razotka
razotka
  28 grudnia 2010 (pierwszy post)
Prawdziwy mężczyzna reaguje prawidłowo na kobiece: “Nie znasz się. To jest modne”. Wzrusza ramionami, bo dobrze wie, że to, co modne niekoniecznie jest ładne, seksowne i kobiece. Jednak kobiety zamiast słuchać swoich mężczyzn, ślepo wierzą koncernom modowym i zniewieściałym projektantom, dyktującym trendy nie z tego świata. Przeczytajcie krótki ranking strojów, które odrzucają każdego mężczyznę.

Te ubrania w 2010 roku opanowały sklepowe półki i rozeszły się jak cieple bułeczki prosto do kobiecych szaf. Wszystko by było dobrze, gdyby tam zostały, nigdy nie oglądając światła dziennego. Ale nie! Kobiety tłumnie wyległy na ulice w legginsach, w których mało kto wygląda dobrze, spodniach, które w kroku mogłyby pomieścić trzy piłki do kosza i bezkształtnych butach rozgniatających się po pięciu krokach.

Co było zdecydowanym kitem a co hitem oraz dlaczego ?


Dżegginsy
Legginsy są tylko fajne w spocie reklamowym, w którym zblazowany fryzjer opowiada o potrzebach swojej nastoletniej córki „ledżinsy i ledżinsy”, naśladuje pisk latorośli, a z tonu jego głosu możemy wywnioskować, że nie jest to jego ulubiona część garderoby kobiecej. W tym roku najmodniejsze były dżegginsy, czyli coś pośredniego między legginsami i dżinsami. Mimo że są opięte i uwypuklają wszystkie, kochane przez facetów krągłości, nie kojarzą im się zbyt dobrze. Za to przywodzą na myśl szalone lata osiemdziesiąte, kiedy Jon Bon Jovi bez wahania paradował po scenie w za ciasnych dżinsach.

Baby doll, czyli laleczka
Oczywiście żaden facet nie wie, jak dokładnie nazywa się ten fason, który z najszczuplejszej i najzgrabniejszej kobiety robi kopiastą babę. Dziewczyna w sukience typu „baby doll” wygląda jak ciężarna z lat pięćdziesiątych, kiedy stan odmienny był ukrywany, jak balonik lub nielubiana Buka z Muminków.

Nie dla haremu!
Nie ma nic bardziej aseksualnego niż podrygiwanie w spodniach, których krok zwisa w kolanach. Może haremki są wygodne, może sprawdzają się podczas treningów, ale wywołują zupełnie nieseksowne skojarzenia. Niech lepiej zostaną na sali do ćwiczeń.

Lamparcie cętki
Kto rozpuścił plotkę, że zwierzęce cętki są seksowne? Może Tarzan był zmysłowy w swojej przepasce zdartej z lamparta, ale obecnie, w czasach gdy ekologia jest trendy, lamparcie cętki to coś na co większość facetów reaguje niechęcią. Jest coś w zwierzęcych motywach, co sprawia, że myśli się o dziewczynie jak o kokocie, eksponującej nadmiernie swój seksapil. A co za dużo, to nie zdrowo.

Uggs
Może są modne, może kosztują fortunę, ale buty, które wyglądają jak popegeerowskie walonki nie są seksowne. Uggsy i Emu są wielkie, miękkie i płaskie, a to przymiotniki, które nie kojarzą się zbyt seksownie. Ten typ butów sprawia, że pantofle kobiece przestają być męskim fetyszem. Panie! Nie odbierajcie mężczyznom ostatniego bastionu przyjemności z podziwiania Waszych stóp w seksownym obuwiu.

Paulinessa
Paulinessa
  28 grudnia 2010
Jasmina
Jasmina: Dzięki ;) Może niekoniecznie :P


Będzie! :w00t:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  28 grudnia 2010

Cętki w jakiejkolwiek postaci to kicz, tandeta i bazar.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Paulinessa
Paulinessa
  28 grudnia 2010
Prinz
Prinz: Cętki w jakiejkolwiek postaci to kicz, tandeta i bazar.

:rock:
sylwik
sylwik
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dżegginsy

fajnie zestawione moga dobrze wygladac. o ile nie sa traktowane jak spodnie, to nadal legginsy!
nie dla mojej figury.

Konto usunięte
Konto usunięte: Baby doll, czyli laleczka

nie. figure trzeba podkreslac:lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie dla haremu!

to jest najzwyczajniej w swiecie obrzydliwe.

Konto usunięte
Konto usunięte: Lamparcie cętki

naprawde niewiele ubran w cetki wyglada dobrze, ale niektore ujda.

Konto usunięte
Konto usunięte: Uggs

mam takie nibyuggsy-domowe. je uwielbiam, ale do chodzenia na zewnatrz- nigdy. widuje sie pelno dziewczyn w tak pokrzywionych, majacych stope gdzies poza podeszwa, fuj. nie do duzej ilosci chodzenia i brzydkie.
Szczurzyca
Szczurzyca
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dżegginsy

Nie przypadły mi zbytnio do gustu. Ani nie są najlepsze dla mojej figury.
Ale normalne legginsy z materiały są ok - cieplejsze zimą pod spodnie niż rajstopy, fajnie mi się komponują z kiecką w szkocką kratę, czy z podartymi dżinsami :D
Ponadto ja mam pir'dolca na punkcie lat 70 i 80 i mody z tamtych czasów :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie dla haremu!

One mi się nie podobają.
Wolę dżinsy z obniżonym krokiem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Lamparcie cętki

Uwielbiam. I mam serdecznie i głęboko w d... modę na ekologię.

