latynoska6
latynoska6
  27 grudnia 2010 (pierwszy post)

Odżywka Keratynowa: paznokcie, rzęsy brwi



http://images.okazje.info.pl/p/zdrowie-i-uroda/1457/gal-odzywka-keratynowa-kaps-zelat-48-szt.jpg

Używał ktoś tej odżywki regularnie?
Najbardziej chodzi mi jakie dale efekty na rzęsach są dłuższe?
Jak długo trzeba stosować aby zauważyć jakieś efekty?

latynoska6
latynoska6
  27 grudnia 2010
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Najbardziej chodzi mi jakie dale efekty na rzęsach są dłuższe?


Chyba żartujesz! Wierzysz, że jakakolwiek odżywka wydłuży Ci rzesy?
Napiszę tyle:
HAHAHAHAHA :crylol:
Paulinessa
Paulinessa
  27 grudnia 2010

Z tego co się orientuje to ta odżywka w składzie nie ma keratyny.

Jasmina
Jasmina
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba żartujesz! Wierzysz, że jakakolwiek odżywka wydłuży Ci rzesy? Napiszę tyle: HAHAHAHAHA

Szczerze to też w to wątpie..
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 grudnia 2010
Jasmina
Jasmina: Szczerze to też w to wątpie..


Rzęsy to włosy tzw. SZCZECINIASTE (przypominają szczecinę) i rosną do określonej długości, nawet odzywka za milion $ nie sprawi, ze zrobią się dłuższe. Ja nie nakładam żadnych odzywek, one i tak żyją własnym życiem, wypadają, za chwilę pojawiają się nowe więc nie ma co się cackać.

Pozostaje tylko dobry tusz do rzęs..
Jasmina
Jasmina
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Rzęsy to włosy tzw. SZCZECINIASTE (przypominają szczecinę) i rosną do określonej długości, nawet odzywka za milion $ nie sprawi, ze zrobią się dłuższe. Ja nie nakładam żadnych odzywek, one i tak żyją własnym życiem, wypadają, za chwilę pojawiają się nowe więc nie ma co się cackać. Pozostaje tylko dobry tusz do rzęs..

Można je wzmocnic np olejkiem rycynowym lub jakąś odzywka do rzęs, ale żeby były dłuższe... to raczej bajka.
Jasmina
Jasmina
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tego co się orientuje to ta odżywka w składzie nie ma keratyny.

No to nieźle :P
Paulinessa
Paulinessa
  27 grudnia 2010

Skład:
Ricinus Communis Oil, Gelatin, Glycerin, Oenothera Biennis Oil, Borago Officinalis Seed Oil, Melaleuca Alternifolia Oil, Parfum, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnam-aldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Citronellol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, CI 42051

No i prawda że ie ma keratyny czy ślepa jestem?

Działanie oparte na taniej, popularnej rycynie, która wzmacnia i przyciemnia włosy, rzęsy, brwi.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 grudnia 2010
Jasmina
Jasmina: Można je wzmocnic np olejkiem rycynowym lub jakąś odzywka do rzęs, ale żeby były dłuższe... to raczej bajka.


Mozna, mozna, ale ja raczej nie dbam o rzęsy, nie sprawiają mi problemu, mam dosyć długie i największą zaletą jest to, ze są wywinięte i często pytają czy używam zalotki. Pff nie przejmuje sie nimi.
Jasmina
Jasmina
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No i prawda że ie ma keratyny czy ślepa jestem?

Faktycznie nie ma :wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: Działanie oparte na taniej, popularnej rycynie, która wzmacnia i przyciemnia włosy, rzęsy, brwi.

Dokladnie, wiec szkoda kasy, lepiej kupic olejek rycynowy. Taniej wyjdzie :P
Paulinessa
Paulinessa
  27 grudnia 2010
Jasmina
Jasmina: Dokladnie, wiec szkoda kasy, lepiej kupic olejek rycynowy. Taniej wyjdzie :P


Otóż to :)
Jasmina
Jasmina
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mozna, mozna, ale ja raczej nie dbam o rzęsy, nie sprawiają mi problemu, mam dosyć długie i największą zaletą jest to, ze są wywinięte i często pytają czy używam zalotki. Pff nie przejmuje sie nimi.

Tez mam długie i gęste, ale proste nie wywinięte :C
Paulinessa
Paulinessa
  27 grudnia 2010
Jasmina
Jasmina: Dokladnie, wiec szkoda kasy, lepiej kupic olejek rycynowy. Taniej wyjdzie :P


Ma niby dalej oleje z wiesiołka, ogórecznika, drzewa herbacianego :) chyba bardziej bym dodawała do masek do włosów taki specyfik po prostu :)
Jasmina
Jasmina
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ma niby dalej oleje z wiesiołka, ogórecznika, drzewa herbacianego :) chyba bardziej bym dodawała do masek do włosów taki specyfik po prostu :)

Bardziej by się opłacało :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.