djIQ
djIQ
  17 grudnia 2018 (pierwszy post)

Myślę, że to stosowny dział i miejsce, by napisać z troski parę słów. Zacznijmy od tego, że każda kobieta jest piękna, ale nie każda ma na tyle jaj, by to w sobie znaleźć. Co im w tym przeszkadza? Nie zacznę od końca.

1. Włosy - wiele kolorów na raz wcale nie czyni Ciebie seksowną.

2. Rzęsy - tragedia. Czy wy wiecie, jak wyglądacie żałośnie? Jak patrzę na kobiety ze sztucznymi rzęsami, sam nie wiem, czy śmiać się czy płakać?

3. Co Ci z makijażu, który okłamuje innych? A kto zaakceptuje Ciebie taką, jaką jesteś? To nie makijaż zdobi Ciebie. To Ty zdobisz makijaż. Jeśli tego nie rozumiesz, polecam psychiatrę.

4. Można pomalować się delikatnie, ale na Boga... jak lizać kilo szpachli?

5. DLATEGO PIERWSZA RADNKA TYLKO NA BASENIE.

6. A czemu nie? Małe piersi są piękne.

7. Uważasz, że to brzuch czyni Ciebie pociągającą? Bzdura.

8. Kobieta nie jest kobietą, jeśli nie ma konkretnego tyłka. Bardzo szczupłe kobiety są takimi samymi kalekami, jak otyłe.

9. Bo facet patrzy na wygląd i myśli tylko o jednym?

10. Bzdura. Oceniasz po sobie.

A teraz ogarnij się i nie rób z siebie idiotki. Usuń selfie, przerabiane zdjęcia.

https://youtu.be/CcJZm6KjszA

Zua
Posty: 398 (po ~132 znaków)
Reputacja: -163 | BluzgometrTM: 86
Zua
  18 grudnia 2018

Nie zrozumiem chyba nigdy, dlaczego faceci myślą, ze jak kobieta robi coś ze swoim wyglądem to dla nich, aby im się podobać :rotfl: Nie, nie jesteście pępkiem świata :lol:
Nie wpadles kiedyś na to, ze babeczka która poprawia swój wygląd, robi to dla siebie, ponieważ w ten sposób czuje się lepiej, dodaje jej to pewności siebie? To chyba ona ma się czuć dobrze sama ze sobą.
Przeszkadzają Ci rzęsy? Nie możesz na nie patrzeć? To nie patrz - proste. To działa w dwie strony, mi również może coś u Ciebie nie odpowiadać i co polecisz od razu to zmieniać?

Odpowiedź na komentarz znajomego - nie jest spotkaniem, czat - nie jest rozmową, zmiana statusu w związku - nie jest miłością.
https://youtu.be/phCSXKqKQuo ;)

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  21 grudnia 2018

1. Czarna góra i siwy dół wygląda ładnie, tak samo jak pasemka w podobnym odcieniu co oryginał ;)
2. !!! Ładniejsze naturalne nawet nie równo zrobione, niż te krychy :D
3-4.

Zua
Zua: dodaje jej to pewności siebie?
Czyli na żywo są bleee..... Piękna kobieta nie potrzebuje makijażu, ewentualnie delikatny kobiecy ;)
5. Szkoda zabrudzać wodę w basenie :D
6. Tu trafiłeś, największe takie aby zmieściły sie w dłoni ;)
7. 6-cio pak u kobiety.... Bleeeeee.... rozstępy lub blizna po cesarce stanowi piękny brzuszek u kobiet.
8. To klepnięciu musi iść fala ;)
9. Bluzeczka zasłaniająca ledwie co sutki i szorty odsłaniające pół zadka, a potem że my tylko o jednym. Już nie wspomnę jak zachowują sie kobiety kiedy widzą przypadkowy wzwód u faceta np siedzącego w pociągu lub tramwaju (wiem to z autopsji xD ).
10. Zbłechtają cię tylko te, które uderzyłeś tym tekstem w sedno ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Usuń selfie, przerabiane zdjęcia.

TO raczej niektóre konta byłyby niczym Hiszpania :D
djIQ
djIQ
  22 grudnia 2018

9 punkt był najlepszy. Czyżby na pewno przypadkowy? :rotfl:

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  22 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyżby na pewno przypadkowy?

Nie zdarzyło ci się nigdy tak bez niczego ?? d83dde01 Grałem wtedy w gre, ale nie Tomp Rajder d83dde02
djIQ
djIQ
  23 grudnia 2018

Jestem sapioseksualny, więc... :lol:

MilosciBezGrzechu
MilosciBezGrzechu
  29 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Co im w tym przeszkadza?

Daj ludziom żyć. Traktuj je jak własne siostry, bądź dzieci. Troszcz się aby zawsze ubierały czapkę zimą i jakąś ciepłą narzutkę, oraz portki z ciepłymi rajtuzkami. d83dde0a Oby nam nie zachorowały, dużo zdrowia zimą się przyda. Faceci mogą nie używać kremów po goleniu z alkoholem, ponieważ niszczą skórę. d83dde0a
djIQ
djIQ
  29 grudnia 2018

Ktoś poczuł misję, widzę.

djIQ
djIQ
  29 grudnia 2018

Dobrą fazę chłopak złapał... :lol:

MilosciBezGrzechu
MilosciBezGrzechu
  29 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: toś poczuł misję

Tak, nieść światło w ciemnościach.
djIQ
djIQ
  31 grudnia 2018

Nie ty jesteś światłem.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.