Konto usunięte
Konto usunięte: Uggs

Są paskudne.
Zimą w niczym innym niż glanach, albo desatnach nie wychodzę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Baby doll, czyli laleczka

A jak to w ogóle wygląda? :woot:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 grudnia 2010

Ze wszystkim się zgadzam w 100%.

Nemuri
Nemuri
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dżegginsy

nie przepadam, wole zwykle legginsy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Baby doll, czyli laleczka

:ble: absolutne nie!

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie dla haremu!

jw.:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Lamparcie cętki

lubię, ale z umiarem!

Konto usunięte
Konto usunięte: Uggs

wizualnie na nie, ale na te mrozy ..
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 grudnia 2010

Emu i legginsy są fajne ejj :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

eee.... nic z tego co wymienilas nie ma miejsca w mojej szafie, bo:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dżegginsy

to nie na moją figurę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Baby doll, czyli laleczka

nie bo nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie dla haremu!

czulabym jakby mi to coś spadało. i wydaje mi się że dziewczyny w tego typu spodniach wygladaja jakby mialy coś w kroku :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Lamparcie cętki

wgl mi się to nie podoba ... :haft:

Konto usunięte
Konto usunięte: Uggs

ojej ... panience w mojej szkole ten but ... oczywsicie podróba z rynku wykoślawiła sie o 180 stopni ... bleeee
notEASYtobeGREEN
notEASYtobeGREEN
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dżegginsy

obrzydlistwo
jestem na nie dla zwykłych legginsów, a co dopiero jakiejś imitacji jeansów.

Konto usunięte
Konto usunięte: Baby doll, czyli laleczka

nie wiem co to jest.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie dla haremu!

mam jedne z h&m, ale raczej nie wychodzę w nich na ulicę, bo fakt faktem wygląda to jakby się nasrało w spodnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Lamparcie cętki

nienawidzę, nie mam i nigdy nie miałam nawet dodatków w cętki.
a już w ogóle najbardziej przykrą rzeczą są legginsy w cętki.

Konto usunięte
Konto usunięte: Uggs

wizualnie paskudztwo, acz podobno ciepłe.
pijana
pijana
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dżegginsy

Ohyda
Konto usunięte
Konto usunięte: Legginsy

Noszę, jako spodnie :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Baby doll, czyli laleczka

Nie wiem ocb
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma nic bardziej aseksualnego niż podrygiwanie w spodniach, których krok zwisa w kolanach. Może haremki są wygodne, może sprawdzają się podczas treningów, ale wywołują zupełnie nieseksowne skojarzenia.

A czy zawsze trzeba wyglądać sexownie ?
Posiadam te spodnie

I jeszcze jedne z niskim krokiem, szare z Croppa, z miękkiego i ciepłego materiału, uwielbiam je i niezbyt mnie obchodzi czy są sexowne, ani tym bardziej czy się komukolwiek oprócz mnie podobają ;p
Konto usunięte
Konto usunięte: Lamparcie cętki

Mam jedną bluzkę w panterkę, jej kolory i fason sprawiają, że nie jest ani tandetna, ani wyzywająca.
Konto usunięte
Konto usunięte: Uggs

:ble: Moja babcia w nich chodzi (oryginalne EMU) ale nie tylko dlatego są dla mnie porażką.
Flo
Flo
  29 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dżegginsy

lubię, noszę do długich bluzek i swetrów

Konto usunięte
Konto usunięte: Baby doll, czyli laleczka

prawda, figura znika, ale niektóre są urocze

Konto usunięte
Konto usunięte: Uggs

uwielbiam, cieplutko mi w nich :zakochany:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 grudnia 2010

nie znam wiekszosci z tych okreslen :nie:
ja mam pelna figure, mam ksztalty na dupie i na cyckach - wiadomo, ze moda jest laskawsza dla tych chudych, szczuplych, prostych - te ciuchy po prostu lepiej na chudych wygladaja. Istoty z kobiecymi figurami seksowniej wygladaja w klasykach, wiec ja zadnych tych dziwnych rzeczy nie nosze :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: bo dobrze wie, że to, co modne niekoniecznie jest ładne, seksowne i kobiece.


moj tak twierdzi wlasnie na Uggi - nosilam je, nie dlatego, ze "slepo podazam za moda" a dlatego, ze byly wygodne i moje nogi w nich odpoczywaly.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak kobiety zamiast słuchać swoich mężczyzn


gdybym sluchala slepo swojego faceta, tez by mi to na dobre nie wyszlo. juz dawno mialabym zylaki i uj wie co po chodzeniu 24 h w szpilkach :lol:
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto rozpuścił plotkę, że zwierzęce cętki są seksowne?


a nie sa? oczywiscie nie w nadmiarze. dodatki, jakis gadzet jest sexy, byle nie wszystko
podam przyklad, ktory byl na forum:

dla mnie cetki byly przejawem kiczu do momentu gdy nie zorientowalam sie, ze kobiety u ktorych to tandetnie wygladalo, po prostu nie umialy tego nosic. w cetkach tez mozna wygladac elegancko i seksownie :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

danuta30nl
danuta30nl
  29 grudnia 2010

Zgadzam się z przedmóczynią ;) Wszystko zależy, jak się nosi i kiedy ;) I lustra używać, używać!

animka
animka
  29 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Są baardzo obcisłe? To by mi się przydało, bo nie mogę trafić na rurki, które na mnie będą super mega obcisłe

też tak miałam jak byłam bardzo chuda w wakacje i nie mogłam na siebie znaleźć jeansów. znalazłam w końcu w mango, myślę, że na Ciebie też by były dobre :)
teraz mnie cisną, a takie były fajne :(

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie dla haremu!

moj chłopak ma uczulenie straszne na to :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Lamparcie cętki

kicz, tandeta i zUo... lubię tylko w dodatkach. no i sweterek mam z hm , ale nie do końca jest on w cętki.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.