysłowy w swojej przepasce zdartej z lamparta, ale obecnie, w czasach gdy ekologia jest trendy, lamparcie cętki to coś na co większość facetów reaguje niechęcią.
folkemon
folkemon
  29 grudnia 2010

jak się kopiuje to wypada podać źródło

Konto usunięte
Konto usunięte: Obciachem było to nosić w 2010 r

nic z tego nie nosiłem
razotka
razotka
  29 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak się kopiuje to wypada podać źródło

wu pe pe el
wystarczy?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie widziałam, żeby jakaś ładna dziewczyna w panterce narzekała na brak powodzenia u płci przeciwnej.


ja nie widzialam, zeby jakas ladna dziewczyna w emu, kalesonach i walkach na glowie narzekala na brak powodzenia u plci przeciwnej :)

temat podejrzewam z przymruzeniem oka, wiadomo jak laska atrakcyjna to w worku na kartofle bedzie fajnie wygladac ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 grudnia 2010
Szczurzyca
Szczurzyca: Bo mi osobiście się podobają


:brawo: :piwo:
Szczurzyca
Szczurzyca: że dla 99% osób to obciach.


dla mnie obciachowe sa laski ktore slepo podazaja za trendami i nie maja wlasnego stylu

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Szczurzyca
Szczurzyca
  30 grudnia 2010
massacre
massacre: dla mnie obciachowe sa laski ktore slepo podazaja za trendami i nie maja wlasnego stylu

Ślepe podążanie za modą, to też w sumie jakiś styl :woot:
choć mnie on osobiście śmieszy.
Trendy są po to, by z nich korzystać, ale umiejętnie i dopasowując je do siebie i swoich warunków fizycznych, trybu życia i zasobności portfela.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 grudnia 2010
Szczurzyca
Szczurzyca: Trendy są po to, by z nich korzystać, ale umiejętnie i dopasowując je do siebie i swoich warunków fizycznych, trybu życia i zasobności portfela.


exactly :tak:

Szczurzyca
Szczurzyca: Ślepe podążanie za modą, to też w sumie jakiś styl


odchodzimy juz w filozofie? moze tez tak byc, ze i brak stylu jest jakims tam stylem ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Szczurzyca
Szczurzyca
  30 grudnia 2010
massacre
massacre: odchodzimy juz w filozofie? moze tez tak byc, ze i brak stylu jest jakims tam stylem ;)


Dla ofiary mody, strojenie się w szmaty z najnowszyvh kolekcji to styl i sposób na podkreślenie siebie. Szkoda tylko, że niektóre mają jakoś skrzywiony obraz samej siebie i ubierają wszystko, co modne, nawet jeśli wyglądają w tym jak ostatnie ofiary losu :d

Brakiem stylu tego nie nazwę, bo w końcu każdy ubiera się w to, co mu się podoba, nawet jeśli to "podoba" oznacza to samo, co pojawienie się w najnowszej kolekcji jakiegoś projektanta, czy pojawieniu się w nowej dostawie chińszczyzny na bazarek ;)
Dobranocka
Dobranocka
  2 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Uggs

Może nie są najpiękniejszymi butami, ale za rok jak będzie mnie stać to sobie kupię ;D I nie będę już jęczeć że mi zimno i nie wygodnie ;D
supaant
supaant
  9 stycznia 2011

o jezu, ugsy ! zakochalam sie w tych butach od pierwszego wejrzenia !
planuje zakupic ale oryginaly

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.