latynoska6
latynoska6
  27 grudnia 2010 (pierwszy post)

Odżywka Keratynowa: paznokcie, rzęsy brwi



http://images.okazje.info.pl/p/zdrowie-i-uroda/1457/gal-odzywka-keratynowa-kaps-zelat-48-szt.jpg

Używał ktoś tej odżywki regularnie?
Najbardziej chodzi mi jakie dale efekty na rzęsach są dłuższe?
Jak długo trzeba stosować aby zauważyć jakieś efekty?

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 grudnia 2010

A ja przeczytałem kreatyna :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 grudnia 2010

W ogóle jak może być odżywka keratynowa bez keratyny? :woot: :crylol:

Jasmina
Jasmina
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: W ogóle jak może być odżywka keratynowa bez keratyny?

Jak widać może być. Spotkałam się już z kosmetykami co w nazwie mają jakiś składnik co nie ma go w ogóle w składzie.
madzia2143
madzia2143
  27 grudnia 2010

ja przez rok używania olejku rycynowego miałam rzęsy dłuższe :woot: jakiś widocznie wybryk natury ze mnie.

latynoska6
latynoska6
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba żartujesz! Wierzysz, że jakakolwiek odżywka wydłuży Ci rzesy? Napiszę tyle: HAHAHAHAHA


Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie nakładam żadnych odzywek, one i tak żyją własnym życiem, wypadają, za chwilę pojawiają się nowe więc nie ma co się cackać.


To nie rozumiem trochę czemu się wypowiadasz na temat jakiegoś produktu skoro go nie używałaś... Skoro masz przypuszczać jak będzie działać to lepiej się nie wypowiadaj...W pytaniu było Czy ktoś używał i jakie dawała efekty ty nie używałaś wiec ...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.