mem0ry
mem0ry
  29 marca 2015 (pierwszy post)
https://www.youtube.com/watch?v=qtMV2-dm4ac d83ddc97d83ddc9bd83ddc9a nastrajanie się...
A wy w jaki sposób najczęściej poprawiacie sobie nastrój?

Powrót ogrodniczek do łask, hot or not? Misiaczki podobają się wam kobietki w nich?Dziewczyny a wy planujecie kupić a może już macie?Wolicie w wersji krótkiej czy długiej?Dla mnie obie wersje fajne :d Jak kiedyś znajdę swój rozmiar to nie omieszkam nabyć...

d83dde0d





mem0ry
mem0ry
  29 marca 2015
podobają się wam takie legginsy?
Pupka w nich apetyczna com?;d
mem0ry
mem0ry
  29 marca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970






:)

... na szoooooooping mnie naszła chęć :< a was?
MartaKarina
MartaKarina
  29 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: A wy w jaki sposób najczęściej poprawiacie sobie nastrój?


Ostatnio jakoś poprawia mi nastrój przebywanie wśród ludzi, co dla mnie dziwne. Poza tym rower, kiedyś też czekolada
Konto usunięte
Konto usunięte: Powrót ogrodniczek do łask, hot or not?


Not
Konto usunięte
Konto usunięte: podobają się wam takie legginsy? Pupka w nich apetyczna com?;d


No mogą być, tylko ten wzorek na dupie mi się nie podoba. A dupa jak kształtna, to dobrze wygląda w każdych legginsach, jak niekształtna albo płaska, to w żadnych, proste, Beatka
Konto usunięte
Konto usunięte: Wolicie w wersji krótkiej czy długiej?


w krótkiej z dwojga złego lepsze
MartaKarina
MartaKarina
  29 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: s?


gdzie można dostać takie trampki w kwiatki?
mem0ry
mem0ry
  29 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio jakoś poprawia mi nastrój przebywanie wśród ludzi

powiem Ci, że mi trochę też, lepiej się czułam po wyjściu do galerii z koleżankami ze studiów na kawę i jakiegoś fast fooda ^^ ale właśnie samo to towarzystwo...
mem0ry
mem0ry
  29 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie można dostać takie trampki w kwiatki?


nie wiem Martuś :< widzę aby na zagranicznych stronkach w necie ehhh ;x
mem0ry
mem0ry
  29 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: No mogą być, tylko ten wzorek na dupie mi się nie podoba. A dupa jak kształtna, to dobrze wygląda w każdych legginsach, jak niekształtna albo płaska, to w żadnych, proste, Beatka


ale to specjalny push up na tyłeczek :< myślisz że moja raczej słaba pupa by w nich szału nie robiła :( a juz miałam nadzieję...
MartaKarina
MartaKarina
  29 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: myślisz że moja raczej słaba pupa by w nich szału nie robiła :( a juz miałam nadzieję..


ja nie wiem jak wygląda Twój tyłek xD
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem Martuś


:((
szkoda, kupiłabym sobie, bo fajne, może gdzieś znajdę w jakichś sieciówkach z butami.
mem0ry
mem0ry
  29 marca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: może gdzieś znajdę w jakichś sieciówkach z butami.


powinny być w H&M...

Ogólnie teraz szał na te "dzieci kwiatów" buty, spodnie,koszulki ...wszystko -.-

MartaKarina
MartaKarina
  29 marca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: powinny być w H&M...


Nie lubię zbytnio tego sklepu, a już na pewno nie kupię tam żadnych butów. Bałabym się, że gdzieś w połowie drogi mogłyby się rozlecieć. :rotfl:
Poszukam w innych sieciówkach z butami typu deichmann (czy jak to się pisze), tam przynajmniej mam pewność, że mają dość solidne buty jeżeli chodzi o trwałość. A sezon dopiero się zaczyna, więc może akurat znajdę coś podobnego. W tym sezonie jeszcze nawet nie chodziłam po sklepach z butami, na razie mama mi kupiła na wiosnę 2 pary na koturnie i 1 parę szpilek, a jeszcze mam z zeszłego sezonu jakieś, ale trampki przydałyby mi się na rower, bo wiadomo, że nigdzie indziej nie wyjdę w takich tramposzczałach. ja to w ogóle nie przepadam za chodzeniem po sklepach z obuwiem, gorzej, nie cierpię chodzić po sklepach z ciuchami, chyba, że to tally weijl d83dde0d wtedy co innego, tam uwielbiam chodzić
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie teraz szał na te "dzieci kwiatów" buty, spodnie,koszulki ...wszystko -.-


O, to super!!! :)
Mój ulubiony motyw.
MartaKarina
MartaKarina
  29 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: le to specjalny push up na tyłeczek


a swoją drogą- wtf
Nie rozumiem, jak można nosić legginsy z wkładkami powiększającymi tyłek?
mem0ry
mem0ry
  29 marca 2015


........ kwiaty czerń........
MartaKarina
MartaKarina
  29 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: ...... kwiaty czerń........


żadna z tych bluzek mi się nie podoba, wyglądają jak dla kobiet w ciąży.
mem0ry
mem0ry
  29 marca 2015

:<<< ja mam ten problem, że nie jestem w ciąży a wyglądam jakobym była więc dla mnie w sam raz ;d

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.